Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

46 minutes ago, Constantin said:

Jedini Nišlija na terenu je golman Partizana....:57:

Ako se ono može nazvati terenom 🙃

Inače je velika sramota da godinama niko ne resava terene konkretno u Nišu, subotici , i Kragujevcu. Ono nisu tereni ono su oranice, koje sa prvom sušom postaju dzombe.   Da ne govorimo sa prvom kisom na sta lice Lučani i Ivanjica.

Kakvu igru da ocekujes na ovakvim stadionima. Osnovna element za igranje fudbala nemamo, o cemu dalje da pricamo.

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

U poluvremenu gde je bilo 8 izmena i gde se Var gledao jedno 4-5 min ukupna nadoknada je 4 min hahaha toliko o srpskom fudbalu.Ali ok idu izbori i treba motivisati većinsko biracko telo, a jedino dobro u svemu je sto ce se valjda sad igrati taj derbi konacno.I da se razumemo PFK je sam sebi kriv za ovo vcrs jer zna se kad je teško tu je Saničanin:)

Edited by KingOfTheBongo
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Partizan izuzetno slabo branio kontre, mada teren je činio svoje. Penal Sanićanina, po meni, bez pogovora čist, ali Partizanov štoper, čini mi se, nije imao nameru da bilo kako spreči Belakovića da dodje do lopte, ali bilo je kontakta i to je to. Ne znam na šta se Duljaj žali na kraju utakmice, ali mislim da je pogrešio uvodjenjem Šćekića. Moguće je da mu je ta izmena bila iznudjena. U Partizanu je najviše pretrčao Duljaj....pored aut-linije. Belić je bio dobar, dobio je sve duele sa Mesarovićem. Kalulu, čini mi se, u meč je ušao poprilično podcenjivački u odnosu na protivnika-bez ikakvog rezultata. Dva dinosaorusa, Natho-Pejović su vodili tešku borbu na sredini terena. Aca Jovanović na golu odličan.

 

Nezgodno je kad pratiš utakmicu tima za koji navijaš, a najvatreniji navijač ti nije na tribini, nego komentariše utakmicu za TV.....i tamo gde nema sumnje, on je pronalazi. Drago mi je zbog pobede, znači nam u borbi za opstanak. Poseban merak mi je i zbog ovakvih objektivnih komentatora, što reče neko, tačno sam video duh komentatora, kako izlazi iz televizora, kad je sudija odsvirao kraj. Inače VAR provera je trajala nešto preko 2 minuta. Partizan je prvi korner izveo u 45 min....

 

Ovo su mi prvi utisci.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Искрено моје неко мишљење је да ће Дуљај наложити ове његове за дерби, а са друге стране Бахар ће спремати дерби као и сваку другу утакмицу и ту видим могућу прилику за Партизан. 

 

Пред сезону рекао сам да то неће имати толико везе јер ће Бахар баш тако поставити меч и да га неће појести неки притисак важности меча да уноси нервозу у екипу јер сам мислио да је Звезда играчки много јача од Партизана и да то неће имати никакав утицај. Међутим не верујем сада да је Звезда толико јача играчки од Партизана колико сам мислио да јесте и да евентуално Звездино ноншалантно улажење у утакмицу може имати утицај.

 

По мени реми неки би био најреалнији могући исход, али не искључујем и победу Партизана, у победу Звезде не верујем.

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno zasluzena pobeda Radnickog. Igrali su dobro od pocetka. Dva zicera su promasili u prvom poluvremenu, i onaj jedan Jamkama pocetkom drugog poluvremena pre Partizanovog gola.

Značiće im bodovi za opstanak.

 

Partizan je imao par opomena od drugih ekipa, ali je kad tad morao doci poraz. Očigledno im je igra u padu u poslednje vreme. 

 

Komentator koji komentariše na areni partizan je sramotan. Onoliku pristrasnost iz kola u kolo koju covek ispoljava nije vidjena. Sve bi to bilo ok da Partizan igra protiv stranih timova, ali onoliku pristrasnost ispoljavati nije realno. I to tako radi stalno. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, KingOfTheBongo said:

U poluvremenu gde je bilo 8 izmena i gde se Var gledao jedno 4-5 min ukupna nadoknada je 4 min hahaha toliko o srpskom fudbalu.Ali ok idu izbori i treba motivisati većinsko biracko telo, a jedino dobro u svemu je sto ce se valjda sad igrati taj derbi konacno.I da se razumemo PFK je sam sebi kriv za ovo vcrs jer zna se kad je teško tu je Saničanin:)

Ponovo prvenstvo počinje da bude neregularno?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kakvu kontrauslugu prave ovom Ilicu forsiranjem i bizarnim vunderkind narativom, gde cak i Piksi prica bajke o nekom epskom potencijalu... Mali je zreo za skolu i zanat dok jos nije kasno. Grama, ali grama talenta nema u tim nogama. Slepa se uz Markovica koji je potcenjen igrac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KingOfTheBongo said:

U poluvremenu gde je bilo 8 izmena i gde se Var gledao jedno 4-5 min ukupna nadoknada je 4 min hahaha toliko o srpskom fudbalu.Ali ok idu izbori i treba motivisati većinsko biracko telo, a jedino dobro u svemu je sto ce se valjda sad igrati taj derbi konacno.I da se razumemo PFK je sam sebi kriv za ovo vcrs jer zna se kad je teško tu je Saničanin:)

Pomog'o vam sudija da ne primite treći :smiley2:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Kakvu kontrauslugu prave ovom Ilicu forsiranjem i bizarnim vunderkind narativom, gde cak i Piksi prica bajke o nekom epskom potencijalu... Mali je zreo za skolu i zanat dok jos nije kasno. Grama, ali grama talenta nema u tim nogama. Slepa se uz Markovica koji je potcenjen igrac.

 

Niko nikad kao Bazdar. Decko nema minut dobrog seniorskog fudbala. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...