Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

5 hours ago, SamoFlacko said:

Perfektna i druga epizoda Cernobila, kako samo lijepo snimljeno, fotografija, atmosfera, ne moze bolje.

 

Bez greške za sada, perfektno. Toliko je dočarana ta turobna atmosfera kabineta istočnog bloka, fotografija i scenografija su za čistu desetku. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je izgledalo u SSSR, ali kad bih zamislio, baš onako bi izgledale kancelarije i moda. Šta ti je Partija sunce ti poljubim, kao da je svojevrsni cloud, entitet koji postoji sam za sebe, iznad čak i Gorbačova..

Odlična serija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, melankolic said:

 


E02 sam tek počeo i nije loše ali ona prva je bila takva da se vrtela u krug pričom da li je jezgro eksplodiralo ili nije. Nije bilo neophodno da to traje čitavih sat i po.

 

Spoiler


Naravno da su znali da je jezgro explodiralo, nego nisu hteli da priznaju, odnosno skrivali su to i od sebe i od drugih.

O tome se u suštini i radi - partija i SSSR ispred svega i svih

 

 

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ne sam Safete said:

Jeste, jeste :classic_smile:

Pokvariste mi prvu epizodu ti + Mel

 

Ne znam šta čekaš, uskači u avtobus.

Inače gluma i kasting su stvarno vrhunski - likovi su savršeno uklopljeni.

Jedan Skarsgard mi deluje mlako i neubedljivo pored ostatka relativno nepoznate ekipe

Link to comment
Share on other sites

Spojler!!! 

Ovo ko onomad kad su dve klinke gledale Romeo & Juliet i tek će pred kraj jedna, sva usplahirena, drugoj: "Pa neće valjda sad da se ubiju?!?!?!? [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]"

Jok sestro, sad će da idu na more...

(Disclaimer: nije kao da sam bio na projekciji, pričala mi drugarica ovu anegdotu [emoji12])

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...