Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

bilo je na stetu gsw gotovo celo drugo poluvreme. lowry je napravio bar jedno 8 faulova a sudjeno je koliko? 4?

 

usput curryja biju tokom cele utakmice. da je sticen kao harden ili leonard sutirao bi 15 slobodnih po utakmici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je očajno ovo što se dogodilo KDju i nadam se da će dijagnoza biti bolja od ovih prvih najava, a prije svega da će se vratiti na teren jednako moćan kao što je sada.

Ono gdje mi se čini da se pretjeruje, jeste ovo spočitavanje minutaže. Prva stvar, koliko je realno da par minuta odmora više mogu da preduhitre ovakvu povredu? Druga stvar, kapiram da velikog udjela kod ovakvih povrataka na teren ima zagrijanost tijela i da neko duže hlađenje na klupi nije preporučljivo (imali smo i kod nas takvih primjera, i onih vožnji bicikla dok je igrač van igre, a zaista ne želim da vjerujem da su stručnjaci u Americi diletanti). I na kraju, KD je izgledao komforno na terenu (uostalom to i pokazuje ovih 11 poena) i sigurno da je konsultovan od strane štaba tokom meča.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imace ovo velike posljedice na odnose u Ligi u buducnosti.

1. Ja se ne sjecam da je neki igrac (bar ne ovoliko velika zvijezda) dozivio povredu ovako brzo nakon povratka na teren. Sve usloznjava prica o prisilnom/preranom povratku na teren i da je povreda ustvari vezana za prethodno nezalijecenu, ako nije ista.

 

2. Sve ovo ima predpricu u slucaj Kavaj, a to znaci da ce i stavovi izreceni tada masovno biti revidirani. Bilo je sigurno igraca koji su stvaljali karijere na sto, ali KD je unikat, maltene samo je Lebron vece ime Lige.

 

3. Ne znam kakva je uloga GS organizacije u cijeloj prici, ali ce morati ozbiljno da usmjere medijske nastupe o svemu, posljedice bi mogle biti ogromne po njih. Naravno, najbolje je reci istinu, ako su cisti, a da li su??? I tu ce se otvoriti cijeli front. Opasne price su na sve strane. A kada se pogleda perspektiva da je KD dosao kod njih uz dobrovoljni popust, da je igrao kao zmaj, a da je cijelo vrijeme imao gafove i napade u javnosti od kojih se morao sam braniti (mozda grijesim ali nis vidio da je GS ikada stao u njegovu odbrani oko bilo cega). To je doslo na nivo da mu je nametnuta obaveza da bude naj do zadnje utakmice, a vidimo i preko zadnje, jer definitivno nije bio sposoban da igra, lako se moze doci do zakljucka o nekoj nebrizi o svojoj ipak glavnoj zvijezdi.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, LordOfTerror said:

@Pepe Sancez

 

Ko ga je napadao u javnosti , osnovci po twitteru?

Na stranu njegova tviter budalastina ja samo navodim teze koje se mogu koristiti u prici da nije imao zadovoljavajuci tretman. Pri tome uopste nije bitno jesam li u pravu.

 

I kao sto ja nemam obavezu prema istini ko zna ko sve iz koje namjere prema GS nece ovako povezati stvari.

 

Ne sjecam se recimo da je iko adekvatno iz GS reagovao na onu pricu Grina idi mozemo mi bez tebe. Cak i ova prica sto se poteze ea GS moze bez KD da osvoji titulu je nefer. Stvari se mijenjaju, taj stari GS vise ne postoji, vec tri sezone igraju sa njim koji ima sezone 28+8+7. Ko zna sta je sve moglo da se desi. Pa i ova sezona je odigrana sa njim na celu, Grin se stekao, da li je ono i Kari odmarao, u kom univerzumu i da osvoji GS bi se moglo reci da je ovo trijumf stare garde.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, freethrow said:

Beš[e je 2000tih Finiks bio poznat po tome sa Hillom i Amarom i Nešom, zato namiguješ?

 

Da, s tim sto ne mislim da se bilo sta promenilo, osim sto se fransiza rezultatski survala pa se o tome vise i ne pise i cini se irelevantnim. Podsetio bih da smo 2x opravili Mini Brona nakon vrlo delikatnih povreda i to tako da on sad igra zavrsnicu doigravanja duboko u sezoni na solidno visokom nivou, Len sa staklenim zglobovima odigrao izuzetno respektabilan broj tekmi do sada u karijeri, Knighta smo takodje zakrpili (barem fizicki ako ne kosarkaski), Armani se vracao vrlo brzo i glatko nakon operacija palca, TJ takodje posle povrede glave... To je jos jedino polje unutar organizacije koje i dalje funkcionise i to na visokom nivou.

Link to comment
Share on other sites

Za mene su Dubsi, a i za sve one koji vole herojske priče, već moralni pobednici ove serije. Posle svih nedaća koje su im se izdešavale da se drže, dođu do šeste utakmice i otvoreno kažu da i dalje sanjaju najlepši san o još jednoj titulu u ovim okolnostima, to mogu samo istinski šampioni. Biće jedino oni zapamćeni bez obzira na ukupan ishod.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno sta radi strucni stab GS, gameplan im je skandalozan.

 

Vec par meceva imam utisak da u prvim poluvremenima razmenjuju baraznu paljbu vs laki poeni Toronta gde cak i u nekom idealnom scenariju po GS kad im upada sve i svasta Toronto je u utakmici i ceka se samo da ih Kawhi sastavi pred kraj dok Curry i Klay skapavaju...

 

Jednostavno ma koliko voleli brzu igru i koliko im to bio identitet nemaju resursa za takvu borbu 48 minuta... Ne vredi im igra u tranziciji kad Toronto ima 6-7 sjajnih role igrac i kad dodje do juranjave i borbe prsa u prsa naravno da ce ih samleti rezervisti Toronta kad imas u petorci barem 2 rupcage kao sto su Livingstone,Mekini,Cook,Bogut...

 

Oni sa vrhunskim partijama Klaya i Currya jedva mogu da prebace 100 poena, juce tacno da nije bilo tih 12 minuta Duranta i 11 poena ne bi ni bili u utakmici u finisu...

 

Naravno da ne moraju sad da zaigraju Lebron ball i cede svaki napad do poslednje stotinke ali za pocetak mogu da izbegnu onaj dzihad kad Green krece kao imbecil da otvara kontre 200 na sat gde seje lopte po terenu ili Cousins koji glumi Tragic Bronsona.

 

Znaci da stanu malo na loptu,  Curry takodje i da trce samo kad osete da su u naletu i da se maksimalno oslone na odbranu. Mislim da bi u tako nekom scenariju dobili vise i od Igudale i mozda jos po koji ekstra kvalitetan minut od Boguta i Livingstona...

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, OnionKnight said:

 

Svjestan si da je ovo fejk? 😀

klosari iz toronta

 

13 hours ago, Drakaris said:

@hammer Obicna montaza 😄

 

Sta ce Pelikanima Kevin Lav 😄 , bolje im je da uzmu Ingrama nego Lava.

 

Marvin ocekivano uzeo svojih 15 milionica i obezbedio praunuke.

i nju orleansa

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, HAMMER said:

prestanite da trolujete. povratak ozbiljnim temama.

 

LAKERS GET: Anthony Davis.

PELICANS GET: Kevin Love, Lonzo Ball, Lakers 2019 4th Pick, Lakers unprotected 2020 First Round Pick.

CAVALIERS GET: Brandon Ingram, Moritz Wagner, Solomon Hill.

 

 Gde si nasao ovo ?

Link to comment
Share on other sites

Sasvim korektno i posteno. Ja bih im upakovao i Kuzmu i Harta pa nek se voze... 

 

   Btw, sasvim je pristojno za Obrvu uzeti Bola, Lava, 4th pik i razvijati Ziona od njih. Ball da ga hrani loptama i pegla difenz, Lav da bude ispusni ventil i stretch 4 u ovoj fazi karijere ne moze vise da iznese. Jos jednog pika bi dobili... Kavsi uzimaju Brandona, a ova dvojica su kusur i da se plate popune.

Link to comment
Share on other sites

https://sport.blic.rs/kosarka/nba/nba-liga-draft-2019-srbija-igraci-goga-bitadze-odustao-orlovi/bqhjm65

 

Koliko je znam svi 7 srpskih igrača (Simanić, Popović, Marjanović, Mišković, Petrušev, Paunović, Ilić) koji su se prijavili za draft du povukli prijave. Inaće, pošto je greškom navedeno u članku Filip Stanić iz Mega nije naš, on je Nemac hrvatskog porekla (iz Herzegovine, tačnije iz Mijakovo Polje kod Tomislavgrad).

 

Namerno ne računam dorčolca Smailagića pošto dečko ima nameru da u budućnost nastupa za drugu reprezentaciju od naše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...