Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Nisam, za mene je to zato ova palanacka prica velikih rezultata "u najavi", ustvari nema nikakve mogucnosti da se probiju medju vecitima, za sta sami i nisu krivi.

Ova sezona im je kakva-takva prilika da se docepaju jeseni u jevropi sl sezone, mada taj cilj juri jos par ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Vojvodina bi morala da bude prvi kandidat za tu pricu o prvoj tituli za neku ekipu koja nije sa Topciderskog brda, ali ne ovakva Vojvodina.

 

Sa jedne strane, NS je drugi najveci grad, ima drugi najveci zivotni standard u zemlji, Vojvodina je klub koji ima tradiciju osvajanja trofeja (jedini klub sa osvojenom titulom osim FKCZ/FKP), jedan od retkih klubova koji imaju potencijal da napune svoj stadion. Sa druge strane, poslovanje im je vec dugi niz godina gore od Covicevog u KKCZ, gomilanje igraca bez ikakvog plana, dovodjenje prosecnih trenera, menjanje istih kao carapa, tendencija da odjednom iskoce problemi sa platama, kriminalna infrastruktura (standardan problem cetiri totalno razlicite tribine).

 

Od ovih ekipa sa vrha, ostali su jos TSC, Cukaricki i Novi Pazar koji su bas mali klubovi za neku dugorocnu prici o titulama, ali su tri ubedljivo najozbiljnije ekipe po igri i rezultatima. Cukaricki ima vec osam pobeda i ako dobiju naredna dva meca kod kuce ostaju na drugom mestu do medjusobnog duela sa Partizanom. Novi Pazar je u poslednjih 9 meceva (ne racunajuci mec sa Crvenom zvezdom) zabelezio cak osam pobeda, a sa publikom rezultat moze biti jos bolji. TSC je uzeo bod i jednom i drugom takmacu za titulu i vezali su 4 pobede i remi na Marakani.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Premuntaše nas Šumadimci danas na Čairu. Dva na brzaka pred kraj poluvremena, a posle je sve bilo stvar rutine. Čestitam Kragujevčanima na zasluženoj pobedi. Odlična igra Milutina Vidosavljevića Crnog, koga mi nismo hteli. Nedelju dana sam gnjavio pojedince da ga uzmu, kada ga je nudila Čuka, eto im ga na sad. Razbilo dete. Lalat na aparatima.

Link to comment
Share on other sites

Kakav je raspad u ovom Radnickom, jebote, od 1. kola pa do sada je promenjeno jedno 50% tima, prometno kao na autobuskoj stanici. Otisla oba golmana, stoperi Mladjovic i Tolordava, veznjaci Arsic, Jovanovic, Mitrovic i trener Sivic. 

Dovedeni Stajic, Ajdar, Papunasvili, golman Rosic, Jovanovic krilo, Djurisic, Djordjevic, zatim klinac iz Zuricha, jos jedan stoper iz Kameruna Etongu, koji btw jos nije nista skoro odigrao, uz to povredjen je Micibuci koji je poceo taman da igra odlicno, Skrbic povredjen, dosao levi bek Stojanovic itd itd, mozda sam i zaboravio nekog. Evo danas, igrao klinac 2004, spic, debitovao. 

 

Mnogo je ovo promena, ne pamtim kad je Radnicki primao 3 komada u roku od mesec i po dana od raznih timova , a da nisu vodeci timovi, sad je primio od TSC, Radnickog Kg i Pazara, bruka i sramota. Ne znam sta radi Toncev i kako igraci mogu da se setaju po terenu, odigraju jednu utakmicu solidno, drugu ne postoje na terenu. Odbrana neverovatni broj kikseva, danas YamKam smejurija, ispada kao iz voza kod prvog gola. 

 

Raspored tezak, bice ovo jesen za zaborav sto se tice fudbala, reset na zimskoj pauzi. 

 

p/s sudija je ostetio Radnicki , na 0 2 je cist penal bio za Radnicki u finisu 1/2, ako ono nije penal, ne znam sta jeste, da je bilo 1 2, svasta bi bilo. Cak i ovako smo smanjili na 1 3, imali stativu za 2 3, pored loseg igre bilo je i dosta malera, sve sto su sutnuloi je skoro uslo u gol, plus sudijski faktor, ali to nije opravdanje, Pazar nema po imenima bolji tim, ali deluju 100x bolje na terenu, igrace treba da je sramota , ako su im plate redovne, da se setkaju po terenu, kao danas, Lalat im sigurno to nije naredio, ali dzaba, na kraju se sve svodi na trud igraca na terenu. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Kakav je raspad u ovom Radnickom, jebote, od 1. kola pa do sada je promenjeno jedno 50% tima, prometno kao na autobuskoj stanici. Otisla oba golmana, stoperi Mladjovic i Tolordava, veznjaci Arsic, Jovanovic, Mitrovic i trener Sivic. 

Dovedeni Stajic, Ajdar, Papunasvili, golman Rosic, Jovanovic krilo, Djurisic, Djordjevic, zatim klinac iz Zuricha, jos jedan stoper iz Kameruna Etongu, koji btw jos nije nista skoro odigrao, uz to povredjen je Micibuci koji je poceo taman da igra odlicno, Skrbic povredjen, dosao levi bek Stojanovic itd itd, mozda sam i zaboravio nekog. Evo danas, igrao klinac 2004, spic, debitovao. 

 

Mnogo je ovo promena, ne pamtim kad je Radnicki primao 3 komada u roku od mesec i po dana od raznih timova , a da nisu vodeci timovi, sad je primio od TSC, Radnickog Kg i Pazara, bruka i sramota. Ne znam sta radi Toncev i kako igraci mogu da se setaju po terenu, odigraju jednu utakmicu solidno, drugu ne postoje na terenu. Odbrana neverovatni broj kikseva, danas YamKam smejurija, ispada kao iz voza kod prvog gola. 

 

Raspored tezak, bice ovo jesen za zaborav sto se tice fudbala, reset na zimskoj pauzi. 

 

p/s sudija je ostetio Radnicki , na 0 2 je cist penal bio za Radnicki u finisu 1/2, ako ono nije penal, ne znam sta jeste, da je bilo 1 2, svasta bi bilo. Cak i ovako smo smanjili na 1 3, imali stativu za 2 3, pored loseg igre bilo je i dosta malera, sve sto su sutnuloi je skoro uslo u gol, plus sudijski faktor, ali to nije opravdanje, Pazar nema po imenima bolji tim, ali deluju 100x bolje na terenu, igrace treba da je sramota , ako su im plate redovne, da se setkaju po terenu, kao danas, Lalat im sigurno to nije naredio, ali dzaba, na kraju se sve svodi na trud igraca na terenu. 

 

 

Tačnije....32 igrača je od početka prvenstva oblačilo dres Radničkog.

To što Lalat pizdi, ima osnova i priča, nešto se kuva i ja lično, voleo bih da se skuva.

Link to comment
Share on other sites

Od 2020. do danas, od 43 utakmice na svom terenu, fudbaleri Novog Pazara su odigrali 30 bez prisustva publike. Bilo je i onih koje su morale da se igraju bez prisustva publike i zbog Corone, ali su Pazarci uglavnom odradjivali kazne disc. organa FSS....bila bi fora da im Vučić napravi nov stadion.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Constantin said:

Od 2020. do danas, od 43 utakmice na svom terenu, fudbaleri Novog Pazara su odigrali 30 bez prisustva publike. Bilo je i onih koje su morale da se igraju bez prisustva publike i zbog Corone, ali su Pazarci uglavnom odradjivali kazne disc. organa FSS....bila bi fora da im Vučić napravi nov stadion.

Šta će im novi stadion kad im je ovaj renovirani sasvim dobar, uvek je Pazar bio vruć teren i ne sumnjam da je svaka kazna zaslužena ali ima još dosta ekipa koje bi trebalo da popiju slične kazne ali im se gleda kroz prste. 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Šta će im novi stadion kad im je ovaj renovirani sasvim dobar, uvek je Pazar bio vruć teren i ne sumnjam da je svaka kazna zaslužena ali ima još dosta ekipa koje bi trebalo da popiju slične kazne ali im se gleda kroz prste. 

 

Pokušavam da se setim, ali mi osim "navijača" Zvezde i Partizana niko ne pada na pamet. Znaju da naprave odličan ambijent, ali i da zaseru utakmicu. Pogotovu medjunarodnu gde su kazne baš onako debele.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Pokušavam da se setim, ali mi osim "navijača" Zvezde i Partizana niko ne pada na pamet. Znaju da naprave odličan ambijent, ali i da zaseru utakmicu. Pogotovu medjunarodnu gde su kazne baš onako debele.

eto setio si se velikih a kad Pazarci gostuju i na ostalim terenima bude čašćavanja na nacionalnoj osnovi sasvim dovoljno za neku kaznu, oni se izgleda naučili da igraju bez publike pa eto ređaju dobre rezultate, kad imaju trenera koji radi na terenu a ne po kafanama to obično donese rezultat 

Link to comment
Share on other sites

eto setio si se velikih a kad Pazarci gostuju i na ostalim terenima bude čašćavanja na nacionalnoj osnovi sasvim dovoljno za neku kaznu, oni se izgleda naučili da igraju bez publike pa eto ređaju dobre rezultate, kad imaju trenera koji radi na terenu a ne po kafanama to obično donese rezultat 
Rekao sam navijače Zvezde i Partizana, a ne velikih. Možda du nekad bili veliki, sada su samo frakcija Uprave. To što im se gleda kroz prste, za razna sranja koja prave, i prave štetu klubu za koji navijaju, je druga priča. A extra što se ponašaju kao deo Uprave i zamenici sportskih direktora. Što se tiče Pazara....prosečan klub kome se svira penal češće nego Ivici Tončevu u njegovo "zlatno doba" a Gaćinović je prosečan trener ranga Nenada Milovanovića, samo bez stomaka. Proprilično iskustva, ne baš mnogo znanja. U najezdi polu-trenera i trenera pripravnika,  možda i odskače. Ne znam gde Pazarce vredjaju osim Beogradu, ali ono i nema negde nekih brojnijih navijačkih grupa. Za po jedan kombi....Nisam, znaš i sam valjda za to nacionalističkih divljanja, samo kad se setim onog ponoćnog divljanja po Pazaru sa skandiranjem "Ovo je Turska"....nešto se mislim.."Izdržite drugovi"...ne mogu ja da ih učim s kim treba da se identifikuju. Idemo van teme, a hteo sam samo da se našalim, uz realnu statistiku, da im se izgradi stadion, a publika ne može na isti. Više je bilo usmereno ka Pičkoustom nego prema Pazaaaaaaru...

Link to comment
Share on other sites

Ako se bude gradio stadion u Pazaru neće ga AV finasirati nego onaj iz Istanbula.  Rekoh da je Pazar vruć teren, gostovao sam tamo i kao igrač i kao navijač i spašavao živu glavu ali nije glavno fudbalsko zlo Srbije u Pazaru pa da samo njih kažnjavaju.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

Ako se bude gradio stadion u Pazaru neće ga AV finasirati nego onaj iz Istanbula.  Rekoh da je Pazar vruć teren, gostovao sam tamo i kao igrač i kao navijač i spašavao živu glavu ali nije glavno fudbalsko zlo Srbije u Pazaru pa da samo njih kažnjavaju.

Uz dužno poštovanje, stari moj druže, ja mislim da ti mene zajebavaš.😁

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

Tvoj FK Gazivode otpustio svog "Murinja"....

 

Valjda ima porodicne probleme, odnosno verovatno mu je bolestan blizi clan porodice (tako zvuci iz saopstenja).

 

Sto se tice lige, mecevi Partizan - Cukaricki, TSC - Cukaricki i TSC - Partizan ce nam dati odgovor vec pre pauze da li ce i dalje biti zanimljivosti u borbi za 2. i 3. mesto ili nas ocekuje standardna "ko prvi trepne" igra izmedju Partizana i Crvene zvezde (cije su posledica ovi nizovi pobeda koji karakterisu ta dva kluba).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...