Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 minute ago, Constantin said:

Ja mislim da je utakmica trebala da traje do 105. minuta...realno. Zato nisam svraćao juče na vašu temu, znao sam da će biti komentara tipa "seljaci" pa nisam hteo da se svadjam s prijateljima....ako treba ovde ću. Ako sam mogao sa Negićem na Marakani i Saletom Ilićem na JNA mogu i ovde.....nego ovde će me banuju, tamo sam mogao na kafu u 29.   :smiley2:

 

 

Pojašnjenje... Nisu niški seljaci, nego seljački mentalitet igrača u Srbiji... Nema veze sa Nišom... Pošto sam deo života i proveo u Nišu, nikad ne bih tako razmišljao 😊

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Azazelkg said:

Pojašnjenje... Nisu niški seljaci, nego seljački mentalitet igrača u Srbiji... Nema veze sa Nišom... Pošto sam deo života i proveo u Nišu, nikad ne bih tako razmišljao 😊

I u ligama koje nisu "seljacke" se moze videti da igraci slabijih klubova trose vreme na slicne nacine, nije to nista neuobicajeno i cesto se probija nadoknada vremena jer se izlezavaju u istoj. 

 

Nisu problem igraci, ali su problem likovi poput Lalata koji izgleda nikad u zivotu nisu izgubili utakmicu posteno nego im je uvek kriv neko drugi, u ovom slucaju sudija. Ponasa se kao da nije bio na utakmici u nadoknadi pa nije video da se od 5 minuta nije igralo 4 zbog prekida. Drugo objasnjenje nemam nego da covek nije ni gledao utakmicu u tim momentima. Isto tako, problem je ova bagra iz Zvezde i Partizana koja sklapa saopstenja i uvek nalazi krivce za sopstvene neuspehe u sudijama. To su ljudi koji traju narod, truju publiku, takve bih zestoko sankcionisao zbog izjava kakve daju posle utakmica. Mada mi ni nemamo FSS pa ni nema ko da ih sankcionise, a s obzirom ko se sprema da udje u savez bolje da i ostane na tome da ne postoji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Azazelkg said:

Pojašnjenje... Nisu niški seljaci, nego seljački mentalitet igrača u Srbiji... Nema veze sa Nišom... Pošto sam deo života i proveo u Nišu, nikad ne bih tako razmišljao 😊

Realno....tu nemaš Nišlija....:lol_2:

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Glavom je izbio loptu, zar ne vidis? Kontakta je mozda bio ali posle izbacivanja lopte. 

Ne zajebavaj.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Sto se tice nadoknade u Nisu, 4 min je malo bilo, jer je bilo izlezavanja i izmene, ali ok, prekid je trajao od 9000 do 9300, znaci 3 minuta, nadoknada je pocela da tece tek u 93 min, gol je postignut u 9615 ili tako nesto, imao je jos 1 min da se igra. 

Crveni cist kao suza, za ono ce da dobije bar 3 utakmice kazne, udaranje glavom u predelu lica. 

Yam Kam drugi zuti opravdano, kao sto je i morao Stojanovicu da da odmah zuti na startu, ali mu je oprostio. 

Čekaj druže...a 10 izmena....to bi bilo 5 minuta.

Meni je bilo smešno, kod tog starta Stojanovića, mislim da je bio to prvi prekršaj na utakmici, a Bukari sa zemlje pokazuje sudiji da mu je ovo drugi put da ga nepropisno zaustavlja....možda grešim ?

Bilo je tu još startova za kartone i jednih i drugih, ali kriterijum je čudo. Ne navijaju sudije ni za koga, ali nekima ne smeju da se zameraju....i to je dovoljno.

Žao mi je što niko ne priča o utakmici, da je bila bespoštedna borba, da se trčalo, generalno dobra utakmica sinoć na Čairu....

Just now, Kooineeperk said:

Ja samo realno kazem kako jeste... 

Eh, kad bi mogao strelicom da mi označiš momenat susreta glave i lopte igrača Partizana, bio bi mi od velike pomoći.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Eh, kad bi mogao strelicom da mi označiš momenat susreta glave i lopte igrača Partizana, bio bi mi od velike pomoći.

Pa pogledaj lepo sa one kamere bocno, tacno se vidi kako je lopta promenila putanju usled udarca glavom Partizanovog igraca. Ali je udarac bio slabog intenziteta jer je Javorov igrac udario telom Partizanovog igraca pa ovaj nije uspeo da udari loptu jacim intenzitetom. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Pa pogledaj lepo sa one kamere bocno, tacno se vidi kako je lopta promenila putanju usled udarca glavom Partizanovog igraca. Ali je udarac bio slabog intenziteta jer je Javorov igrac udario telom Partizanovog igraca pa ovaj nije uspeo da udari loptu jacim intenzitetom. 

Možda mu je glava imala pravac ka lopti, ali na tom htenju da uddari loptu glavom, isprečio se igrač Javora, koga je ovaj udario glavom i  najbliže što je bio lopti, igrač Partizana sa brojem 40 je 20-30 cm....još će na kraju da ispadne da je igrač Javora učinio opstrukciju igre i da je faul za Partizan. Neće biti...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

još će na kraju da ispadne da je igrač Javora učinio opstrukciju igre i da je faul za Partizan. Neće biti...

Pa naginjao sam i ka tome ali sam se uplasio da bi bilo suvise ocigledno da se sprdam druze s tobom, oprosti 😄 nadam se da mi ne uzimas za zlo, malo sale 😄 uhvatio si se za taj moj komentar koji sam napisao u sali i kad sam video da si ga shvatio ozbiljno jednostavno sam morao da nastavim 😄  

 

Rekao sam vec sta sam imao o tom nedosudjenom penalu na prethodnoj stranici:

  

12 hours ago, Kooineeperk said:

Faul u 16ercu Partizana koji je prethodio izjednacujucem golu Partizana je faul za penal u stilu Gobeljica (mozga bez). Igrac Partizana se zaleteo, glavom, ni ne gleda gde ide, ne obaziruci se pri tom na to da nece prvi stici do lopte. Igrac Javora je zagradio loptu i dobio udarac glavom u ledja/rame. Usput, igrac Partizana kada je osetio da je udario u nesto, ispravlja se i jos rukama instinktivno odguruje prepreku... Tacno mogu da zamislim Gobeljica u ovakvoj situaciji. 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Pa naginjao sam i ka tome ali sam se uplasio da bi bilo suvise ocigledno da se sprdam druze s tobom, oprosti 😄 nadam se da mi ne uzimas za zlo, malo sale 😄 uhvatio si se za taj moj komentar koji sam napisao u sali i kad sam video da si ga shvatio ozbiljno jednostavno sam morao da nastavim 😄  

 

Rekao sam vec sta sam imao o tom nedosudjenom penalu na prethodnoj stranici:

  

 

Džavolčiču....:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Constantin said:

Ja mislim da je utakmica trebala da traje do 105. minuta...realno. Zato nisam svraćao juče na vašu temu, znao sam da će biti komentara tipa "seljaci" pa nisam hteo da se svadjam s prijateljima....ako treba ovde ću. Ako sam mogao sa Negićem na Marakani i Saletom Ilićem na JNA mogu i ovde.....nego ovde će me banuju, tamo sam mogao na kafu u 29.   :smiley2:

 

 

A vidiš pogrešio bi. Nisam video da je neko upotrebljavao neke izraze kojima bi vređao igrače Radničkog zbog opstrukcije vremena, iznenađujuće ali je tako. Možda sam prevideo jer nisam sad svaki komentar detaljno pročitao ali ako i jesam to nije bilo očigledno.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Knipex said:

A vidiš pogrešio bi. Nisam video da je neko upotrebljavao neke izraze kojima bi vređao igrače Radničkog zbog opstrukcije vremena, iznenađujuće ali je tako. Možda sam prevideo jer nisam sad svaki komentar detaljno pročitao ali ako i jesam to nije bilo očigledno.

Ja sam se ogradio i rekao za svaki slučaj. Ko zna šta bi bilo da je ostalo 1:1, a Partizan tek kreće.....:s_d:...a da je bilo skoro uvek, bilo je....

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam gledao utakmicu u Nisu, ali prva stvar koju sam primetio kad sam gledao Pesicev drugi gol je kako neki klinac namerno ubacuje drugu loptu u teren u trenutku dok Zvezda napada. Ocigledno je da mu je neko rekao da uradi to, samo je pitanje ko. Seljacka posla. Uvek se setim onog poteza Pizona protiv Dinamo Tbilisija u nadoknadi.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam gledao utakmicu u Nisu, ali prva stvar koju sam primetio kad sam gledao Pesicev drugi gol je kako neki klinac namerno ubacuje drugu loptu u teren u trenutku dok Zvezda napada. Ocigledno je da mu je neko rekao da uradi to, samo je pitanje ko. Seljacka posla. Uvek se setim onog poteza Pizona protiv Dinamo Tbilisija u nadoknadi.
Ma to su sa Zvezdine klupe, ako ne daju gol s onom loptom, tu je odmah druga. Verujem da bi priznali gol. Seljačka posla.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Simo faking Krunić, peti trener u sezoni Radnika, pokušaće danas da donese prvu pobedu Surduličanima. Moguće je...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

[emoji2958]
56957c09b4eb91c7dcea1ebd06f292c9.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje: Hipotetički...na utakmici protiv Partizana, u nedelju, izvršimo svih pet izmena. Ostane u igri Štulić, jedini bonus igrač. I on bude isključen ili se ne daj Bože povredi i mora da napusti teren. Šta onda ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Constantin said:

Jedno pitanje: Hipotetički...na utakmici protiv Partizana, u nedelju, izvršimo svih pet izmena. Ostane u igri Štulić, jedini bonus igrač. I on bude isključen ili se ne daj Bože povredi i mora da napusti teren. Šta onda ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ja da idem na tu tekmu kao publika poneo bih kopacke za svaki slucaj...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja da idem na tu tekmu kao publika poneo bih kopacke za svaki slucaj...
Kad sam bio "zadužen" za mladje kategorije FK Železničara iz Niša, odemo na gostovanje Topličaninu iz Prokuplja....izašli kadeti obe ekipe, ali nema sudija. Kasne već 15-20 min. a delegat utakmice, poznati prokupački, bivši, sudija Banjac. Predloži on da on odsudi tu utakmicu, bar da počne, pa kad sudije stignu, preuzmu. Domaćin nije imao ništa protiv, a nisam ni ja. U tom momentu, Banjac skida trenerku, a ispod trenerke sudijski dres, šorts, štucne, kompletna oprema.....naravno, znao je da sudije neće stići za tu utakmicu, tek za drugu (u kompletu idu kadeti i omladinci)....e tako i ti...ponesi, kao što reče, kopačke za svaki slučaj [emoji847][emoji847][emoji847]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Možda je kao kad se golman povredi a nema više izmena pa neko od igrača sa terena uzme rezervni dres i stavi rukavice. U ovom slučaju bi uzeo dres od nekog bonusa sa klupe. :lol_2:

 

Inače, to sramoćenje sa klincima koji dodaju lopte se može videti na svim našim stadionima i prilično je sramotno. Ako naši klubovi tu ne mogu da uvedu red (što se inače radi za dva minuta) šta očekivati kada su ozbiljnije stvari u pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

A vidiš pogrešio bi. Nisam video da je neko upotrebljavao neke izraze kojima bi vređao igrače Radničkog zbog opstrukcije vremena, iznenađujuće ali je tako. Možda sam prevideo jer nisam sad svaki komentar detaljno pročitao ali ako i jesam to nije bilo očigledno.

Iskreno nisam primetio da su to radili, kao recimo imenjaci iz Kragujevca. Možda je i bilo par situcija, golman kasni sa ispucavanjem lopte, ali to rade i igrači Zvezde kada imaju rezultat, posebno u jačim mečevima. U suštini to sa loptama, ali što se tiče igrača nije bilo vidne opstrukcije igre.

 

edit. I još jednom, manite se Lalatovića, on ima svoje bitke koje vodi i to on mora sam sa sobom da reši. Nikakav problem nije da on gunđa pored klupe i ne utiče na igru. To što ga kamera snima hiljadu puta, to je stvar režije, zato Milojevića smo videli u kadru slučajno, kada je Lalatović prošao pored njega 😁

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites







 
I još jednom, manite se Lalatovića, on ima svoje bitke koje vodi i to on mora sam sa sobom da reši. Nikakav problem nije da on gunđa pored klupe i ne utiče na igru. To što ga kamera snima hiljadu puta, to je stvar režije, zato Milojevića smo videli u kadru slučajno, kada je Lalatović prošao pored njega [emoji16]

Veruj mi, što se tiče Lalatovića i psovanja, od njega je gori Nenad Milovanović. Sreća je, pa je on rešio da ne bude više na klupi. Ima tu još "sličnih" koji gestikuliraju, sprintaju pored aut linije, ima i onih koji degažiraju flašice s vodom u teren....koliko sudije znaju svojim odlukama da iznerviraju trenere, primer je i Milan Rastavac. To je jedan veliki gospodin, odmeren čovek, od koga nikad nisam čuo ružnu reč...e kad je on počeo da skače i iskače iz trenerskog prostora, sve je rečeno.


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока




  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Iskreno nisam primetio da su to radili, kao recimo imenjaci iz Kragujevca. Možda je i bilo par situcija, golman kasni sa ispucavanjem lopte, ali to rade i igrači Zvezde kada imaju rezultat, posebno u jačim mečevima.

A golman kad se naprasno povredio pa ga naprskaše onim magičnim sprejem gde god su stigli, čak i po međunožju :lol_2: 

 

Ja rekoh nije bilo vređanja igrača Radničkog a opstrukcije igre je bilo, ne u meri u kojoj to obično rade timovi iz naše lige kada čuvaju rezultat, ali je bilo. Ono sa po dve lopte na terenu 4-5 puta je baš bilo degutantno. Rade to svi. Radila je to i Zvezda, muka mi bude kad se setim Borjana i njegovih zadržavanja igre.

 

Što kaže Constantin utakmica je bila zanimljiva, dinamična sa dosta žara i bolje o tome da se priča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...