Jump to content

Premier League 2019/2020


Doorn

Ko će da osvoji Premijer ligu?  

66 members have voted

  1. 1. Ko će da osvoji Premijer ligu?

    • Citizens
      26
    • Reds
      27
    • Gunners
      3
    • Spurs
      5
    • Red Devils
      4
    • Blues
      1


Recommended Posts

Daglas Luiz bi igrao za Siti odavno, samo sto nije mogao da dobije radnu dozvolu. Nisu hteli da rizikuju i ovog leta sa tim, pa su doveli Rodrija, a onda kad je dobio, prodali su ga Vili, sto mislim da je korektan potez prema igracu, ne bi imao mesta da igra pored svih ovih.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, prica celu utakmicu ovaj kako je Siti sad u problemu jer se Zincenko povredio, sad opet imaju samo jednog klasicnog levog beka. A Zincenko uopste i nije levi bek, nego klasicno krilo, prinudno je i on igrao levog beka.

 

I sad ulazi Anhelinjo umesto Mendija i on kaze interesantno, da vidimo da li ce Anhelinjo koji je desni bek sada da igra po levoj strani. Lik klasican levi bek, ili ving bek.

 

Nedopustivo je da radis ovaj posao i takve greske da pravis, pa makar se radilo i o nekoj levoj ekipi, a ne Mancester Sitiju, pogotovo imajuci u vidu da dobijaju materijal na nekoliko desetina strana za svaku utakmicu, samo treba da je procitaju bukvalno, nista sami ne moraju da bunare.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Ma da, Angelino je lijevi bek. Igrao za PSV standardno na toj poziciji. Ne znam sto bi bio problem povreda Zincenka kad se Mendi vratio. Pa Mendi je najbolji bek lige kad je zdrav.

 

I kad TAA i Robertson nestanu sa lica zemlje.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Robertson je odlican, ali meni je Mendi bolji igrac. Covjek trci kao gazela, ima nevjerovatno dug korak, nesto kao Bale. Njegov problem su povrede, nikako da uhvati neki kontinuitet. TAA je desni bek. On je po kvalitetu tu nedje sa Van Bisakom. Arnold je bolji dosta ofanzivno, a ovaj je zvijer u odbrani.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Ova dvojica se ne povredjuju, konstantni su i uklopljeni u sistem. Individualno i nisu toliko dobri igraci, pogotovo Arnold koji je pozadi rupcaga al ga lepo krpe (svaka cast na centarsutu tho, retki su danas bekovi koji to izvode kao on).

 

Robertson je zahvalan igrac, jos kad su ga uzeli iz Hala mi je bilo krivo jer sam znao da moze da postane standardan i u drugim top ekipama.

 

Mendi je individualno kompletniji i mocniji igrac, ali povrede jbg.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ali mislim da su previse navijacki ostrasceni. Nista nijesam lose rekao o njima, samo mislim da nijesu bas toliko dobri i nedodirljivi na svojim pozicijama. Mozda ljudi nijesu previse gledali Kristal Palas prosle sezone, ali malo ko se naigrao fudbala pored Wan Bisake.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Ne znam, ali mislim da su previse navijacki ostrasceni. Nista nijesam lose rekao o njima, samo mislim da nijesu bas toliko dobri i nedodirljivi na svojim pozicijama. Mozda ljudi nijesu previse gledali Kristal Palas prosle sezone, ali malo ko se naigrao fudbala pored Wan Bisake.

 

navijaci liverpoola navijacki ostrasceni i nadmeni? nikad ne bih rekao...

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Bekovi losi

VVD onako, ostali stoperi krs

Sredina terena nikakva, sve radilice bez kreativnosti

Arsenal ima bolju napadacku trojku od Liverpula

 

2 finala LS za redom. Klop ima x puta vise srece od Milojevica, izgleda.

 

I posle Liverpulovi navijaci ovakvi i onakvi.....

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Sprivel said:

Ma idi begaj. Mendy najbolji stoper na svetu, u poslednje 2 i po godine odigrao 20 utakmica ukupno. Al secaju ga se strucnjaci dok je igrao u francuskoj i znaju da je placen 60 milki, mora da vredi.

Lik je levi bek.

 

Hajde videćeš ove sezone kakav je igrač.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Miskooo said:

Bekovi losi

VVD onako, ostali stoperi krs

Sredina terena nikakva, sve radilice bez kreativnosti

Arsenal ima bolju napadacku trojku od Liverpula

 

2 finala LS za redom. Klop ima x puta vise srece od Milojevica, izgleda.

 

I posle Liverpulovi navijaci ovakvi i onakvi.....

 

Pa trener je dobar i tim je dobro ukomponovan. Ja najiskrenije osim VVD i naravno Alisona ne bih nijednog vaseg igraca hteo u Arsenalu. Da ne pricamo o Sitiju recimo.

 

Cak i ovako horor veznom redu apsolutno niko ko vam igra da ga prebacis u Arsenal nista ne bi doneo. Cak i da ih sve prekopiras pogubili bi se kao pile u tri hektara.

 

Njihov kvalitet je u tome sto trce kao konji, uigrani su i vrse opasan presing. Svi simple paseri, tehnika prosecna, Milner od 50 godina najveca opasnost iz daljine. Jos ce da ih pamte kao neke igrace jer su igrali u jednoj od najboljih generacija Liverpula u 21. veku, Vajnaldumu je Njukasl bio tim po meri, da nije bilo Klopa u Liverpulu do sad bi igrao za Parmu ili tako nekog.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...