Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Preporuka da je zaobidjes. Jedina serija uz Walking dead koju sam prestao da gledam. [emoji3]

Da, The Strain jeste đubre koje zanimljivo počne a onda se potpuno pogubi... Na sličan način me je razočarala i skorašnja The Passage. Raspad sistema...
Walking Dead još nisam prestao da gledam, 9. sezona je definitivno bila bolja od 8. iako to sve odavno nije više "to" ... Na tu temu mi je daleko bolja i zabavnija bila Z-Nation [emoji1]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se navukla od druge sezone pa sam kasnije onda pogledala i prvu. To mi je i dalje jedna od najboljih serija koje sam gledala, iako počinje malo sporije, prva sezona je više procedural i upoznavanje s likovima a od sredine druge se zahuktava. I ne opada kvalitet u kasnijim sezonama, što nije baš uobičajeno, mada u svakoj ima naravno po par slabijih epizoda. Glumci su sjajni. Ali s druge strane ne leži svakome taj tip priče.

Ja sam se uključila negde na sredini druge sezone pa mi dosta stvari nije bilo jasno ali nije mi smetalo. Od mene svakako preporuka :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vredi li gledati Person of interest? Obozavam Bena Linusa, pa se zbog njega razmisljam, iako mi tematika u teoriji ne zvuci previse wow. 

Da.
Jedna od onih koje su "a must".

I jeste wow, i ideja i realizacija [emoji2]

Sent from my SM-N950F using...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Nicklord said:

Ko je gledao What We Do In The Shadows film iz 2014. i svidelo mu se treba da gleda i seriju koja je krenula skoro da se emituje. Drugi su likovi ali je šarm tu. A ko nije gledao taj film ne znam šta čeka 😄 Mokumentarac o vampirima u modernom svetu

https://www.imdb.com/title/tt7908628/?ref_=ttep_ep_tt

 

Uh...priceless :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Након разочарања у GoT које је одавно почело, иако нијесам хтио да прихватим

исто, одлучио сам да опет одгледам Жицу. Нема грешке

Edited by Big Ticket
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2019 at 2:52 PM, Yi Sun Shin said:

Pre nekoliko dana sam otkrio "The Strain" i sada bindžujem. Nije loše. 

 

Serija je takvo golo gomno, koje lepo krene i posle se raspadne na delice. Kako bi pokrpili nastalu stetu, poslednja sezona u potpunosti idejno odudara od pocetka serije i jedino sto je dobro odradjeno je je sama poslednja epizoda. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AgroUrban said:

 

Serija je takvo golo gomno, koje lepo krene i posle se raspadne na delice. Kako bi pokrpili nastalu stetu, poslednja sezona u potpunosti idejno odudara od pocetka serije i jedino sto je dobro odradjeno je je sama poslednja epizoda. 

 

10 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Batalio sam na pola druge sezone.

Po meni, serija je dobro odradjena: u tri sezone imamo lepo razradjene price svih likova i nisu je rastezali na sto sezona - za razliku od TWD.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, nikako nisi mogao da se povezes sa likovima, a kostim glavnog baje je bas fejk.

Onaj mali je katastrofa, bas sam ga mrzeo, ali ne u fazonu Dzofrija, dobro glumi ali mrzim lik, nego: Lose glumi, los lik, lose se pomera, lose zivi uopste, vezara 1/1.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Roman said:

 

 

zasto mislis da je ova serija underrated? gde?

ovde na forumu?

naravno, odlicna serija.

 

Mislim da nije dobila paznju koju zasluzuje i da je prosla prilicno neopazeno. Generalno u svetu. Cak mislim da je dobila etiketu the best tv show that nobody watches

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AgroUrban said:

Jbg, nikako nisi mogao da se povezes sa likovima, a kostim glavnog baje je bas fejk.

Onaj mali je katastrofa, bas sam ga mrzeo, ali ne u fazonu Dzofrija, dobro glumi ali mrzim lik, nego: Lose glumi, los lik, lose se pomera, lose zivi uopste, vezara 1/1.

Za seriju se od samog pocetka znalo da ce trajati 3 sezone,  i mogu reci da su Djilermo del Toro i Cak Hogan objasnili kako se prave serije o zombijima, vampirima i ostalim satrapima.

U TWD se zombiji vuku ko mrcine vec sezonama, a niko da postavi pitanje: kasko ih ne pobise na pocetku.

Strain ima prilicno logicnu pricu za taj zanr i steta je sto nije snimljen ranije.

Link to comment
Share on other sites

Tebi je legla, očigledno nekima drugima nije... Ja sam samo u jednom momentu pri početku 2. sezone izgubio interes za istu, postala mi je kao i True Blood - dosadna i teška za praćenje. Više nisam ni mogao da ispratim epizodu a da ne zaspim [emoji1][emoji1][emoji1]

Ali zato Z-Nation... Postavili standard zabave sa zombijima [emoji106][emoji108]

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...