Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Ajde da pitam..jer sam vec cu zaboraviti..

Oko poslednje epizode S4 Stranger Things mi je sve jasno (valjda :classic_biggrin:) sem jednog detalja..Kako su oni sportisti/kosarkasi koji su celu seriju tragali za Edijem, dospeli u obrnuti svet? Tu sam nesto propustio da registrujem ocito..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MaxP said:

Vjerovatno najbolja serija na Netflixu. Mada mora se odgledati Breaking bad prvo.

 

Ja sam baš razmišljao o ovome i mislim da je BB nepotreban za BCS. U BCS je sve lepo objašnjeno ko je ko. Prve tri sezone skoro i da nemaju veze sa BB. Sa druge strane ne škodi jer je serija snimljena baš tako da mogu da je gledaju i oni koji su gledali BB i oni koji nisu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Drug Crni said:

Ajde da pitam..jer sam vec cu zaboraviti..

Oko poslednje epizode S4 Stranger Things mi je sve jasno (valjda :classic_biggrin:) sem jednog detalja..Kako su oni sportisti/kosarkasi koji su celu seriju tragali za Edijem, dospeli u obrnuti svet? Tu sam nesto propustio da registrujem ocito..

Koliko se sećam nisu ni dospeli tamo.Oni su bili na "ovoj" strani.Poslednje čega se sećam borili su se sa Lukasom i njegovom sestrom.Onaj glavni je hteo da probudi Maks.

 

edit:odgledah prvi deo poslednje sezone BCS.Pravo je uživanje gledati ovu seriju.

Edited by sasha arsenal
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sasha arsenal said:

Koliko se sećam nisu ni dospeli tamo.Oni su bili na "ovoj" strani.Poslednje čega se sećam borili su se sa Lukasom i njegovom sestrom.Onaj glavni je hteo da probudi Maks.

A ko je onda bio u obrnutom svetu - Dastin i Edi?

Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2022 at 4:15 PM, P-51D said:

https://www.imdb.com/title/tt11743610/

 

Dobro vozi prvih par epizoda. Videćemo šta se dešava kasnije. 

Meni veliko razočarenje. Interesantna ideja ali se vrlo brzo sve pretvara u osvetničku Rambo seriju gde ga svi živi jure, niko ga ne uhvati, dok on tamani sve redom sa sve tumorom na mozgu... Mršavih 6/10 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2022 at 11:10 PM, Tanatos said:

Meni veliko razočarenje. Interesantna ideja ali se vrlo brzo sve pretvara u osvetničku Rambo seriju gde ga svi živi jure, niko ga ne uhvati, dok on tamani sve redom sa sve tumorom na mozgu... Mršavih 6/10 

 

Slažem se. Dobro je vozilo dve tri epizode, a onda se potpuno raspalo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2022 at 4:15 PM, P-51D said:

https://www.imdb.com/title/tt11743610/

 

Dobro vozi prvih par epizoda. Videćemo šta se dešava kasnije. 

 

The Terminal List

Top.

Sin i ja odgledali bez daha, pogotovo što su dva glavna junaka (Chris Pratt i Taylor Kitsch) bili najjači likovi iz dve tinejdžerske serije koje smo gledali kad je bio mlađi (legendarni Bright iz Everwood i Riggins iz Friday Night Lights 🙂)

Link to comment
Share on other sites

Kate Winslet ce se pojaviti u jos jednoj HBO mini seriji. Igrace glavnu ulogu u seriji naziva "The Palace". Prica ce se odvijati u periodu od godinu dana unutar zidina palate autoritarnog rezima,gde ce stvari ubrzo poceti da se rasplicu..

Volim Kate kao glumicu. Njena pojava me u startu dodatno motivise da pogledam film ili seriju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Drug Crni

Volim Kate Winslet, ne ono kao ribu na koju se nešto ložim nego kao ortaka, lafčinu, nekog s kim bih rado popio pivo i blentavio o bilo čemu...

(Da, imao sam uvek dosta prijateljica, pa znam šta pričam)

 

Cenim je što je jaka, ima The Personality, (i u životu i u ulogama) što ima svoj fazon što se vidi da uživa kad god su "intimnije" scene, a luda je ko struja i kad god je vidim da igra u nečemu bukvalno znam da će u nekom momentu da opali neku sex ili provokativnu scenu. Kapiram da bi našla način da i u dečjoj poluanimiranoj bajci ima scenu u kojoj je gola :classic_biggrin:

 

Kraljica.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fancy said:

@Drug Crni

Volim Kate Winslet, ne ono kao ribu na koju se nešto ložim nego kao ortaka, lafčinu, nekog s kim bih rado popio pivo i blentavio o bilo čemu...

(Da, imao sam uvek dosta prijateljica, pa znam šta pričam)

Cenim je što je jaka, ima The Personality, (i u životu i u ulogama) što ima svoj fazon što se vidi da uživa kad god su "intimnije" scene, a luda je ko struja i kad god je vidim da igra u nečemu bukvalno znam da će u nekom momentu da opali neku sex ili provokativnu scenu. Kapiram da bi našla način da i u dečjoj poluanimiranoj bajci ima scenu u kojoj je gola :classic_biggrin:

Kraljica.

lilo-and-stitch2-disney.gif

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, fancy said:

@Drug Crni

Volim Kate Winslet, ne ono kao ribu na koju se nešto ložim nego kao ortaka, lafčinu, nekog s kim bih rado popio pivo i blentavio o bilo čemu...

(Da, imao sam uvek dosta prijateljica, pa znam šta pričam)

 

Cenim je što je jaka, ima The Personality, (i u životu i u ulogama) što ima svoj fazon što se vidi da uživa kad god su "intimnije" scene, a luda je ko struja i kad god je vidim da igra u nečemu bukvalno znam da će u nekom momentu da opali neku sex ili provokativnu scenu. Kapiram da bi našla način da i u dečjoj poluanimiranoj bajci ima scenu u kojoj je gola :classic_biggrin:

 

Kraljica.

Volim je i ja, ali ovo poslednje nikad nisam primetila, moraću više da obratim pažnju :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2022 at 7:30 AM, Klotzen said:

 

Ja sam baš razmišljao o ovome i mislim da je BB nepotreban za BCS. U BCS je sve lepo objašnjeno ko je ko. Prve tri sezone skoro i da nemaju veze sa BB. Sa druge strane ne škodi jer je serija snimljena baš tako da mogu da je gledaju i oni koji su gledali BB i oni koji nisu.

Naravno, jeste bolje pogledati BB pa Saula i npr.shvatiti K.Kostner joke, ali BC Saul finalnom sezonom stvarno prelazi u samostalan masterpiece.

 

Nesumnjivo najbolja spin-off serija ikad. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...