Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

3 hours ago, fancy said:

Plašim se da krenem sa izvikanom Zadužbinom, čujem (od geek ortaka) da gomila stvari nema veze sa knjigama (koje sam, opet, tako voleo...) i da su promenili sve što su mogli...za sad skidam redovno, videću kad ću da krenem da gledam.

Ja jedino na ovom forumu čitam pozitivne utiske, nikome iz mog društva se nije dopalo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alcesta said:

Ja jedino na ovom forumu čitam pozitivne utiske, nikome iz mog društva se nije dopalo.

 

Prvih par epizoda je ok dok su u nekoj meri jos postovali knjige. Ovo posle se pretvorilo u Expanse, a Asimov svakako nije imao nameru da bude tako. Odgledacu do kraja, mada sam definitivno ocekivao mnogo vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Završih posljednju treću sezonu Narcos: Mexico.

 

Dobra sezona, kad god pomislim da je materijal potrošen, malo pročešljam i vidim da je većina tih dešavanja istinita. 🙂

 

Šteta što je netflix već odradio seriju o El Chapu, koja je bila vrlo loša. Bilo bi fino da je još ta tema obrađena u sklopu Narcos serijala, po mogućnosti sa drugim glumcem. 😄

Link to comment
Share on other sites

Redovni Invasion izveštaj:

 

6. epizoda, želim 33 minuta svog života nazad.

 

Horor situacije, bez jezivih detalja, kvazi napetost, valjda je posle mojih recenzija skresan budžet pa se 30 minuta odvija na skučenom tavanu u mrklom mraku (ekipa za osvetljenje verovatno dobila otkaz u pomenutom kresanju budžeta) a 3 minuta u kolima koja neće da upale.

 

Čestitke za tvorca serije (i saučešće svima koji plaćaju Apple TV+), uspeo je da posle 5 dosadnih epizoda postavi novo dno. Ne znam koliko je teško shvatiti da ako nazoveš seriju Invazija, natukneš plakatima i trejlerima da je tematika invazija vanzemaljaca - da ljude zanima rokanje, masovne scene razaranja, smrti i patnje, prvo naših a zatim njihovih wicked.gif a ne scene iz bračnog savetovališta, naturanja rasne, polne, sexualne jednakosti i diversiteta kao i nasilno ispravno razrešavanje moralnih dilema. ajme.gif

 

Živ nisam da vidim kojeg klišea će da se dotaknu u sledećoj epizodi [emoji6]

 

Sent from my phone using their app

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sector said:

Završih posljednju treću sezonu Narcos: Mexico.

 

Dobra sezona, kad god pomislim da je materijal potrošen, malo pročešljam i vidim da je većina tih dešavanja istinita. 🙂

 

Šteta što je netflix već odradio seriju o El Chapu, koja je bila vrlo loša. Bilo bi fino da je još ta tema obrađena u sklopu Narcos serijala, po mogućnosti sa drugim glumcem. 😄

 

Negde sam čitao da je to to što se tiče Narkosa. 4. sezone neće biti. Navodno će biti neka mini serija o nekoj kolumbijskoj narko bosici koja je bila aktuelna pre Eskobara.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 
Negde sam čitao da je to to što se tiče Narkosa. 4. sezone neće biti. Navodno će biti neka mini serija o nekoj kolumbijskoj narko bosici koja je bila aktuelna pre Eskobara.
Izletelo mi negde da bi mogli da rade Filipine kao sledeću lokaciju...
Što se tiče treće sezone Mexica, odgledah sve u cugu, ali nekako mi prazno - da ne kažem preozbiljno.
Falilo je malo zajebancije koja je krasila prethodne, ovde sve nekako mračno ko Amadova garderoba
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2021 at 6:00 PM, Krava kaze mu said:

Stigoh do 8. epizode trece sezone Twin Peaks-a

Acid Lynch, verovatno nema ni potrebe traziti bilo kakav smisao u dosada vidjenom. Neko je napisao, 'strange for the sake of being strange'.

 

Verovatno cu 'izdrzati' do kraja cisto da vidima sta je kutiji, mada imam prlicno dobar osecaj sta bi to moglo biti. Jedan dildo to go and fuck myself na kraju.

 

Ja sam odustao, previse nebuloza...

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Klotzen said:

 

Negde sam čitao da je to to što se tiče Narkosa. 4. sezone neće biti. Navodno će biti neka mini serija o nekoj kolumbijskoj narko bosici koja je bila aktuelna pre Eskobara.

 

Bas bedarica ako je tako. Secam se nekog intervjua showrunnera gde je izjavljeno da ce snimati sve dok imaju materijala - a materijala je, realno, previse. Volj ti Majami, volj ti Azija, pa krek epidemija...

Link to comment
Share on other sites

Pa biće sličnih serija, eto ta o narko bosici sa početka 80-ih je takođe u tom fazonu, samo neće više biti deo narkos serijala. Ali obzirom da manje više ista ekipa to radi pretpostavljam da će biti slični standardi.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Just now, Klotzen said:

Pa biće sličnih serija, eto ta o narko bosici sa početka 80-ih je takođe u tom fazonu, samo neće više biti deo narkos serijala. Ali ozbiljnom da manje više ista ekipa to radi pretpostavljam da će biti slični standardi.

 

Ako je o Grizeldi Blanko, extra. Nadam se da ce tu seriju raditi ista ekipa a voleo bih da nosi predznak Narcos jer je prirodno da bude deo ove fransize. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

 
Ako je o Grizeldi Blanko, extra. Nadam se da ce tu seriju raditi ista ekipa a voleo bih da nosi predznak Narcos jer je prirodno da bude deo ove fransize. Videcemo.
Upravo o njoj i glumiće je Vergara.
Koliko sam ispratio, već su snimljena 2 filma o njoj - prvo Catherine Zita Jones, a posle i J.Lo.
E sad koliko jedan model/komičarka/sexsymbol može ozbiljno da odradi ulogu?!
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Luchifer89 said:

Upravo o njoj i glumiće je Vergara.
Koliko sam ispratio, već su snimljena 2 filma o njoj - prvo Catherine Zita Jones, a posle i J.Lo.
E sad koliko jedan model/komičarka/sexsymbol može ozbiljno da odradi ulogu?!

 

To bi morala da bude bas velika transformacija (kao npr. Penelope Kruz - Donatela Versace), tim pre sto Grizelda daleko od toga da je bila lepotica. Za ocekivati je da opet vidimo Pabla, ali ako to ne bude deo Narcos fransize, (gotovo) sigurno to nece biti Moura. 

O Grizeldi sam inace prvi put citao pre nekih 15 godina u tada popularnom casopisu CKM, imali su neki serijal o kartelima i ona je predstavljena kao "pravi Toni Montana". Uopsteno su ti iz Medeljina bili bas gadni krimosi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nisam je gledao,ali sam solidno upoznat sa pricom o Oxycontinu i onom sto je napravio i cemu je otvorio vrata. Malo je reci uzasu.
Vidis,mogao bih da je potrazim i pogledam. 

Edit:slova

 

Koliko znam to je originalna Hulu serija i ima je samo tamo. Juce izasla 7 epizoda. Ne znam koliko ce serijala biti i da li je ovo jedini. Na imdb stoji jos jedna epizoda. Na zalost nema puno epiloga oko oxyja. I danas ga prepisuju, ali valjda ne za glavobolje i zubobolje. Mozda ima neka piraterija... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Narcos Mexico slabiji svakako od originalnog, pa sam bas u dilemi da li i da gledam dalje. Generalno je krenuo da pada kvalitet kako je Pablo otisao, mada mi je i sa Kali kartelom ok prica bila, ali Mexico mi bas i nije legao. Atmosfera je drzala, al sama radnja i prica, sta znam.

 

Moram da pohvalim seriju Top Boy, dugo mi ovako nesto nije leglo. Akcija, gangsta prica, ali opet na realan nacin prikazano to da nemas dobre i lose likove, kao i da uglavnom small playeri i nevini - najvise najebu. Podsetilo me na The Wire u nekim momentima, slabija prica, plica, ali ima taj neki vibe, plus vise akcije, i London side. Odlicna serija, bas odlicna.

 

Planiram da gledam Unsolved, prica oko Tupaca i Biggijea, pa me zanima ako je neko ispratio, da li je uradjeno kao dokumentarac ili bas prica? Jer ako je prvo, posto sam ih brdo pogledao, nisam siguran da cu nesto novo da vidim, al ako je kao story plus neka fikcija i novi detalji, onda cu vrlo rado da pogledam. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...