Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Odvratno je ovo sve sa KDjem i Majersom i Lunijem i Kazinsom. Da li je realno da je KD sasuo 11 poena za 10 minuta, nisam to gledao?

 

Ako je pokidao ACL, a nadam se da nikako nije nego možda malo istegao, onda jebeš zaista sve i basket i sprdnje i dinastije i ostalo. Kapiram da nije igrao tih prvih X minuta (koje nisam gledao) da bi bila rupa od -20...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

 

 

Ako je pokidao ACL, a nadam se da nikako nije nego možda malo istegao...

 

samo je pitanje da li je partial ili full tear, čim ovako pričaju odmah nakon tekme 

 

ne klikci ako ti se ne gleda "pop" 

https://mobile.twitter.com/ACLrecoveryCLUB/status/1138268211378450432?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-419505978769866821.ampproject.net%2F1905292322390%2Fframe.html

Link to comment
Share on other sites

Vidi Brogdone, ja možda suviše uprošćavam, ali neko "drvo krivice" je po meni dosta jednostavno. 

 

Ukoliko je u startu bila povreda tetive, a menadžment je tražio da se mistifikuje pričom o listu - Ker i Majers su krivci (i barabe).

Ukoliko je bila stvarno povreda lista, ali je skroz ispao iz trenažnog procesa, toliko da do juče nije mogao ni trening da obavi - kriv je medical staff.

Ukoliko su mu puštali ventilčićem, pasivno-agresivno, pričice Kobe would of played i slično, opet Majers i Ker.

Kerov govor tela i lica na konferencijama za štampu (poslednje 2-3) je užasan, deluje kao da opasno laže i nervozan je i propao.

 

Onaj ko nije sigurno kriv je KD koji treba da se nosi sa očekivanjima frustraša, grada, milijarde bendvegonera, sportskih USA medija koji su na nivou Alo! i Informera.

 

I nisu krivi Steph i Klay koji rade ono što mogu u ovim utakmicama, sa najslabijim supporting castom od kad su u šampionskoj priči.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

samo je pitanje da li je partial ili full tear, čim ovako pričaju odmah nakon tekme 

 

ne klikci ako ti se ne gleda "pop" 

https://mobile.twitter.com/ACLrecoveryCLUB/status/1138268211378450432?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-419505978769866821.ampproject.net%2F1905292322390%2Fframe.html

Rotoworld kaze da je u pitanju ahilova tetiva (nadam se da cete razumeti znacenje reci ahilova tetiva jer nisam napisao na engleskom :classic_biggrin:)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

Vidi Brogdone, ja možda suviše uprošćavam, ali neko "drvo krivice" je po meni dosta jednostavno. 

 

Ukoliko je u startu bila povreda tetive, a menadžment je tražio da se mistifikuje pričom o listu - Ker i Majers su krivci (i barabe).

Ukoliko je bila stvarno povreda lista, ali je skroz ispao iz trenažnog procesa, toliko da do juče nije mogao ni trening da obavi - kriv je medical staff.

Ukoliko su mu puštali ventilčićem, pasivno-agresivno, pričice Kobe would of played i slično, opet Majers i Ker.

Kerov govor tela i lica na konferencijama za štampu (poslednje 2-3) je užasan, deluje kao da opasno laže i nervozan je i propao.

 

Onaj ko nije sigurno kriv je KD koji treba da se nosi sa očekivanjima frustraša, grada, milijarde bendvegonera, sportskih USA medija koji su na nivou Alo! i Informera.

 

I nisu krivi Steph i Klay koji rade ono što mogu u ovim utakmicama, sa najslabijim supporting castom od kad su u šampionskoj priči.

Upravo.Ocekujem iz kampa KD inside info sta se desavalo i sta su mu govorili Bob i medical staff.

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

Jebiga ali starac Looney pogorsao povredu i najavljuje da ce igrati u game 6, nije da ne mogu da vide da mu je napuklo rame...

 

Durant ocigledno nije bio spreman za game 4, nesto ga je uplasilo i nije se osecao dobro. Sigurno je da su ga pritiskali da igra i da se on sam izlozio sto je 1-3, ledja uza zid i pokazatelj da im treba vise nego ikada.

 

Kad je usao u mec kao mecava dolovalo je da mu nista ne fali, medjutim...

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

glupo je sada pričati napamet, možda je sve to moglo da se desi uz više pažnje ali ni ovo ne zvuči dobro ako je tačan opis (kažu da je to praktično bio prvi i jedini dribling/promena pravca koji je pokušao?)

 

Quote

 

They took him out 7min into the game, which I thought was smart...

Then they literally put him back in two game minutes later. He played 12 of the first 14min… just seems wildly irresponsible.

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

To je taj bumerang. Da je rekao da ostaje u GS sigurno ga ne bi pustili na teren ni pod razno ili da je rekao da ide bila bi cista barem situacija.

 

Ovako kad se nista ne zna, kao otvoreno sve a 99% ide mnogo se sumnje nakupi. Duantu deluje da su jedva docekali da se povredi dok Warriorsima deluje da nece ni zdrav da se vrati...

 

Kerr je ocigledno upao u paranoju, vec je sa nekim izjavama posle game 4. potkacio Duranta.

 

Onda naravno kad izadje na teren i izgleda ovoliko dobro nije iznenadjenje sto su ga preforsirali...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LordOfTerror said:

To je taj bumerang. Da je rekao da ostaje u GS sigurno ga ne bi pustili na teren ni pod razno ili da je rekao da ide bila bi cista barem situacija.

 

 

kreten. trebalo je lepo da traži trejd a ne da ih zajebava

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako Lord kenja kao foka, poslednja rec je  KD-ova. 
Kao sto Kawhi oterao govna i rekao, thats not it chef, tako je i ovaj trebao da otera govna. Ovo "video je da pobedjuju", je proseravanje,  jeste mocni  Portland i dobijanje po picici 3 puta po 10 razlike od Toronta. 
Sto se tice ko je kriv i ko je koga terao izacice to pre ili kasnije na povrsinu, pa cemo tada da bacamo kamenje, ovako na first look ove suze Myersa meni  nisu "nevine suze"
Sto se tice sekundarne stvari a to je rezultat finala, imaju Wariorsi sanse ovo 90% ide u 7 a to moze na obe strane da ode. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Kakve su zadnje informacije za KDa?

 

Po meni ono ne može biti kidanje tetive, prelako je ustao. Čak i na snimku se vidi, preko čarape, da je tetiva na mestu. Ko je uživo video kidanje tetive, zna kako to strašno izgleda.

Warriors believe MRI will confirm Kevin Durant has torn right Achilles tendon, per

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Po meni ono ne može biti kidanje tetive, prelako je ustao. Čak i na snimku se vidi, preko čarape, da je tetiva na mestu. Ko je uživo video kidanje tetive, zna kako to strašno izgleda.

 

ako se dobro sećam, kobe je igrao još xy minuta sa pokidanom tetivom, tako da to i nije neka garancija

 

mislim, daj bože da je tako kao što kažeš

Link to comment
Share on other sites

Video sam 2x uživo i čuo užasan zvuk, pucanje lastiša. Ne znam, ide mi na k sada celo ovo špekulisanje oko svega i suštinski ne želim da ulazim u to blato, koliko god sideshow NBA bio zabavan i deo cele priče. KD je bio povređen, imao je istegnuće lista - osrednja povreda kao takva, različitog intenziteta odnosno stepena, naravno, ali osrednja. Neko tamo od jako dobro plaćenih, školovanih i kvalifikovanih lekara i fizioterapeuta je procenio da ne može da igra, do sinoćne utakmice, za koju je procenjeno da može da igra. Sada ima potpuno drugu povredu i to je to. 

 

Užasno mi je žao KDja zato što verujem da bi, gde god da je otišao sledeće godine ili ostao u GSW imao prilike da postane najbolji strelac svih vremena i verovatno top 2 - top 3 igrač svih vremena, a zaslužio je to apsolutno. I žao mi je što se ovom timu nije dalo da pokaže svoj pun potencijal - sa oporavljenim i živahnim DeMarkusom (koji je pre kidanja kvadže bio jedno 20x agilniji nego sada), sa Hamptonskom peticom u fulu...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

ako se dobro sećam, kobe je igrao još xy minuta sa pokidanom tetivom, tako da to i nije neka garancija

 

mislim, daj bože da je tako kao što kažeš

Kobe je odmah bio svjestan da je otisla Ahilova, otisao na tajmaut, vratio se da sutira 2 bacanja i otisao u svlacionicu. 

 

Daj Boze da svi grijesimo ali ne vjerujem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ustajem jutros, posto nisam uspeo da sacekam tekmu, vidim na insta da se KD povredio, odmah palim NBAfullhd, i pustam 4/4 dok se spremam. Ide zadnji napad, rekoh, to je to, Kavaj resava, kad ono mora da posalje dalje, lopta do LAURIJA, koji u jednom potezu pokazuje celu svoju esenciju kao kosarkasa. Ajde da je lopta stigla do prvog obruca, pa kao neki standardan promasaj, ali liku se smrzla mooda. 

 

Sto se KDa tice, mislim da je Durant hate time zavrsen, ckode je pokazao da stoji uz tim, a ne uz sebe. Jbg, sad bih bas voleo da GSW osvoji. 

 

 

edit: Sta je uzrok povrede Ahilove, jel moze da se desi bilo kad ili pri nezagrejanosti, pri prevelikom pritisku i slicno?

Edited by AgroUrban
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroUrban said:

. Ide zadnji napad, rekoh, to je to, Kavaj resava, kad ono mora da posalje dalje, lopta do LAURIJA, koji u jednom potezu pokazuje celu svoju esenciju kao kosarkasa. Ajde da je lopta stigla do prvog obruca, pa kao neki standardan promasaj, ali liku se smrzla mooda. 

 

nisam gledao ali po ovoj fotki izgleda kao da je draymond zakačio loptu a ne da je lowry nešto chokeovao

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...