Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Ako gledamo necije greske, a realno ih je bilo more, meni je na kraju naumanje jasno zasto poslije bacanja Odzo nije zamiienjen Fajeom. Sve drugo manje vise je i ovako i onako, a to mi je no brainer.

 

Inace, najjaci potez utakmice Riletova asistencija Beronu kad je ledjima okrenut kosu, a reket pista :lol_2:

Nakon toga opet Rile kada baca pet Vanji nakon promasenog bacanja. Naravno, potom primamo trojku iz pika pored njega. Visok nivo koncentracije, hahahha

Link to comment
Share on other sites

al brat ojo pogodi bacanja rutinski

neverovatno je koliko u utakmicama za trofej vise vredi jedan sa mudima nego trojca koji znaju al bez istih. faye bi odmah potpisao za sledecu sezonu. zahvaliti se riversu, keselju, covicu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ceakjte, o kakvom pravljenju faula vi pricate kad je Zagorac sutnuo po prijemu lopte. Kad da se pravi faul?

Inace nije gazio liniju, videlo se dobro.

Ovaj trofej kako kome. Meni znaci, ne toliko kao ABA, ni blizu, ali znaci mi, voleo bih da osvojimo, zasto me ne bi bilo briga? Je l' se sve svelo na Evroligu? 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Ceakjte, o kakvom pravljenju faula vi pricate kad je Zagorac sutnuo po prijemu lopte. Kad da se pravi faul?

Inace nije gazio liniju, videlo se dobro.

Ovaj trofej kako kome. Meni znaci, ne toliko kao ABA, ni blizu, ali znaci mi, voleo bih da osvojimo, zasto me ne bi bilo briga? Je l' se sve svelo na Evroligu? 

Sve se slazem ali ako mi je izbor na ABA ili KLS...Uvek trofej ABA lige...

Link to comment
Share on other sites

pa pazi ovako emotivno meni vise znaci od abe iako aba jedina ima vaznost. pitaj me sad koliko imamo aba liga osvojenih pojma nemam, ali titula znam

 

naravno kada bih morao da biram uvek bih izabrao abu, ali sto ne uzeti i ovo

Edited by Nate
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jebiga. Sličan poraz kao u finalu kupa. Isterani smo iz bonusa nakon 1:40 poslednje četvrtine. Brojno stanje nam se smanjuje ovom povredom Dobrića, tako da bi stvarno bilo umesno da Rivers izvuče neku pristojnu partiju iz guzice u nastavku ove otužne serije. Čović je sjebao dosta toga u finišu i teško je igrati sa igračem manje i u odbrani (FČ3) i u napadu (Lazić). Ristić nikad neće biti neki zaštitnik obruča ali morao bi da bude makar bolji skakač. Nikola Janković je bio mvp meča, pokupio nam je previše lopti. Sa trojkama Paigea može da se živi. Neka Zagorca, nek se poraduje malo dečko, nije bilo previše radosti u njegovoj karijeri, radovao se tako kratkotrajno i onaj mučeni Cvele svojevremeno. Dobili smo prvu utakmicu na bazi kurca pa smo pomislili da može stalno tako. Lešelja oterati u pizdu materinu pa i na štetu kluba u ugovornom smislu, tu vucibatinu ne mogu više da gledam kako zauzima mesto nekima od kojih bi se nešto i moglo očekivati. Idemo dalje, završavamo ovo u 4.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Duša me boli zbog Moa, samo se pojavio u drugom poluvremenu i umalo nam sam doneo pobedu sjajnim sekvencama u oba pravca. Zaslužio je da bude heroj večeri, a ne onaj Miškov večiti talenat. Doduše, na tome može zahvaliti nekim našim igračima ( naročito Filipu, koji nas je devastirao pred kraj) i Tomiću. Opet smo jebeno izgubili dobijenu utakmicu sa njima, a malo je falilo da to nekim čudom uradimo i pre neki dan. Nadamo se da je Knindža dobro i da skočni zglob nije ozbiljnije povređen

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Vredni mrav said:

Sto je Beron branio poslednji napad?

Baš mi je krivo zbog njega, vidi se da se baš potresao kad je video da je ušla. 

Koliko god da je dao važnih trojki protiv Partizana, imao je tu nesreću da bude direktni akter dva bitna poraza.

Večeras je imao 7 asista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Ceakjte, o kakvom pravljenju faula vi pricate kad je Zagorac sutnuo po prijemu lopte. Kad da se pravi faul?

Inace nije gazio liniju, videlo se dobro.

Ovaj trofej kako kome. Meni znaci, ne toliko kao ABA, ni blizu, ali znaci mi, voleo bih da osvojimo, zasto me ne bi bilo briga? Je l' se sve svelo na Evroligu? 

Ja mislim da je trebalo da se pravi faul na Novici čim je primio loptu. Ostao bi još koji sekund poslije penala da se organizuje smislen šut.

Ali dobro, sutra je novi dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram pohvaliti Nikolu Jankovića. Kao igrač ima dosta mana, ali je opet i dosta potcenjen, dobrim delom jer bacanja baca kao kamen s ramena pa mu se ljudi smeju. Nadam se da će nas Lazić napustiti na kraju sezone i to je najbolja varijanta i za njega i za Zvezdu. Mnogo toga je postigao s nama, ali već drugu sezonu igra loše, ima previše jak ugovor... Ne znam koliko je došlo do zasićenja, nekako voljni momenat kod njega nikada nije i niti će biti sporan, ali je tragikomično na šta liči ofanzivno, a ni defanzivno nije na nivou od pre ( nevezano samo za generalno bolju timsku odbranu i defanzivno potentnije saigrače u nekim prethodnim našim timovima).

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ne razumem Tomića, da li je to inat, glupost, nešto treće... 

 

Toliko puta je dobio po njušci u zadnjih pet sekundi, i opet ne nauči ništa. Zašto je Beron bio na parketu ako je odlučeno da se brani zadnji napad? Zbog kog kurca? U sledećoj takvoj situaciji očekujem da i Junior bude tu, za svaki slučaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Markoss said:

A evo ga i nas kapiten i legenda. :jumping:

Untitled.png

 

kad ne uključiš mozak, ili je nešto drugo u pitanju, ili mu samo Old Spice redovno plaća... svakako je brzo shvatio da je napravio sranje pa je izbrisao ovo,

 

Link to comment
Share on other sites

Previse mlako za ovakvu utakmicu, previse...
Sinoc se, vise nego ikada od kada je Reglend povredjen, osetio nedostatak pleja.
Da smo imali normalnog pleja koji zna da prenese loptu preko pola to bi bilo dovoljno za pobedu. Dali smo im 3-4 kontre na prevodjenje lopte...
Daleko od toga da je Tomic blistao, ali apsolutno su nas pocetnicke greske igraca odvele u poraz.
Vise od poraza me brine Dobric. Ogroman hendikep ako ne bude igrao jer je Lazic potpuno neupotrebljiv. 

Edited by Rajon Rondo
Link to comment
Share on other sites

obrni okreni, loše sudjenje, loš basket...  KKP dobio jedni i izbegao metlu... sve u svemu mučenje produženo za još jednu utakmicu.

Pohvalno što su sudije za dve večeri uspeli da predju iz 1999 u 2019 i da iskoriste svoje pravilima dato pravo da malko pogledaju u ono sokoćalo sa katodnim cevima što zrači radioaktivno i to...

jednino vredno pomena za sada u ovom finalu košarka Dejana Davidovca i borba Mohameda Fajea ostalo sve tanka priča i otaljavanje posla.

Držim fige Dobriću, da na pregeldima danas, neki kvalitetan doktor uzme stvar u svoje ruke i da koliko toliko izvadi stvar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...