Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

19 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Taj argument iz verovatnog nema neku tezinu. Po istom principu mogu da postavim kontrapitanje - zasto je uopste dolazio u tim ciji su udarni igraci u frontcourtu 1 Gagic Djordje i izvesne Jankele, a napad vodi 1 sustinski rekreativac. Mozda je ipak verovatnije da je od KKP dobio najvise novca ili bar uporedivo nekim drugim ponudama, te s obzirom na neke licne i emotivne razloge logicno odabrao BG.

 

Moguće je, naravno, da si u pravu. Meni Trinki ipak izgleda kao takmičarski nastrojen lik, tako da je pored plate, verujem, tražio i garanciju da će imati roster koji će moći da se šiba sa protivnicima na Jadranu. Prošle godine je to i imao, ali je Zvezda ipak bila jača (godinu pre bi verovatno izbacio Alempijevu Zvezdu). Verujem da će i sledeće godine imati tim koji će moći da se takmiči i cilja ABA trofej. 

Link to comment
Share on other sites

kakav tim vi sklapate, a imajući u vidu šta mi trenutno imamo na raspolaganju, taj scenario mi deluje krajnje nerealno.

 

ali ko zna, sns je ulupavao pare u mnogo vece gluposti, zasto da ne rese da nas, nasim parama, caste sa dva konkurentna rostera

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Del Piero said:

To je bilo jasno i po trci za wild card. Sigurno nisu ostali do kraja sa Zenitom zbog toga sto je Jordi na wiki stranici pogledao uspehe Partizana.

 

Partizan je ostao u trci samo zbog tradicije. Laz je da smo imali ista da ponudimo u zamenu za ucesce. :smiley37:

 

2 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Nece Buducnost sprciti 3,4 miliona, juce su ponovili  da  im je budzet manji i da i Partizan i Zvezda imaju veci, kontam da je uslo u naviku negiranje da Partizan ikoga puno plati i da svi ostali imaju milione i kamione ali je malo sad glupo kad imas na klupi najplacenijeg trenera u ligi. On nije ostao da bi se borio za 4 mesto i da bude za level slabiji.

 

Znas dobro da je mislio na vas i da cete samo za igracki kadar potrositi vise od 4 miliona! Zasto pominjes Buducnost? Ne pravi se blesav! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Pa koliko sam ja razumio nije bio u pitanju samo Milosavljevic. Meni je tada odmah na pamet pala prica o Lucicu (sada vec malo vjerovatna), Avramovicu, Todorovicu.

 

Dobro, nije da sam pazljivo citao, ali mi se cinilo da ni to sto je izjavljivao nije odgovaralo bombasticnom naslovu da je neko zabranio.

Link to comment
Share on other sites

"Prvo sam pokušavao da pronađem domaće igrače. Još me boli koliko su mi vrata zatvorili direktno u nos. Nije moglo ni da se priča o domaćim igračima. To je za nas bilo nedozvoljeno. Voleo bih da napravim ekipu s mnogo domaćih igrača, ali to nije bilo moguće. 

 

Neprijatelj nikad ne spava.

Izjava u rangu Covica i jednog njegovog bivseg prijatelja. I onda po raznim kretenskim portalima i forumima krene prica kako neko brani dovodjenje igraca u kkp sa obrazlozenjem ko je pametan i ume da cita sve je razumeo. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, medobrundo said:

 

Moguće je, naravno, da si u pravu. Meni Trinki ipak izgleda kao takmičarski nastrojen lik, tako da je pored plate, verujem, tražio i garanciju da će imati roster koji će moći da se šiba sa protivnicima na Jadranu. Prošle godine je to i imao, ali je Zvezda ipak bila jača (godinu pre bi verovatno izbacio Alempijevu Zvezdu). Verujem da će i sledeće godine imati tim koji će moći da se takmiči i cilja ABA trofej. 

 

Ne, nije imao. Imao je osetno slabiji roster od 3 vodece ekipe ABA, sto je i plasman u regularki plasticno pokazao.

 

To sto se do plejofa povredio Ragland pa su utakmice bile neizvesnije nego sto se ocekivalo, drugi je par cipela. To svakako ne menja cinjenicu da su rosteri objektivno bili neuporedivi. Ako tebi deluje legit tvrdnja da se cilja trofej sa izlomljenim Zagorcem, Stefanom i Nikolom Jankovicem, Gagicem, Paigeom, Gegicem, Jaramazom, Novicom i Pecarskim, onda ok.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, hummingbird said:

Partizan je ostao u trci samo zbog tradicije. Laz je da smo imali ista da ponudimo u zamenu za ucesce. :smiley37:

Znaci Jordi se promenio. Mora da je zbog toga ukinuo mesta iz nac. prvenstava i stavio 3 divlje karte u dzep. Verovatno ce ih deliti za dzabe.

 

Apropo Trinchieria, on je odmah potpisao visegodisnji ugovor, ne? Meni to govori da je ipak dobio neke garancije da ce tim biti bolji, kompetitivniji, a da je ova sezona bila sta se uradi uradi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:

Znaci Jordi se promenio. Mora da je zbog toga ukinuo mesta iz nac. prvenstava i stavio 3 divlje karte u dzep. Verovatno ce ih deliti za dzabe.

 

Apropo Trinchieria, on je odmah potpisao visegodisnji ugovor, ne? Meni to govori da je ipak dobio neke garancije da ce tim biti bolji, kompetitivniji, a da je ova sezona bila sta se uradi uradi.

 

Znaju se dve stvari, da Partizan ne igra ove sezone u evroligi i da ste besomucno tvrdili danima da ce igrati! :mad: Otkud ti znas da je Partizan imao stotiine hiljada evra da plati za ucesce? Tebi nesto govori da ce ove sezone Partizan da ima slican budzet kao tvoj klub, a jedino sto se zna je da su u prosloj sezoni za Partizan igrali Jankovic, Gagic, Paige, takve igrace vi ne biste ni razmatrali za vase zelje u prelaznom roku! 

Uzivaj u milionima koje trosi tvoj klub na skupa pojacanja, jer necete jos dugo moci tako da budete privilegovani. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, hummingbird said:

Otkud ti znas da je Partizan imao stotiine hiljada evra da plati za ucesce?

Otkud ti znas da nije? Mnogo relevantnih medija i ljudi je pisalo da su Zenit i Partizan najozbiljniji kandidati za WC, pa iz toga mozes da izvuces neki zakljucak.

 

Pre bih poverovao nekom da mi kaze da je Teo dosao u Zvezdu da igra za dzabe, nego da je Jordi dao nekome wc na lepe oci.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Del Piero said:

Otkud ti znas da nije? Mnogo relevantnih medija i ljudi je pisalo da su Zenit i Partizan najozbiljniji kandidati za WC, pa iz toga mozes da izvuces neki zakljucak.

 

Pre bih poverovao nekom da mi kaze da je Teo dosao u Zvezdu da igra za dzabe, nego da je Jordi dao nekome wc na lepe oci.

 

Mediji ce pisati ono sto citaoci vole da procitaju. :wink2: U stranim medijima se spekulisalo o Partizanu, jer je rec o Partizanu, velikanu magicne igre pod obrucima, klubu koji je ucestvovao na 4 F4 i bio je sampion Evrope. :classic_smile: To ne znaci da moze finansijski da parira najmocnijim timovima, cak ni onima u evrokupu. Mozda se ne secas, mi smo nekada pominjani kao moguci dobitnici A licence. I tada su mnogi dobronamerni i oni drugi pricali i pisali o velikim parama koje drzava ulaze u Partizan, a A licencu nismo dobili. :classic_sad:

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, hummingbird said:

 

Mediji ce pisati ono sto citaoci vole da procitaju. :wink2: U stranim medijima se spekulisalo o Partizanu, jer je rec o Partizanu, velikanu magicne igre pod obrucima, klubu koji je ucestvovao na 4 F4 i bio je sampion Evrope. :classic_smile: To ne znaci da moze finansijski da parira najmocnijim timovima, cak ni onima u evrokupu. Mozda se ne secas, mi smo nekada pominjani kao moguci dobitnici A licence. I tada su mnogi dobronamerni i oni drugi pricali i pisali o velikim parama koje drzava ulaze u Partizan, a A licencu nismo dobili. :classic_sad:

 

Ne, pričalo se o Partizanu zato što je u mogućnosti da ispuni minimum koji je propisan od strane EL, da toga nije bilo, ne bi se ni razmatralo. I zašto je to sramota reći?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Green23 said:

Ne, pričalo se o Partizanu zato što je u mogućnosti da ispuni minimum koji je propisan od strane EL, da toga nije bilo, ne bi se ni razmatralo. I zašto je to sramota reći?

 

Koliko je klubova u Evropi u mogucnosti da ispuni minimum koji je propisan od strane EL? I opet, na ovoj temi je dozvoljeno pisanje da Partizan ima stotine hiljada evra spremljenih u slucaju da Evroliga uruci pozivnicu. Vidis kako smo tolerantni! :classic_smile:

edit:
ovo je već onako po pravilima, onaj deo koji poziva na borbu i svadju će da uklonimo. i da kažem da nema potrebe, ali stvarno nema potrebe vaditi nešto šta je bilo pre 4-5-6 godina ili kad već, jer onda kreće: a šta je bilo ____________  lavina postova, a napolju vrućina i vuče da će da bude  neka kiša.

Edited by Stondisha
Zasto se ne prica kako ste vi uleteli umesto Cibone i koliko vas je to kostalo? 🤔
Link to comment
Share on other sites

Just now, hummingbird said:

 

Koliko je klubova u Evropi u mogucnosti da ispuni minimum koji je propisan od strane EL? I opet, na ovoj temi je dozvoljeno pisanje da Partizan ima stotine hiljada evra spremljenih u slucaju da Evroliga uruci pozivnicu. Vidis kako smo tolerantni! :classic_smile: Zasto se ne prica kako ste vi uleteli umesto Cibone i koliko vas je to kostalo? 🤔

Ne mnogo timova, van EC teško koji. Kada gledamo EC, izuzmemo timove iz Turske i Španije, za koje nije bilo realno da dobiju, jedino Monako (neće dva tima iz Francuske u istoj sezoni ući u EL), Budućnost (nije bila u opticaju verovatno zato što je igrala prošle sezone), očigledno da i Virtus odlučio da dosta ulaže,ali su novi. Verovatno Lokomotiva i Uniks, i još Partizan. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Green23 said:

Ne mnogo timova, van EC teško koji. Kada gledamo EC, izuzmemo timove iz Turske i Španije, za koje nije bilo realno da dobiju, jedino Monako (neće dva tima iz Francuske u istoj sezoni ući u EL), Budućnost (nije bila u opticaju verovatno zato što je igrala prošle sezone), očigledno da i Virtus odlučio da dosta ulaže,ali su novi. Verovatno Lokomotiva i Uniks, i još Partizan. 

 

Zasto iskljucujes klubove iz Turske? 🤔 Svi mediji su pisali da su postojala samo tri kandidata, Zenit, Partizan i Ritas. Pozivnicu je dobio Zenit. Da je onako kako ti kazes, kandidata bi bilo mnogo vise. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, hummingbird said:

 

Zasto iskljucujes klubove iz Turske? 🤔 Svi mediji su pisali da su postojala samo tri kandidata, Zenit, Partizan i Ritas. Pozivnicu je dobio Zenit. Da je onako kako ti kazes, kandidata bi bilo mnogo vise. :classic_smile:

Galata i Darušafaka su baš smanjili ulaganja. Nema mnogo više timova, to je par timova. Svakako, da Partizan nije bio u mogućnosti to finansijski da isprati, ne bi bio ni uzet u razmatranje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Galata i Darušafaka su baš smanjili ulaganja. Nema mnogo više timova, to je par timova. Svakako, da Partizan nije bio u mogućnosti to finansijski da isprati, ne bi bio ni uzet u razmatranje.

 

Ti timovi i dalje imaju mnogo vecu plateznu moc od one koju ima Partizan. 🙄 Mi bi povecali budzet da smo pozvani da ucestvujemo, ali bi taj budzet bio ubedljivo najmanji u evroligi. Zato i nismo dobili pozivnicu na kraju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...