Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

 

Kd surov Mvp serije i jedini igra od pocetka PO elitno za GSW, treba da ispali Irvinga i NYK, nije Irving zasluzio.

 

 

#sere mi se od ovakvih postova

 

jel' sam mu lepo rekao hehe

 

ne, ozbiljno, ta fascinacija irvingom u nyk znači da moraš da trejduješ ispod vrednosti dsj-a kojeg si uzeo tako što si dao ispod vrednosti porzingisa.

i dok za trejd porzingisa postoji makar tri izgovora, ovaj potez bi bio jednostavno neodgovorno korišćenje resursa zbog shiny objecta irvinga. to je jedina pozicija u rosteru na kojoj knicksi imaju dva kakva-takva igrača na friendly ugovoru, čak su i kompatibilni. na ostalim pozicijama imaju jednog koji će biti ili neće kompatibilan sa igračem koji dođe.

 

inače ne volim irvinga, previše je one-man-band za pleja a ovo mu je prva sezona koju pamtim da je odigrao celu. hard pass što kažu ameri, ne obavezno sa reddita

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Mislim da prica o playoff Irvingu moze polako da ode u penziju. Par nivoa je teze kad Lebron nije tu.

 

Vrlo zanimljivo misljenje lika koji nas stalno podseca da ne donosimo nagle zakljucke na osnovu najskorijih dogadjaja. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao sinoć ali dobra je stvar što je Hjuston izjednačio. Nisu to oni Dubsi za koje kažeš: jbte, koliko su dobri, šta da im radiš. Daleko su od toga. Ovo je najteži PO za njih u toku dosadašnje dinastije, a i ako se dokotrljaju do finala, tamo će ih čekati ozbiljan ispit protiv šampiona Istoka. Namerno pričam o dokotrljavanju jer ne deluje više da imaju taj switch da samo pregaze protivnika u par minuta. I dalje su favoriti u ovoj seriji, s tim što ni Rocketsi ne igraju svoju najbolju košarku, a možda se baš iza brega krije neka njihova suluda šuterska partija, za šta su sposobni svakako. 

 

Što se tiče Irvinga, vrlo neobična trajektorija i stasavanje u superstara ili bolje reći kvazi-superstara. Nema sumnje da je tip enormno talentovan ali mislim da se precenio, ovo nije era u kojoj sitni bekovi dolaze do trofeja kao nosioci franšize, osim ako se ne desi neki lik iz video igrice poput Stepha, ali on je unikat, a malo je reći da je imao savršeno krojen sastav za sebe. Ja se ipak još uvek nadam da Boston može nekako seriju da učini zanimljivom, jer nije samo Giannis, Bucksi ih nadigravaju sporednim opcijama a mislili smo da ih niko nema više od Bostona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Glavni utisci od sinoc je da GSW ima najslabiju klupu u PO i da Budenholzer drzi cas Stivensu.

 

Inace sad citam ovu raspravu pre pocetka utakmice, moze li neko da mi objasni sta se desava  :classic_ohmy:

Nisam navikao da toliko budem van toka na ovoj temi. Tagovao bih sad peru ali ne mogu da mu ukucam nick :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

otvorićemo pero & ja topik na kojem neće moći da se piše osim ako ne udelimo pozivnice

 

biće to elitistički, samodovoljan i lep topik, pre svega.

 

edit evo freethrow je dobio pozivnicu, zato što je lep čovek i ima ukusa

taj neki berghain princip

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

ovo nije era u kojoj sitni bekovi dolaze do trofeja kao nosioci franšize, osim ako se ne desi neki lik iz video igrice poput Stepha, ali on je unikat, a malo je reći da je imao savršeno krojen sastav za sebe.

Hteo si reci Traea kapiram..


:classic_tongue:

Edited by Jenkins
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 od 5 miliona

 

... koji su tipovali prolaz Baksa coffee.gif

 

Bad je potvrdio COY, posle one prve tekme, poptuna adaptacija i gaženje Seltiksa. Interesantno je to, u javnom mnjenju je postao koncenzus po pitanju toga da su Baksi i Denver prvi na listi za čoukovanje u plejofu, a u stvari guraju dobro i jedni i drugi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

 

#sere mi se od ovakvih postova

 

jel' sam mu lepo rekao hehe

 

ne, ozbiljno, ta fascinacija irvingom u nyk znači da moraš da trejduješ ispod vrednosti dsj-a kojeg si uzeo tako što si dao ispod vrednosti porzingisa.

i dok za trejd porzingisa postoji makar tri izgovora, ovaj potez bi bio jednostavno neodgovorno korišćenje resursa zbog shiny objecta irvinga. to je jedina pozicija u rosteru na kojoj knicksi imaju dva kakva-takva igrača na friendly ugovoru, čak su i kompatibilni. na ostalim pozicijama imaju jednog koji će biti ili neće kompatibilan sa igračem koji dođe.

 

inače ne volim irvinga, previše je one-man-band za pleja a ovo mu je prva sezona koju pamtim da je odigrao celu. hard pass što kažu ameri, ne obavezno sa reddita

Irving nije bio Shine object, vec legit igrac koji ubacuje u Po u novu brzinu, iskusni closer its itd. Ali ocigledno je upitan za svlacionicu i nisam siguran koliko bi se njegov stil uklopio sa Kd, obojica su skorer from iso first pa sve ostalo. Samo sto kd kada hoce moze da igra ultra elitnu odbranu sto Kajri moze da sanja.  Naravno ono je bio hot take posle 2 prodaje irvinga, doduse ni Bred me nije odusevio

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, delgado said:

Kajri se vec izvinio, nece proci ni u ECF,  tako da ga ocekujem da se vrati Kingu 😄

 

  Zaspao sam negde u 2/4 HOU-GSW, sad cu na miru uz kaficu da pustim hajlajte. 

Nije uopste lose pitanje. Po onom evropskom pravilu od pretprosle godine, ovo su cisti koraci k'o suza, ali po "starom tradicionalnom", sve je po pe esu.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...