Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

18 minutes ago, Bobby Axelrod said:

GSW bi slatko tankovao ovu sezonu,ali zbog nove hale ne smeju posto su zacepili nenormalne cene,a vecina rasprodata.

 

Ma ovo je idijotizam pogotovu sa ovim novim pravilima gde mozes da tankujes kao zivotinja i zavrsis sa nekim 10. pikom.

 

Ovako imaju free shot da se Curry malo zabavi i proveri svoje limite, ako Green bude na dijeti kroz celu sezonu mogu da igraju sa svima jos ako Kawhi ne zavrsi u Lakersima...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Kakvo crno tankovanje i GSW. 
Nema, tankovanje je muerto ubio ga Hinkey.
Imaju core 3 plus Snitcha koji ce u najgorem slucaju da dovuce neko ok krilo (VIGINS za Brogdona pls) i verovatno Looney ostaje. Sa Zdravim Klejom da se sibaju za  neko Finale na zapadu. Nisu Hjuston, Juta, Lal i Denver toliko ispred. Dodusa sa mocnim Hasanom uzima Portland titulu dogodine

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Sve nesto mislim da ce Kazins u Lejkerse, ako ne dobije odgovarajucu ponudu kao i prosle sezone sto nije dobio, pa ce se zainatiti svim klubovima. Plus Kazins i Dejvis su jednom igrali zajedno, sjajan su par bili. 

Bugi je nazalost senka onog igraca posle povrede.Samo da i KD ne prodje isto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ako Kawhi ne dodje Lakersi ce maltene sigurno grunuti 15-20 miliona za Bugija na godinu dana i ubacice Deni Greena.

 

To je vec ozbiljna kocka od rostera, mislim da je mnogo veca verovatnoca da izginu kao zuti kroz sezonu nego da se zdravi doguraju do PO...

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Bugi je nazalost senka onog igraca posle povrede.Samo da i KD ne prodje isto.

Ne mozemo znati da li je senka, potreban mu je jedan veci period bez povrede koja bi ga izbacila potpuno iz ritma(tipa sad u PO-u, ali je najvaznije da je pokazao veliku zelju) , pogotovo nakon godinu dana neigranja. 

Sada ima citavo leto pred sobom da radi na sebi. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

Moze jedan bold, bold preditcion ?

 

Ako ih Kawhi ispali i kako se pijaca odvija Lakersi su granicna play off ekipa :classic_biggrin:

Pa i nije neki bold prediction 😄
Juce smo 3p i ja caskali o tome da ako ne uzmu Kawhija nikako mi nisu 100% PO ekipa.
Ali  nema sile da su toliki Amateri i da izduvaju i za Kawhija i za "plan b", mora da imaju neki info od Magica.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

Ne mozemo znati da li je senka, potreban mu je jedan veci period bez povrede koja bi ga izbacila potpuno iz ritma(tipa sad u PO-u, ali je najvaznije da je pokazao veliku zelju) , pogotovo nakon godinu dana neigranja. 

Sada ima citavo leto pred sobom da radi na sebi. 

Znas i sam kako to izgleda kad visoki sjebe ahilovu,jedino se Wilkins vratio na staro posle takve povrede

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...