Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

 

Evo ga osnivac nove Mete pisanja, legenda kaze da je na starom forumu rasplakao Uinija posto je za MItcha rekao da je mravojed.
https://vox92.net/forum/index.php?/profile/105-lordofterror/

 

Nije on ništa pominjao za mravojed nego ja... ja sam lepo napisao da li bi ti koji su kao neki moderatori lupali lajkove na te mravojede da se pisalo da je Mačvan konjina ili Štimac majmunčina ili bi glumili neke šatro korektne navijače pa lupali banove. 

 

Bitno je da prate i da znaju koga bi sa tvitera banovali. :thumbsup:

 

Napravila se neka fina dark web sekcija gde mogu da se podjebavaju ljudi koji su bili registrovani na forumu duže nego što pojedini znaju za košarku u tim njihovim kratkim usranim životima i da glume neke retardirane reddit amere al za srbsko tržište. 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, oɹəd™ said:

Napravila se neka fina dark web sekcija gde mogu da se podjebavaju ljudi koji su bili registrovani na forumu duže nego što pojedini znaju za košarku u tim njihovim kratkim usranim životima i da glume neke retardirane reddit amere al za srbsko tržište. 

Bravo matori, sramota je kako se pojedini izrazavaju na ovoj temi.

 

Zamisli napisao mravojed. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, oɹəd™ said:

 

Nije on ništa pominjao za mravojed nego ja... ja sam lepo napisao da li bi ti koji su kao neki moderatori lupali lajkove na te mravojede da se pisalo da je Mačvan konjina ili Štimac majmunčina ili bi glumili neke šatro korektne navijače pa lupali banove. 

 

Bitno je da prate i da znaju koga bi sa tvitera banovali. :thumbsup:

 

Napravila se neka fina dark web sekcija gde mogu da se podjebavaju ljudi koji su bili registrovani na forumu duže nego što pojedini znaju za košarku u tim njihovim kratkim usranim životima i da glume neke retardirane reddit amere al za srbsko tržište. 

 

 

 

Zajebao sam se posto su imali Uini i on imali neki clash i  pred kraj pokojnog foruma. Za ova tajna udruzenja nemam pojma, ali i na proslom forumu da si ih spominjao. Za nas sa strane ko koga targetuje i zbog cega bi na nba topiku i sta moze da dobije osim virtualnih bezvrednih poena.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Inače nisam sada pomenuo nikakva tajna udruženja a ni tada nisam to pomenuo u nekom takvom kontekstu da to zvuči toliko ozbiljno kao što predstavljaju pošto su realno k. k. ali naravno da će to da izvrnu lepo kako im odgovara i da izsiluju maksimalno to je za ove posmatrače koji čitaju klasičan primer onoga što sam gore pisao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Pa da pogledas ispod tog  posta i vidis da polovina njih  nema ukupno 10 postova na nba topiku, neki su verovatno i  dosli prvi put, posto su videli tvoj post..

 

A, izvini, nisam skapirao da se radi o velikim strucnjacima za NBA koji imaju neki svoj zargon. Nece se ponoviti. odoh sa topika da ne bih dovlacio ove nedostojne svojim posterskim magnetizmom.:classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da ni abraham ni pero ne kapiraju taj "retardirani amerikanac sa redita" stil. Mislim može nekom da se ne sviđa to kao što se uiniju ne sviđa ali ovo je drugo 😄 Probaše ljudi da objasne ali jok, ovo je zavera

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, taliesin said:

 

A, izvini, nisam skapirao da se radi o velikim strucnjacima za NBA koji imaju neki svoj zargon. Nece se ponoviti. odoh sa topika da ne bih dovlacio ove nedostojne svojim posterskim magnetizmom.:classic_laugh:

Bitno da si se ti smejao na "kritike".  Nije fokus bio na strucnjake i starosedeoce, ovde je svako dobrodosao, nego da ova tema se sastoji iz 2 dela: live dok se igra utakmica, pa si tu citao "kritike" i sargone (odakle si ti izvukao vrhunske psihoanalize,  slucajno si i sebe analizirao) i normalan deo teme. A mnogi koji su se slozili sa tvojim postom jednostavno ne pisu ovde niti  su na fb92 pisali na NBA temi, pa je Zett pokusao da objasni o cemu se radi sa "kritikama" i sargonom, ali tebe zabole ipak si zacrtao analizu i ona je tacna.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Nicklord said:

Meni se čini da ni abraham ni pero ne kapiraju taj "retardirani amerikanac sa redita" stil. Mislim može nekom da se ne sviđa to kao što se uiniju ne sviđa ali ovo je drugo 😄 Probaše ljudi da objasne ali jok, ovo je zavera

 

Ja sam mislio da si još prošli put ustanovio da sam glup pa nema potrebe da sada nešto poentiramo kako ne kapiram taj napredni nivo humora i komunikacije. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oɹəd™ said:

 

Ja sam mislio da si još prošli put ustanovio da sam glup pa nema potrebe da sada nešto poentiramo kako ne kapiram taj napredni nivo humora i komunikacije. 

Rekao sam da ti je post najgluplji u istoriji a ne da si ti glup 😄

 

Big oof. Destroyed with facts and logic

 

Link to comment
Share on other sites

Overheard in NBA playoff mod topic after Game 7: “He got me,” Pero said of Nicklord's post about him. "That f***ing Nicklord boomed me." Pero added, “He’s so good,” repeating it four times. Pero then said he wanted to add Nicklord to the list of posters he works out with this summer.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nicklord said:

Rekao sam da ti je post najgluplji u istoriji a ne da si ti glup 😄

 

Big oof. Destroyed with facts and logic

 

 

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Overheard in NBA playoff mod topic after Game 7: “He got me,” Pero said of Nicklord's post about him. "That f***ing Nicklord boomed me." Pero added, “He’s so good,” repeating it four times. Pero then said he wanted to add Nicklord to the list of posters he works out with this summer.

Vidi ovaj sveti Savo i ovaj Big sad sto se lizu. 😕

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...