Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

P&T su bogovi, ostali tek blogovi 

 

 

  • Isiah Thomas commentating is disgusting. That time when he tonelessly started to sing “It’s a Small World” can go directly to hell.
  • The only problem with Mitch is that he catches or guides in all sorts of lobs that come his way. Good, bad, ugly. He does it so easily that the team starts to try lobbing silly stuff to guys that don’t have the same lift. Barrett got his ass hung out to dry one time. Can’t be so careless.
  • If Mitchell could clench the ball with his cheeks, he would be able to dunk with his butt.
  • Speaking of hind parts, RJ Barrett slapped his own ass after a play, and we here at Posting and Toasting support this type of spirit.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prva utakmica playoffa 2020. između Houstona i GSW. Završila je treća četvrtina. GSW vodi 2 razlike. Harden i Westbrook sjede na klupi i razgovaraju.JH: Ovi igraju jebenu obranu!RW: Pa i nije baš jebena. Ne mogu ulaziti pod koš, ali mogu pucati koliko hoću.JH: Daj mi loptu. Ja ću ih riješiti.Devet minuta do kraja. GSW vodi 8 razlike.JH: Da su mi sudili ona 2 faula na trici kad su mi dirali noge bili bi u egalu.RW: Vidiš ovaj Jordanov znak na mojim tenesicama? Možda bi trebao tako pucati trice da si povećaš cilindar. Daj meni loptu!6 minuta do kraja GSW vodi 15.RW: Da su mi ušle one dvije trice i šut s 4 metra bili bi dobri.JH: Zašto bi ti ušli. Do tada si imao šut 4 od 18, a od toga 3 zakucavanja.RW: Što sada? Hoćemo nekom dodati? Možda onom Gordonu? Misliš li da je u dobrom ritmu?JH: Sigurno je. Već smo mu do sada 5 puta dodali i on je 4 puta pucao.3 minute do kraja GSW vodi 20.JH: Odustajem!RW: Igram! I smanjit ću razliku.Westbrook odigrava nekoliko odličnih napada i utakmica završava 15 razlike za GSW.RW: Što sam ti rekao!!!!!!!JH: Sljedeći puta ja smanjujem razliku!!!!!!!!!!Vidjevši nervozu kod dvije najveće zvijezde Gordon im prilazi.EG: Pa dečki nemojte!JH i RW u isti glas: Šuti Eric!!!!!! Fulao si ključnu tricu!!!!!!!



Komentar sa IO. Gasol porobio.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

Desi @uini , hocemo li na picence ? Treba da idem do grada za pola H, pa ako ti odgovara... 

 

jesil lud (:

krčka se ručak, (pa ručak), pa dremka, pa ćera time. 

 

 

samo nemoj da dobiješ otkaz (: videćemo se sad kad si tu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gafford nastavio gde je stao, prosek 13.8pts, 8reb uz blizu 70% suta. Defanzivno odlican. Batica je skroz spreman za ulogu backup centra vec od prve tekme.

Coby generalno ostavio osrednji utisak. Previse se oslanja na taj stepback i ne pokusava da izbori bolju poziciju. Imao bi solidno vise asistencija da nije igrao sa totalnim dunsterima, ali vidi se da je prilicno sirov jos uvek. Size i brzina su tu, ali ima tu jos mnogo posla.

Link to comment
Share on other sites

Dan je odlican, vec sada pakovanje koje zasluzuje mesto u 12. Za mene je bila vrhunska blasfemija njegovo smestanje u drugu rundu na svim mockovima, pa na kraju i na samo vece drafta. Narocito medj ovom gomilom bednika u klasi. Napredak koji je vec pokazao iz frosh u soph sezonu, verujem da ce kriva nastaviti da ide gore. Necu prezaliti sto umesto Trae(Doncic)-Gafford dua koji sam zazivao pre 2 godine, sada moram da gledam Johnsona i Aytona.

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Sram ih bilo

@Miki28 ne voli me vini vise.

 

  Jos nista o korvelieru. Mada sto ti kazes Miki, imamo dosta sutra, jedan iggy nam Resava titulu.

Ne daj se obeshrabriti, glumi uini nedostiznog😁

 

Igi brate moj, takav tip igraca nam treba. Tanki smo za Kawh/PG13 duo osim ako tvoj ne pocne igrat odbranu u sta ne vjerujem.

 

Green i Davis moraju drzat odbranu a ostali da pripomognu.

Bradley je nizak za ove, njega upotrijebit za Stepha, Lilarda i tako te

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Ne daj se obeshrabriti, glumi uini nedostiznog😁

 

Igi brate moj, takav tip igraca nam treba. Tanki smo za Kawh/PG13 duo osim ako tvoj ne pocne igrat odbranu u sta ne vjerujem.

 

Green i Davis moraju drzat odbranu a ostali da pripomognu.

Bradley je nizak za ove, njega upotrijebit za Stepha, Lilarda i tako te

 

  Eh da je Jeff dosao kod nas, jebala ga Juta. To je tip igraca koji nam je potreban. Mada, kontam da ce Danny da cuva bivseg kolegu Kawhija, a LBJ Pola Dzordza. Moze King to, ako nista pomoci ce mu Kuzma, PG za sirotinju. U Davisa i McGeeja verujem da prate bekove i zakljucavaju reket, KCP/Bradley ce biti terijeri za sitnije plejeve... Ne zaboravi Jareda Dudlea 😛

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...