Jump to content

Premier League 2019/2020


Doorn

Ko će da osvoji Premijer ligu?  

66 members have voted

  1. 1. Ko će da osvoji Premijer ligu?

    • Citizens
      26
    • Reds
      27
    • Gunners
      3
    • Spurs
      5
    • Red Devils
      4
    • Blues
      1


Recommended Posts

I to sto je Zaha jedini kreativan igrac u ekipi punoj fizikalaca, to ga preporucuje za top ekipu?

 

Mada ne cudi takva opservacija od Liverpulovog navijaca, verovatno je to sto je Carli Adam bio jedini kreativan igrac u beton ekipi Stouka, fizicki najjacoj u ligi, bilo dovoljno da bude vidjen kao dobra meta za Liverpul

 

🤣

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Del Piero said:

je li moguce da Poolu nisu pomerili ovaj kup?

 

Nije bilo za kad da se pomeri... jer nekom ludackom logikom polufinale ovog veselog kupa se igra na dva meca i onda bi moralo da se igra u terminu prvog SF meca pa onda da se trazi novi termin za SF revans ali onda dolaze do problema da u slucaju ponovljenog meca neke od ekipa u FA kupu opet nema slobodnog termina da odigraju taj revans.

Tako da su se odlucili za ovu opciju i to je realno najbolje resenje, klinci su dobili iskustvo igranja protiv PL ekipe a prvi tim je postedjen da igra jos dva meca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E ovo je pravi 92 forum 😄

McLeod, koga ta potreba za hiperbolama odvuce da totalno izadje iz konteksta, jos ludje,, od onoga sto stvarno misli.
Mc, znam ja tu logiku, ako zelis da nesto izguras kao 8, onda pricas da je 10... i to je sve ok, ali ti ubacujes i polinome, linuse i picke materine... i u prici sa prirodnim brojevima, ti krenes da pricas o iracionalnim i neadekvatno kompleksnim brojevima.
A najgorije od tog najgoreg ( 😄 ) dok to radis, mesas linus sa logaritom i sl, jer ni sam ne znas sta je to.


Zaha je vanserijski talenat. Kako Edena vise nema u ligi, sada nema igraca koji kada mu je dan moze vise da unisti protivnika.
Ima brzinu nogu, dualnu motoriku i reflekse u obe noge. Kao sa svim velikim stvarima, dolazi velika odgovornost, i ako nemas dobru i konstantnu koncentraciju, te stvari mogu da odu nekad i u pogresnom smeru.

To sto nije uspeo u Unitedu je mesavina i njegove nezrelosti (stvarno se ponasao kao napaljeni klinac, ulicar) ali i aimless vodjenja Uniteda.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Var sve vise dokazuje koliko je sranje ustvari, mora da se regulise nekako to gledanje Var-a, danas na svaku primedbu Celzija sudija gleda dok dva puta odbrana celzija cuva korner kao da se igra hokej i obatra prvo mislim Orijea pa posle Alia, sudija ni da pomisli da pogleda. 

Rudinger danas zasluzio zuti karton mnogo ranije, bas prljav i glup igrac.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Igor028 said:

Ovaj Var sve vise dokazuje koliko je sranje ustvari, mora da se regulise nekako to gledanje Var-a, danas na svaku primedbu Celzija sudija gleda dok dva puta odbrana celzija cuva korner kao da se igra hokej i obatra prvo mislim Orijea pa posle Alia, sudija ni da pomisli da pogleda. 

Rudinger danas zasluzio zuti karton mnogo ranije, bas prljav i glup igrac.

 

Pa najbolje da se gleda nešto što se desilo pre izvođenja kornera, takvi penali mogu da prođu samo Barsi. Sa druge strane gledaju da li je onaj faul bio u 16, a Dele Ali pola metra u ofsajdu. Šta tek reći za ona dva većanja od po 2-3 minuta za penal i crveni karton, a sam Tejlor je to morao svirati jer je i budali jasno šta su golman i Son uradili.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...