Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 hour ago, Bojdo said:

 

Mislim da se petorke biraju na osnovu regularne sezone, a bojim se da ce tu da upadne Embiid.

 

 Tacno, zato sam istakao da mi je lista subjektivna.

 

   Miki, kako si brate moj ? Slavis li/ides li na slavu gde danas ? 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

 

 Tacno, zato sam istakao da mi je lista subjektivna.

 

   Miki, kako si brate moj ? Slavis li/ides li na slavu gde danas ? 

Pa de si torimaux? Tebe i da ne pitam, slqvi se od zore😀

 

Posten narod u Ns radi pa vcrs po slavama a onda Janis i Harden da se gledaju

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Ne slavim tebra, slavili su moji DJurdjevdan u selu sve do ove godine, i necemo obelezavati jer je umro deda recently, pa u sredu obelezamo 40 dana. 

 

   Oko 18h idem na slavu kod druga koji je radio u Rusiji i nisam ga video 4-5 meseci (radi tako 4-5m, pa bude ovde 1-2m i tako) i idem da cirkam pivce i malo dzica, pa cu uvece da gledam Siti i kasnije nba. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako se gleda ova sezona, onda:

Durent, Curry, Lillard, Jokić, Giannis, Harden, Irving, Westbrook, George, Lebron, McCollum, Embid, Aldridge, Griffin, Butler.  

 

Donji dom: Davis, KAT, Drummond, Paul, Simmons, Derozan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

duncan i leroux rade ove liste po tierima jer je vrlo tesko odluciti se za jednog igraca preko nekog drugog. npr ona visegodisnja diskusija ko je bolji izmedju georgea i butlera.

 

pa imo

 

tier 1

james durant curry

 

tier 2

leonard antetokounmpo davis harden 

 

tier 3

george jokic lillard embiid butler

 

tier 4

irving green towns horford thompson griffin westbrook paul

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moja (besmislena) lista:

 

1. Durant

2. James

3. Davis

4. Leonard

5. Curry

6. Harden

7. Antetokounmpo

8. Embiid

9. Jokić

10. George

11. Westbrook

12. Lillard

13. Irving

14. Towns

15. Griffin

16. Walker

17. Butler

18. Aldridge

19. Oladipo

20. Paul

21. Draymond Green

22. Beal

23. Simmons

24. Gobert

25. Thompson

26. Porzingis

27. Dončić

28. Mitchell

29. Holiday

30. Horford

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, taliesin said:

 

Apsolutno. Citam ove "kritike" na njegov racun jutros i smejem se sam sa sobom kao kreten. Neki ljudi se toliko plase da upadnu u bandwagon da ce svakakve gluposti da pisu samo da bi ostali "posebni". Klasican palanacki "Serbian Kafana" style, sve go strucnjak koji "razotkriva mane" svojom epskom lucidnoscu i minucioznim opservacijama.

 

Kada bi usao u malo dublju analizu i kada bi procitao svaki post forumasa u ove 73 strane, video bi siru sliku i da je to bio samo omaz jednom forumasu koji se istice po takvom stilu pisanja samo sto on casti sve igrace. Totalno si van tokova u ovoj temi i kada vidis neistomisljenika samo cekas priliku da ga nagazis. Uostalom citao si komentare koji se ticu samo Denvera i Jokica. Ova tvoja generalizacija barem na ovom virtuelnom mestu je pogresna iako je na drugim mestima skroz tacna. Na pogresnim likovima se ''silis''. Tebi su mozda svi neistomisljenici idioti i u startu ih odbacis, ne mora neko da se slaze sa mnom da bih ga cenio kao forumasa sem ako koristi mozak na skroz pogresan nacin ili ga ne koristi uopste. Ja u vecini onih postova kad sam malocas prelistavao ne vidim malicioznost.

 

I nepisano je pravilo, svaki igrac, tim ili trener dodju na red da ga/ih masa trpa. Onaj ko ne moze to da cita ili to uopste ne kapira, ne treba da cita temu inace ce skroz jednodimenzionalno da posmatra ceo topik.

Edited by ZoltanWantsToDie
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ako cemo objektivno gledati ove godine se Denveru dobro otvorio put. Portland uopste nije nepobjediv i eventualno finale zapada bi bilo nevjerovatan rezultat. I Jokicu bi znacio mnogo.

 

Ipak, kada se pogleda smao Jokiceva igra ona jos mora da se izbalansira. Prije svega za neke stabilnije rezultate defanziva mora da unaprijedi. U napadu je tu vjerovatno i prostor u sutu za tri. Konacno, fizicka transformacija kod njega jos uvijek traje (ovo je veliki upitnik za ovogodisnje ucesce na SP po mom misljenju). Tek ako se ovo desi on ce biti fransizni igrac oko kojeg se pravi tim za titulu. A takvih u ligi je uvijek samo 4-5. To sto je on statisticki u nekih 7-8 ili 10 u ligi ne znaci nista. Veca je razlika izmedju te prve grupe nego kasnijih 20 recimo. 

 

Ovo sve i dalje ne umanjuje cinjenicu o impesivnosti njegove sezone i igre, koja je od nasih igraca ubjedljivo najbolja ikada.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ta'veren said:

 

Kada bi usao u malo dublju analizu i kada bi procitao svaki post forumasa u ove 73 strane, video bi siru sliku i da je to bio samo omaz jednom forumasu koji se istice po takvom stilu pisanja samo sto on casti sve igrace. Totalno si van tokova u ovoj temi i kada vidis neistomisljenika samo cekas priliku da ga nagazis. Uostalom citao si komentare koji se ticu samo Denvera i Jokica. Ova tvoja generalizacija barem na ovom virtuelnom mestu je pogresna iako je na drugim mestima skroz tacna. Na pogresnim likovima se ''silis''. Tebi su mozda svi neistomisljenici idioti i u startu ih odbacis, ne mora neko da se slaze sa mnom da bih ga cenio kao forumasa sem ako koristi mozak na skroz pogresan nacin ili ga ne koristi uopste. Ja u vecini onih postova kad sam malocas prelistavao ne vidim malicioznost.

 

I nepisano je pravilo, svaki igrac, tim ili trener dodju na red da ga/ih masa trpa. Onaj ko ne moze to da cita ili to uopste ne kapira, ne treba da cita temu inace ce skroz jednodimenzionalno da posmatra ceo topik.

 

Da bi se prepoznao palanacki manir u pisanju dublje analize nisu potrebne, ove plitke koje jesu potrebne su vec odradjene i tu je sve odavno jasno. Mogu i da ti detaljno objasnim kako taj manir funkcionise ali ne na ovom topiku, ne zelim da gusim diskusiju o NBA i trolujem topik. Uostalom, pogledaj ispod tog posta kolikom broju ljudi je takodje zasmetalo ono sto je i meni, ne toliko zasmetalo koliko je prosto primeceno.

 

Uzgred, ne postoji nikakvo ni pisano ni nepisano pravilo da "svaki igrac, trener ili tim dodju na red da ga/ih masa trpa". To je samo indidividualni deficit "mase" i savrseno se uklapa u ono o cemu sam vec pisao u tom postu koji si citirao.

Link to comment
Share on other sites

Pa da pogledas ispod tog  posta i vidis da polovina njih  nema ukupno 10 postova na nba topiku, neki su verovatno i  dosli prvi put, posto su videli tvoj post..
Samo je problem sto niste ukapirali da vlada Lord of Teror stil pisanja od dolaska na ovaj  forum, da se  udara parodija na njegov stil pisanja koji je sam parodija mladi to zovu META..
To nema nikakve veze sa golim strucnjicima. 

Glavna ironija je sto si ispao taj  Serbia kafana stajl i da si pokusao da otvaras oci ljudima lucidnoscu, kako se smejas na "kritike" a da nisi shvatio da se zajebavaju. Ali dobro
Evo ga osnivac nove Mete pisanja, legenda kaze da je na starom forumu rasplakao Uinija posto je za MItcha rekao da je mravojed.
https://vox92.net/forum/index.php?/profile/105-lordofterror/

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Ne slavim tebra, slavili su moji DJurdjevdan u selu sve do ove godine, i necemo obelezavati jer je umro deda recently, pa u sredu obelezamo 40 dana. 

 

   Oko 18h idem na slavu kod druga koji je radio u Rusiji i nisam ga video 4-5 meseci (radi tako 4-5m, pa bude ovde 1-2m i tako) i idem da cirkam pivce i malo dzica, pa cu uvece da gledam Siti i kasnije nba. 

 

Koji si ti jebeni kralj meni. 🙂

Link to comment
Share on other sites

smart je questionable, dakle ima vrlo dobre sanse da zaigra. bas me zanima kako ce izgledati i koga ce braniti, verovatno bledsoea. ako je neko gledao duele u reg sezoni i seca se, kakvi su bili match-upovi.

brogdon je out. verovatno ce igrati petu, pogotovo ako milwaukee izgubi veceras.

 

prognoziram pobedu bostona.

 

hoce li se curry i thompson probuditi ili je povreda jaca od njih. najruznija serija i ozbiljno razmisljam da ne gledam vise od prvog poluvremena.

 

inace, kerr je pre neki dan izjavio da se cousins mozda jos u ovom playoffu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ruzna kosarka. jedna ekipa drka loptu dvajest sekundi i onda neka stepbek trojka ili faul, dok druga ekipa ne igra ni izblizu tako atraktivno kao ranije pa mi je bezveze. 

a i najsporija serija od svih.

da ne zaboravim i kukanje na svaku sudijsku odluku, pogotovo igraca houstona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...