Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Kakvo crno tankovanje i GSW. 
Nema, tankovanje je muerto ubio ga Hinkey.
 

 

zapravo ovaj novi princip oko draft pozicija najviše pogoduje ekipama zarobljenim negde između. 

ne moraš tankovati cele sezone, dovoljno je na pola da skapiraš kako ekipa ne ide nigde, odmoriš par igrača ili im prilepiš neku povredu koja nikako da ode i eto te u top 10, a tamo je sve moguće, kao što smo videli

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na Undefeatedu je skoro bio dugačak tekst koji objašnjava koliko je sam draft kao takav jedan relikt prošlih vremena, u kojima su vlasnici timova bili i vlasnici igrača, iz doba u kojem nisu postojali slobodni agenti... Undefeated je i koncipiran kao snažno rasno profilisan sajt tako da ima smisla priča iz tog ugla - sečenja svih institucija koje imaju kakav - takav kontinuitet sa periodom državnog rasizma u USA, ali nisam siguran koliko bi bilo održivo, iako se verovatno ide ka tome. Svi timovi imaju salary cap i svi mogu da pregovaraju sa svima, uključujući i koledž igrače, srednjoškolce, Evropljane, Afrikance...

 

Sa druge strane, uvek mudri Kendrick objašnjava kako je suština u tome što su navijači kod freethrows vikali Stefu da je emvipi, a ne Kejdiju...

 

Edit: našao sam tekst. Nisam baš siguran da ovo što kažu ima logike:

 

Quote

The reality is that every player cannot go to the Los Angeles Lakers. Every player does not want to go to the New York Knicks, or the Brooklyn Nets, or the Chicago Bulls.

...

If the amount of money teams can spend on talent is equal, everything else comes down to which franchise does the best job of marketing itself and running efficiently.

 

BTW, jako mi je interesantan koncept Undefeateda, ali to nije za NBA topic.

Edited by freethrow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vredi vini, ne vredi vise pokusavati da se nesto sa porodicom ispeglaju odnosi, to su trajno prsli ljudi.

 

  Ok, i ja sam prso, ali ne mogu vise da trpim uvrede kako sam luzer jer nemam faks i kako sam alkoolicar jer pijem pivo i narkoman sto pusim vutricu.

 

   Kad je cala zahvatila infekcija prostate pre par meseci, ja sam dolazio jedini u posetu u bolnicu iz porodice 7d za redom, a on mi vraca tako sto me oterao kao kuce...

 

     Vini, kako si zadovoljan potpisima ? Rendl, Bobiska, Redzi Bulok, nije lose...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

Kolorado posebno 🙂

 

   Btw bratjo, idem u cetvrtak u 14h na razgovor za posao u BBet, imam preporuku od drugarove bivse koleginice, pa polako 🙂

 

   @Miki28  Ima li sta o Kandzi ? Kako si zadovoljan Troyem ?

Nema nista, ode taj u Klipane. 

Odlican, da udje raspali 2 trojke, ako ubode neka ga u igri, ako promasi na klupu i nek mase peskirom😁

Link to comment
Share on other sites

Deni se podrazumeva sa Kandzom, pa onda ovi sto sam ih nabrojao mogu da traze nove domove 😄

 

   Kad li pada decision ? Svi su odavno rekli svoje, jedino se ceka The Claw, ali mnogi insajderi kazu da je gotova stvar sa Lakersima.

 

  Ricky Davis kaze Ma covek je vec u Lakersima. A moramo slusati mocnog Rikija.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

@delgado

 

Jedini savet koji mogu da ti dam je da pokusas sto bolje da iskoristih to zajednicko vreme s caletom, dok je jos tu.

 

  Jebiga, on je mene izbacio iz kuce a ne ja njega

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Ne vredi vini, ne vredi vise pokusavati da se nesto sa porodicom ispeglaju odnosi, to su trajno prsli ljudi.

 

  Ok, i ja sam prso, ali ne mogu vise da trpim uvrede kako sam luzer jer nemam faks i kako sam alkoolicar jer pijem pivo i narkoman sto pusim vutricu.

 

   Kad je cala zahvatila infekcija prostate pre par meseci, ja sam dolazio jedini u posetu u bolnicu iz porodice 7d za redom, a on mi vraca tako sto me oterao kao kuce...

 

     Vini, kako si zadovoljan potpisima ? Rendl, Bobiska, Redzi Bulok, nije lose...

neverovatno kako su neki ljudi bezobzirni i arogantni. umesto da prepoznaju i nagrade pravu sportsku pricu oni nogom u dupe. katastrofa suro kome smo dali glas. TOLE LOPOVEEEE

Link to comment
Share on other sites

Ma uzas, ko zna koji put bezim od kuce, ali sad imam tu 1 porodicu u VA gde sam spavao zadnjih nedelju dana i ziveo, oni me vole

 

  - 3 brata -> jedan 93 -> ucio sa mnom u srednjoj, normalan, radi u BG, najmladji 95 ide u zatvor na 3g zbog prodaje vutrice, najstariji 90to moj najbolji drug ever, ima psihozu a bio je najbolji matematicar na balkanu svojevremeno... Otac roka tikete i obozava me, baba od 91g i keva radi u Austriji cuva babe i dede... Kad umre baba, ode u zatvor ovaj najmladji, oslobadja se CAP opasno i mogu da potpisem za MAX tako da i u VA imam gajbu...

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...