Jump to content

Premier League 2019/2020


Doorn

Ko će da osvoji Premijer ligu?  

66 members have voted

  1. 1. Ko će da osvoji Premijer ligu?

    • Citizens
      26
    • Reds
      27
    • Gunners
      3
    • Spurs
      5
    • Red Devils
      4
    • Blues
      1


Recommended Posts

Da li su smesniji ovi sto cele sezone cute dok se Liverpul krade i sad se javljaju ili ovaj sto velica Lovrena samo jer mu je zemljak (nema teorije da bilo ko, sem Lovrena samog (al on je budala), misli da je navedeni dobar igrac)?

 

Ipak je najsmesniji Gvardiola koji se buni za 2 penala a karijeru je napravio zahvaljuci sudijskim greskama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Darth Steva said:

 

Ajde sto se xpert blamira, on covek ne moze da dobaci ali sto se ti brukas nije mi jasno. Prvo je udarila u ruku Silvu pa tek onda Trenta tako da je samo mogla da bude lopta za Liverpul a nikako penal za Siti.

 

 

 

Pogledao sam i u pravu si, zakacio je loptu rukom. Ali kako god okrenes, opet je igra morala da bude zaustavljena, tako da je gol u nastavku akcije u svakom slucaju neregularan.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2019 at 6:09 PM, K.Dot said:

Koliko je gadan ovaj lpool. Arnold igra rukom, sudija i ne proveri. Drugi gol ofsajd opet nema provere. Par žutih im još oprostio. Bukvalno FKP za vreme toleta ili zvezda sada. Pa tako bi moja baba Kurana osvajala bodove.

 

 

Šta ima da proverava kada je bio na nekoliko metara od događaja i kada je jasno stavio do znanja (rukama), da nema ništa od penala. Ovo sad nema veze sa VAR-om, nego sa slobodnom procenom sudije da li je lopta bila napucana.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DonJuan said:

Šta ima da proverava kada je bio na nekoliko metara od događaja i kada je jasno stavio do znanja (rukama), da nema ništa od penala. Ovo sad nema veze sa VAR-om, nego sa slobodnom procenom sudije da li je lopta bila napucana.

Svakako je sigurno bila proverena od strane sudija u VAR sobi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Svakako je sigurno bila proverena od strane sudija u VAR sobi

Verovatno, ali oni samo daju signal, na sudiji je da donese odluku. Problem je ovde što je on video da je lopta udarila igrača u ruku, i ne vidim šta bi mogli novo da mu kažu.

Link to comment
Share on other sites

Na stranu Arsenalov raspad sistema, kod prvog gola Sautemptona lopta posle brzog izvodjenja faula uopste nije mirovala, nema VARa nema nista, svaki gol protiv Liverpula se proverava i izmislja razlog da se ponisti.

 

Ponistavanje prvog gola Palasa danas zbog onakvog faula (bukvalno u svakoj guzvi u sesnaestercu mozes da nadjes takav "faul") je pomeranje granica.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DonJuan said:

Klinci spasavaju United.

 

Puče Šefild. Ja sam pričao ranije da je United izgubio svoj izgled onim silnim kupovinama, i evo izgleda da dolazi nova generacija, a ja verujem da će ona brzo vratiti United na vrh.

Brzo???...tesko, ovo je samo prilika da se u slaboj sezoni vide potencijalni kandidati za stalan prvi tim, tesko ce oni izvuci Junajted iz mocvare.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mr clutch said:

Ne mogu da se otmem utisku da bi De Gea od pre 2-3 godine odbranio gol McBurnie-ja. 

 

Sigurno bi.

 

Ali De Hea je Junajtedu napravio i medvedju uslugu sto je one dve sezone branio kao vanzemaljac. Bukvalno im je on sam doneo 10 do 15 bodova po sezoni i tako maskirao koliko su zapravo - krs tim.


Sad placaju cenu.

Link to comment
Share on other sites

Glupost bila, glupost ostala. Arsenal ima mnogo dobrih igraca u timu, samo kad imas trenera koji sam sebe demantuje i ocigledno probleme u svlacionici, dobije se ovo. Ni prvi ni poslednji tim koji prolazi kroz to.

 

Vi imate krs igrace koji igraju kao sumanuti jer ih Klop przi i vec trecu sezonu zaredom gurate sa 14 igraca ligu bez vecih povreda (ako izuzmemo Oksa, al on je ionako nebitan igrac), pa se to uzima kao nesto sasvim normalno i ocekivano, iako po teoriji verovatnoce cekaju vas iza coska problemi tog tipa.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...