Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

3p dobar vam je ovo potez Sato za 10m godisnje...

Pa recimo da sam zadovoljan, jedino sto mi je cudno sto je opet ugovor na 3 godine, a GarPax vec jace od godinu dana najavljuju opasan napad na 2021. FA. 

Moguce da ih je ova nesposobnost NY naterala da promene planove 😄

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, pepe sancez said:

Moze li objasnjenje zasto je Dedmon bolji od WCS?

Spejsing. Veoma dobar suter sa bacanja i trojke. U odbrani sasvim korektan igrac. Mislim da bi dosta ekipa trenutno ubilo za jednog slicnog igraca.

 

WCS je potencijalno bolji, ali trenutno nije. Nije toliko zahvalan timski za ovo sto Kingsi pokusavaju. Sto ne znaci da ce mozda jednog dana da sazri. Verovatno bi trazio veci ugovor od Kingsa. Mislim da su ovim potezom Kingsi dali ceo moguci prostor Foksu da koristi svoju brzinu (kao sto bi trebalo uciniti sa Vestbrukom, Simonsom, Janisom), ili Begliju da bude tamo gde je korisniji. Jako je nezgodno imati u isto vreme Beglija, Foksa i WCS-a na terenu.

 

Valja ocekivati nesto sto su igrali Baksi ove sezone otprilike. Bice nekih petorki tipa

Fox - Bogi - Hild - Barns - Dedmon

ili 

Fox (Kori) - Hild (Bogi) - Ariza - Bjeli - Begli.

Veoma lepa pricica. 

 

Jos sad kad su doveli Korija kao rezervu Foksu, Dedmon im je jos vise potreban. Zaista dobar posao Divca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, threepwood said:

Pa recimo da sam zadovoljan, jedino sto mi je cudno sto je opet ugovor na 3 godine, a GarPax vec jace od godinu dana najavljuju opasan napad na 2021. FA. 

Moguce da ih je ova nesposobnost NY naterala da promene planove 😄

I ja bih bio, veliki fan Satoranskog sam. Uzeo bih ga u Fili u svakom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

I meni je Dedmon kul igrač i mislim da je ovo sasvim dobar ugovor za obe strane. 

 

WCS može da bude bolji, a sa druge strane, lik mi deluje neverovatno labilan, stvarno je rizično bilo šta dugoročno planirati sa njime.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki28 said:

Niksi zavrsili posao

 

 

 

Niksi su se verovatno pomirili sa dvogodišnjim statiranjem u kukuruzima, pa sada potpisuju solidno jake ugovore sa bezveznim likovima, na iste dve godine, jer moraju negde keš da potroše. 

Užasno leto vće sada za njih.

 

24 minutes ago, delgado said:

Realni, dovodite li belog Kevina ?

 

Nadam se.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Jute ne znam iz kog su razloga trejdovali Fejvorsa. Ko ce li da im igra PF, a da ima povremene minute i na petici. Ne smem ni da zamislim situaciju u kojoj se Gober povredjuje, a ostali visoki igraci u timu su Evrokup nivoa. Ingls takodje moze imati povremene minute na PF, ali za tu poziciju treba neko snaznije gradje. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

Kakav je Heat napravio korak napred?

 

Oni su neka 6. ekipa Istoka i to max, maximuma...

10 =>6 
Mislim da su to 3 koraka napred:
9mesto, 8mesto, 7 mesto.
Da vidi stvarno. Heat 2020 pravi skokove napred i 2021. Posto se tada cisti kap ovo je samo baza za te poteze.. 
Jos da jave ko zvanicno ide za Butlera.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

10 =>6 
Mislim da su to 3 koraka napred:
9mesto, 8mesto, 7 mesto.
Da vidi stvarno. Heat 2020 pravi skokove napred i 2021. Posto se tada cisti kap ovo je samo baza za te poteze.. 
Jos da jave ko zvanicno ide za Butlera.

 

Pa oni su na pipiru i pre ove sezone delovali sigurni za play off pa na kraju nista ne uradise.

 

Oni su se dovodjenjem Butler samo dodatno oslabili jer su rasterali pola roster a ostao im je Hassan.

 

Edit: Doduse ne znam da li je Dragic otisao ili je ostao ali ni to nije toliko bitno...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...