Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

@Miki28  kakav ti je osecaj za kavaja. po ovoj prici sa sastankom sa lejkersima (medzikom?) i smeru u kom je isao razgovor  izgleda  da ozbiljno naginje ka njima a i dosadsnja neaktivnost lejkersa na trzistu moze da bude neki indikator da misle da imaju ozbiljne sanse za njegov potpis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Swift Pancakez said:

zar se nije medjik povukao iz fejkersa?

da moze lakse da zaobidje pravila tamperinga :classic_biggrin:

https://www.silverscreenandroll.com/2019/7/1/20676798/lakers-free-agent-rumors-kawhi-leonard-magic-johnson-trade-medical-team-staff-uncle-dennis

ipak je bio samo razgovor telefonom sa medzikom (koji je ovaj naravno odmah leakovao :lol_2:) , sastanak sa lejkersima tek predstoji.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, riviera said:

@Miki28  kakav ti je osecaj za kavaja. po ovoj prici sa sastankom sa lejkersima (medzikom?) i smeru u kom je isao razgovor  izgleda  da ozbiljno naginje ka njima a i dosadsnja neaktivnost lejkersa na trzistu moze da bude neki indikator da misle da imaju ozbiljne sanse za njegov potpis.

Iskreno, jako los. Bas bi volio da dodje ali ne vjerujem da ce se to dogodit.

 

Uopste nista ne stize iz njihovog kampa, cekaju njrga i onda da krenu po Danny boya, Morrise, Ronda, McGee i ostali.

 

Vidjecemo ali nisam optimista. Cak mi je blizi ostanku u Torontu nego Klipanima. 

 

Reci 50% da ostaje u Torontu a 30% Klipani i 20% Lejkersi.

 

Glavni problem jeLebron, ako on proguta ego i kaze Kawhiju da je njegov tim onda ima nade ali to mi je bas nemoguce. Preveliki je egoista Lebron da uradi ono sto je Wade uradio za njega

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Swift Pancakez said:

ako je suditi po prosloj sezoni, tank commander vise ne igra odbranu

 

Ja mislim da ima tu još života za kvalitetnu igru na obe strane terena, posebno ako bude okružen ovako dobrim igračima.

Link to comment
Share on other sites

Ali šta ti je NBA, Bruklin je do pre godinu i po dana delovao kao ekipa bez budućnosti, bez ideje šta i kako dalje.

 

Onda prvo izbore plejof, izbace par novih imena, onda sad ovi trejdovi. Ne znam da li će moći da zadrže sve ove igrače i za 20/21 sezonu, ali ako bude tako, biće odlični. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AgroUrban said:

Kao fan Kingsa ne vidim neki specijalni upgrade, mada mi je drago sto je izbegnut AL.H za 100 milki. I dalje su Kingsi jedan od par timove bez neke istaknute zvezde.

Ja vidim. Dedmon je opasan plaja, vise ide uz Kingse nego WCS. Ovo znaci da pokusava da se izgradi prostor da Foksara malo vise koristi svoju brzinu.

 

3 hours ago, AgroUrban said:

Fila: Ako Ne osvoji titulu u naredne dve godine, mislim da ce biti u ooozbiljnom problemu... Ne zbog capa, ponovnog rebuilda vec zbog medjuljudskih stvari.

Ovo ti nema smisla mnogo. Potpisani su super momci. Al je veliki profesionalac. A i ovo mu je sestra.

https://www.instagram.com/anna_horford/ 

JRich pregotivan decko, o Tobiju da i ne pricam. Mislim da je taj ljudski faktor upravo nadogradjen u odnosu na prosle sezone.

 

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Shit Smith u Vizardsima, 2/12.

Ovo nije lepo. 😕 Ishara je bog.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ... said:

Ja vidim. Dedmon je opasan plaja, vise ide uz Kingse nego WCS. Ovo znaci da pokusava da se izgradi prostor da Foksara malo vise koristi svoju brzinu.

 

Moze li objasnjenje zasto je Dedmon bolji od WCS?

Link to comment
Share on other sites

Ja razumem moderno doba, pobunu slobodnih agenata, pravedno deljenje kolača i ceo taj zonfić, ali zaista mi nije jasno zbog čega bi Kawhi išao bilo gde iz Toronta... Došao si u istočni luzerski klub, titrali su ti i ispunli manje više sve zahteve, sa relativno pristojnom ekipom, uz frikiš ssplet okolnosti, si uzeo titulu NBA, cela liga je polurazvaljena  narednoj sezoni... Zašto bi to napuštao i išao kod ostarelog i autokratskog Lebrona ili u nesrećne Kliperse? Zaista ne razumem tu motivaciju, KDja još i mogu da razumem, imajući u vidu te njegove polutripove/polukomplexe...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Za sada Lejkersi i Bostan duvaju. Nije tako los prelazni rok 🙂

(mada zelene zapravo i gotivim).

 

Za sad deluje da je Fila Dulov vlazni san, bice zabavno gledati ih u odbrani (u napadu not so much).

Zapad nikad interesantniji, white supremacy iz Teksasa ce biti vrh ekipica kako je krenulo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...