Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Jedini pravi gubitak za Jazz je odje Crowder, steta sto nijesu Exuma im dali no garant niko nece onu kesu sto nije 20 utakmica odigrala za 2 godine zadnje. Korver ce vjerovatno ili u penziju ili nedje za vet minimum da igra, Allen svakako nema prostora u ekipi koja je contender, 23 pik i taj buduci pik dje mi se te protekcije ne dopadaju pa ce ga najvjerovatnije dati 2022 kad budu mogli ovi srednjoskolski igraci izlaziti na draft. Bolje da su ga dali i sledece godine i da zavrse sa tim.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Manu said:

Na kraju Grizliji za Gasola i Conleya dobise Delona Wrighta, godinu dana Crowdera, 23. pika ove godine i verovatno first rounder 2022. Mislim da su mogli i bolje da izvuku.

 

Možda su igrački mogli nešto bolje da prođu, ali nije to ni preterano bitno, s obzirom da su klasična truba i da kreću u izgradnju novog tima

 

Trejdovima su značajno uštedeli, a dobijaju manje više prazan cap za 20-21

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, stefan81888 said:

Je l se Morisov ugovor ne racuna sada kao cap hold? Potpisan je bird rights exceptionom, istekoa mu je ugovor, ako Kelti ne ponude nista, ne zauzima cap? Za Roziera se racuna kao cap hold ako mu Boston ponudi  qualifying offer i on tada postaje restricted free agent, je l tako?

Da priupitam opet.  

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stefan81888 said:

Meni je bez veze da od teme pravim Boston-Lejkers prepucavanje topic pa ni ne zelim da detaljnije pisem o ovome, generalno mi se ni ne brani Boston kao Boston posto bi tako postupio svaki GM u ligi. 

kakvo crno lejkersi - boston prepucavanje??? pa mi se ne igramo sa hranom. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@stefan81888 Renounce i to je to, ne racuna se protiv salary capa. Ne znam koliko mu je bio ugovor ali ako ostaje onda ima pravo na skoro duplu platu od proslogodisnje.

 

Ako potpise Rozier QO onda je on RFA.

QO se daje dan prije pocetka tog FA moritorijuma. 

QO ti daje opciju da izjednacis ponudu neke ekipe

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...