Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Znam za tu pricu, to mi bas nepotrebni izgovori. Ostao bez goriva i ok. Dodjes konacno u WCF i nestanes sa terena a sansu za pobjedu su imali da on i CJ odigraju nrutalno i da ostali isporuce. CJ je dao sve od sebe, pomocno osoblje koliko je moglo a kad je trebalo slomit utakmice Dame time nowhere to be seen. Jbg, od njega se ocekuje vise.

 

Nije on Kawhi, KD ili Lebron ali nije ni neki prosjek igrac a tako je odigrao ovu seriju

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Da li vi stvarno mislite da je realno da Gasol i Ibaka, 40togodišnjaci, mogu da ostanu u igri? Da preuzimaju pik koji ne uspeva ultraagilni Kapela da preuzima?

Da li mislite da Fredi Vanvlit, plej/bek sa valjda najsporijom lateralnom kretnjom u NBA može da ostane ispred igrača GSW?

 

 

 

 

Slazem se da ce biti nemoguce. Isto tako se pitam da li ce pik braniti preuzimanjem ili drugacije..

 

Sa druge strane mislis da bi Grin mogao da cuva Marka na postu? Mislis da ce gsw lagano kontrolisati off skok Toronta?

 

Svi misle da bi gsw teze igrao sa Milvokijem jer milvoki igra slicno, a od dolaska Duranta oni su najvise problema imali sa SAS u onom jednom poluvremenu gde je Oldridz igrao 4 a Gasol 5- >mozda ce lakse izgubiti od ekipe koja igra potpuno drugacije nego od ekipe koja igra slicno a na manjem nivou.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opasno me interesuju defanzivni matchupovi na obe strane. Da sam Nurse, Kawhi bi bio na Drejmondu dosta vremena, da ogranici Stef - Drej pnr, posto ce tad moci da preuzimaju.

 

Isto mislim da ne smeju da preuzimaju niti da trapuju uvek, mora Stefu da se baca dosta razlicitih look-ova da se ne bi navikao. Hjuston je uvek trapovao potpuno isto i Stef je znao svaki put pre pnr-a sta dolazi i kako da resi to, imo to je solidna greska Raketa.

 

Verujem da Gasol moze da igra samo kad u GSW-u igra neki centar, posto je prilicno spor i stalno ce ga izvlaciti na perimetar ako bude cuvao Drejmonda kad GSW izbaci malu loptu postavu.

 

S druge strane, ubedjen sam da se Klej da pocne na Lauriju, ali nisam siguran koliko mi se svidja to. Lauri radi dosta stvari bez lopte, opasno je aktivan a Klej tu cesto ume da se pogubi. Mislim da bi Stef mogao da odradi solidan posao, jer debeli nije agresivan i ne napada toliko iz driblinga pa se Stef tu ne bi trosio previse.

 

Ako Mekini startuje verujem da Klej ide na Kavaja na pocetku, ako Igi startuje onda on.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, freethrow said:

 

Kapiram da je jedini cilj koji GSW ima u ovom finalu da obezbede Stefu FMVP ili čak Kleju, za all NBA snub, iako nije zaslužio ni 5th all NBA...

klosari iz golden stejta

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se nikada u sportu nisam ovoliko dvoumio, koliko za ovu anketu. 😄

Ako GSW bude igrao bez Durenta, onda navijam za njih, to je ta izvorna stara ekipa koja je dobila Lebrona, a ako bude igrao od druge utakmice, onda za Toronto. 

 

Što se rezultata serije tiče, rekao bih 4:1 za GSW, ali glasam 4:2 za GSW jer se nadam da će biti makar malo zanimljivije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Koliko bolja ekipa navija za Toronto u bandwagonu, samim tim mi smo moralni pobednici sto se ne lozimo na mainstream i ne navijamo za najjace

 

...Navijo za Lebrona kad je prešo u Majamija, glasa za Vučića od 2014...

 

 

😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, unagi said:

Toronto ako uzme jednu od prve dve utakmice i posle dobija samo kod kuce gubi seriju 4-1 ili 4-2 u najboljem slucaju:classic_biggrin:

 

Toronto ima prednost domaceg terena, prve dve utakmice se igraju u Torontu.

 

 

 

Potpuno si u pravu, i ti i @nssa. Pobrko sam loncice.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...