Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 minute ago, Squabbit said:

NOLA kanda ima malo guzvicu na 2 sada?

Jrue (ok on ce deliti play minute sa Lonzom), JJ, Hart, Moore, Bertrans

Ocigledno se nisu nadali ovako dobrom razvoju dogadjaja po njih kada su potpisivali Bertansa. Decko je jedva ulazio u Armaniju, i zapravo je JJ 0.3

Hart moze na 3

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Squabbit said:

@Skyglider

Memphis:

SG A Bradley, K Korver, Grayson Allen

SF Iggy, Crowder, D brooks

U nastavku sezone ce sigurno dobiti sansu, ostali ce biti trejdovani ili otpusteni, kao sto su Korver, Igudala i Krauder. 

Guduricu jedina ozbiljna pretnja moze biti Dilon Bruks. Memfis velike nade polaze u njega. Prosle sezone je skoro celu bio povredjen. U pretprosloj svojoj ruki sezoni je odigrao sjajno, narocito u drugom delu sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

U nastavku sezone ce sigurno dobiti sansu, ostali ce biti trejdovani ili otpusteni, kao sto su Korver, Igudala i Krauder. 

Guduricu jedina ozbiljna pretnja moze biti Dilon Bruks. Memfis velike nade polaze u njega. Prosle sezone je skoro celu bio povredjen. U pretprosloj svojoj ruki sezoni je odigrao sjajno, narocito u drugom delu FANTASY sezone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drakaris said:

U nastavku sezone ce sigurno dobiti sansu, ostali ce biti trejdovani ili otpusteni, kao sto su Korver, Igudala i Krauder. 

Guduricu jedina ozbiljna pretnja moze biti Dilon Bruks. Memfis velike nade polaze u njega. Prosle sezone je skoro celu bio povredjen. U pretprosloj svojoj ruki sezoni je odigrao sjajno, narocito u drugom delu sezone.

 

 

Mislis? Iako nisu hteli njega nego M. Brooksa? 🙂

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Chaos Is Me said:

Evo jedan bold prediction: Draymond će do polovine sezone prebiti pacova.

 

Haose, nije to prebijanje, vec vaspitna cuska.

Ja sam siguran da ce se Drejmond voditi iskljucivo ocinskim motivima ako do nekog incidenta, ovaj roditeljske lekcije, dodje.

Link to comment
Share on other sites

Dobro da, Rozier i Harris imaju case kao gori potpisi. Tog Barnesa je Dalas trejdovao na deadline za cap space kako bi potpisao igraca ovog leta tako da to opet moze samo fail Mavsa da bude. Sada bih ga prihvatio u Dalasu na tom ugovoru posto bolje necemo naci. Nisam ni razmisljao o tome, sad sam skapirao. Izgoreo sam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...