Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

On 12/12/2023 at 2:39 PM, Kronostime said:

Exum je tek otisao ali su mu vrata uvek otvorena da se vrati.

Je l` tako @DameTime?

 

Nije da se nešto pitam, ali naravno. 

 

Ne postoje reči koje su dovoljno slikovite da bih objasnila koliko mi je drago zbog Bogdana. Prethodne 3 ili 4 godine je imao velikih problema sa povredama, koje su mu u kombinaciji sa činjenicom da je kasnije otišao u NBA dale nešto slabiju startnu poziciju u ligi. I pored svega toga, on dolazi do ovakvih brojki.

 

Rad, disciplina, neodustajanje, posvećenost ovom sportu na najvišem mogućem nivou, u svakom smislu... Rezultati moraju doći. Na sve to, jednostavno ne mogu prenebregnuti činjenicu da je u pitanju kapiten naše seniorske reprezentacije, koji već deceniju daje maksimum u svetom dresu (nije Partizanov lol), uz samo jedan izostanak i to kako bi otišao na operaciju koja će mu produžiti karijeru... 

 

Ponoviću još jednom: manifestujem mu sezonu karijere u NBA i olimpijsko zlato u Parizu. Ovo prvo se, sad bih slobodno mogla reći, već ispunjava. 💜

Edited by DameTime
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Znači za svadbu će definitivno morati da se obrije... 

 

 

O ovome sam već pisala na NBA topiku, neverovatna automatizacija šuta, mislim da je maksimalno ubrzao izbačaj tako da je sada mnogo teže čuvati ga.

 

 

Quote

Six NBA players are shooting 40% or better from 3PT on ≥8 attempts per game this season:

 

Stephen Curry

Bogdan Bogdanovic

Tyrese Maxey

De'Aaron Fox

Tyrese Haliburton

Paul George

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

Znači za svadbu će definitivno morati da se obrije...

 

Vrlo sam zahvalan Bogiju ne samo za to što se odaziva reprezentaciji, već i što za te prilike upristoji frizuru i facial hair, nadam se da će i za olimpijadu tako da ne bih morao da prebacujem na skokove u vodu kad ga vidim.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Smrtokapa said:

Vrlo sam zahvalan Bogiju ne samo za to što se odaziva reprezentaciji, već i što za te prilike upristoji frizuru i facial hair, nadam se da će i za olimpijadu tako da ne bih morao da prebacujem na skokove u vodu kad ga vidim.

 

Realno onaj friz sa pripremnih tekmi je bio kritičan, ali se popravio do Mundobasketa. Baš kao što je i podizao formu 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam što sam uopšte otvarao lik, ali na kraju je ipak vrijedjelo:

 

Quote

U samoj pesmi se govori o nevoljnosti izvođača da ima telesne odnose sa Zvezdom, čak i besplatne, pošto se kako se navodi u stihovima inače plaća za njih i usput se ističe manjinska etnička pripadnost objekta.

 

Ovo ako nije pisao chat bot kraj je baš blizu 😄 :Hail:

Edited by Shonewizard
  • Like 4
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...