Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Pogledajte vi samo ove face, pogledajte ovaj dres. Kukali su i Ostoja i Andrea na neljudske uslove i tretman nakon prvog susreta, sada se ne oglašavaju. Ćute jer misle da su mudri ali nisu dovoljno mudri za mene. Sram ih bilo. 1d507f70377c053a5652c607ca4c6323.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nadao sam se da ćemo proći bez saopštenja pošto ga nije bilo nakon prve utakmice, ehh naivnosti moja. Ispada da "saopštavamo" samo posle poraza pa se nadam da će se posle G3 oglasiti samo grobari, iako se takođe nadam da im naša publika neće dati kredibilitet za isto.

Link to comment
Share on other sites

Samo gospodski. Karma je stara kurva, što bi rekao antički mislilac Laki21. Mislim, nije da nam je potrebna karma da bismo pokazali ovim šabanima kako stoje stvari na parketu. Dakle, ostalo je još maksimalno 3 utakmice do kraja sezone, nema zezanja više. Vujošević je davno otišao ali se dulovština zapatila duboko, međutim ovoga puta može za posledicu da ima samo nova buzdovanska saopštenja auto-limara sa tupeom i preznojavanje/kisele osmehe licemernog Talijana. Nadam se da Nebojša neće krenuti sa nekim kontra napadom ili teškom artiljerijom baljezganja, ovi nisu čak ni toga vredni. Istamburati dvocifrenom razlikom i aj zdravo.

 

Edit: Nije valjda da je Čović ipak pisao sitnu knjigu?!

Edited by Chaos Is Me
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, drakon1 said:

Ovakva sranja vracamo sa kamatom. Na terenu i pored terena....

 

"KK Crvena zvezda mts veruje da je navijačima našeg kluba sve jasno. Nećemo biti statisti i mirno gledati ovo što se dešava."

 

G3 vs Buducnost u najavi 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Bice zajebano bez Dobrica. Ostali smo prakticno na 5-6 upotrebljivih igraca. Rivers igra uzasno, Lazic samo stetu nanosi, a Ristic je los igrac. Dobar je predlog da se Tomicu skine od plate ako ubaci Keselja u igru. 

 

Mogli bi Nenadić i Radanov za zarade platu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Edit: Nije valjda da je Čović ipak pisao sitnu knjigu?!

 

poprilično tanko saopštenje, vidi se da je sklepano za 10 min i da nije čovketove tastature delo

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, vepar said:

Ali Faje i Ristic, koja razlika u pristupu... prvi je matori stranac i bori se do kraja, a Ristic kao metiljavko najgori, mene bi bio blam da imam 212 i onakav jajarski stav na terenu.

 

Znaci da se ne pljuje filip i ostali koji su ispod 185-190 vise?
Ako imas vise od 190 i jajarski stav goni se, ako si ispod:

tenor.gif?itemid=6021624

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, uini said:

 

poslednje što je forte u njegovoj igri su spotup trice. lik je legitimna pretnja po koš ako se crtaju akcije za njega (a ima makar 3-4 načina u kojima je dobar da završi te akcije) 

 

ja na ovo što pruža gledam kao na prinudno rešenje 

Ne slazem se, mislim da Rivers jednostavno ne moze da kreira u onolikoj meri koja nam je potrebna. 

Link to comment
Share on other sites

Glupo saopštenje bez ove dve slike gde se vide venci najpre na tribini a posle na našoj klupi.... 

Organizacija meča, gde najpre pustis likove sa vencima na utakmicu a posle dozvolis da sidju na teren i ostave ga na klupu... A sa druge strane se predsednik i trener redovno pozivaju na neko gospodstvo. Popeti se lepo na glavu sa te dve slike po svim medijima i svim sledećim pozivanjima na gospodstvo. 

 

Ima budala na sve strane, imali su i naši svinjske papke i ostala sranja ali ja ne pamtim grozniju stvar od ovoga da je neko uneo, sta je sledeće, krstača? 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, uini said:

nije plej ali je još manje spot up košarkaš 

 

kc je igrač ritma, da li je u prvoj postavi ili prvi sa klupe, manje je važno, lik zna znanje u svakom smislu. 

Eto upravo to, igrac ritma. Ja bih da ipak imamo pouzdanijeg igraca na poziciji stranca, da ne moramo svaku utakmicu da se pitamo da li ce se pojaviti ili ne. A i najbolje godine su iza njega.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koliko god je Nenadic tanak i Radanov van igre ako se bude igralo sa 5 igraca na pozicijama od 1-3 (Davidovac, Covic, Beron, Lazic i Rivers) na 40+ stepeni to ce tesko na dobro da izadje.

Znam da ce Nenadic i Radanov biti u timu samo se bojim da ce i Radanovu uz statistiku na kraju utakmice kao i Nenadicu (to je vec imao u ove 2 utakmice) stajati 00:00 u koloni minutaze.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Borca said:

Koliko god je Nenadic tanak i Radanov van igre ako se bude igralo sa 5 igraca na pozicijama od 1-3 (Davidovac, Covic, Beron, Lazic i Rivers) na 40+ stepeni to ce tesko na dobro da izadje.

Znam da ce Nenadic i Radanov biti u timu samo se bojim da ce i Radanovu uz statistiku na kraju utakmice kao i Nenadicu (to je vec imao u ove 2 utakmice) stajati 00:00 u koloni minutaze.

Da li bi ti dao minutazu igracu koji ne zeli da ostane u tvom timu sledece sezone, jos pri tom treba da ga ubacis da igra protiv mozda svog buduceg tima u borbi za titulu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Da li bi ti dao minutazu igracu koji ne zeli da ostane u tvom timu sledece sezone, jos pri tom treba da ga ubacis da igra protiv mozda svog buduceg tima u borbi za titulu?

Sa Jankovićem su se usrećili, i sa njim će isto.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Davidović said:

Dusan Rsitic ima reflekse mrtvog konja. Mozda nije lepo od mene i zvuci surovo ali tako je. Decko u odbrani ne zna gde bije. Solidan napadac , ali u skoku i u odbrani ocaj zivi

 

Neko ga je (mozda bas i ovde) fenomenalno opisao jednom jedinom recju - smarac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...