Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 hours ago, MrTripleDouble said:

 

 

I koliko se ja mogu setiti, uvek je na istom mestu, od prve sezone. Mnoooogo pre Drake-a. Drake-a je "izmislio" Ujiri da popularise Raptorse. Nav se moze porediti sa Spike Lee-jem ili Jack Nicholsonom. Drake-ovo ce proci za godinu dve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nssa said:

 

 

I koliko se ja mogu setiti, uvek je na istom mestu, od prve sezone. Mnoooogo pre Drake-a. Drake-a je "izmislio" Ujiri da popularise Raptorse. Nav se moze porediti sa Spike Lee-jem ili Jack Nicholsonom. Drake-ovo ce proci za godinu dve.

Ma da, uvek sedi onde ispod kosa. Tesko ga je ne primetiti sa ovim turbanom. :classic_smile:

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, delgado said:

Jedno je posteno bandwagonerstvo, a drugo klasicno pracenje mejnstrima.

 

Moj delgisa, ja sam bas od tebe ocekivao da dodjes do zakljucka da je GS imao do sada vecinu zato sto je LBJ bio na drugoj strani. Posto ljudi ili nisu mogli da navijaju za LeBrona ili ga preziru. Ti glasovi su se prelili sada na Toronto, imamo gomilu preletaca.

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, SunZero said:

da se osvrnemo jos jednom na wc semifinals i ujedno pripremimo za ono sto nas ceka u finalu

 

 

 

Ovoga se bojim najvise. Pustice batine nad Kawhijem a ako to ne upali eto novog Zaze da uleti u noge. Nije da Klej to nije radio Hardenu!!! Kad i to ne upali ide vracanje KD-a na teren

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Koliko bolja ekipa navija za Toronto u bandwagonu, samim tim mi smo moralni pobednici sto se ne lozimo na mainstream i ne navijamo za najjace

 

1 hour ago, delgado said:

Jedno je posteno bandwagonerstvo, a drugo klasicno pracenje mejnstrima.

ovde toronto ima vise glasova, tako da ste vi mejnstrim. mejnstrimeru

 

19 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Nemojte da postanemo kkczv topik da svaki drugi post bude kukanje na sudije pls.

 

popravio sam ti ovo :classic_sleep:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

"There was one time when Kobe, who I worked with for 18 years, was going back to play in Madison Square Garden, and he had just seen 'The Dark Knight,'" Pelinka said. "Obviously, you guys saw that movie, and he's like, 'Hey, hook me up with dinner with Heath Ledger, because he got so locked into that role. I want to know how he mentally went there.' So, he had dinner with Heath, and he talked about how he locks in for a role.

"The Dark Knight" was released in July 2008, six months after Ledger died.

Odusevljen sam.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Toronto, Dzejms u prajmu sa ubicom kakav je Irving i Lavom kao velikom podrskom je jedva uspeo da pobedi GS sa 4:3. Videli ste svi kakve je partije pruzao Kari u seriji protiv Portlanda, pronasao je svoj sut i Toronto bas ima male sanse. Jos ako Tompson bude odigrao neki brutalan mec, kako samo on zna da odigra, bice nezaustavljivi. GS-u je bitno samo da uzme jednu pobedu na strani i oni su prezadovoljni. Za treci mec stizu najverovatnije i Durent i Kazins. u sustini im je dovoljan i Kazins, da nemaju bas toliku rupu pod kosem. Nije Kazins neki defanzivac, ali je bolji od Boguta, Bela i slicnih.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ovo apsolutno nije tacno. Pa covek se jedva krece.

Pa nije nesto bolji u kretanju ni Gasol, ali GS-u je potreban neko ko ce da se rve sa njim. Svi znamo da nas ceka serija da dosta grube igre, tako da ce tu Kazins biti od velike vaznosti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Pa nije nesto bolji u kretanju ni Gasol, ali GS-u je potreban neko ko ce da se rve sa njim. Svi znamo da nas ceka serija da dosta grube igre, tako da ce tu Kazins biti od velike vaznosti.

Gasol je gospodar pozicioniranja i cak i u ovim godinama odlican rim protector + moze da se bije sa centrima. S druge strane, Kazins deluje kao da mu trebaju pomocni tockovi, bilo ko ce da se proseta pored njega na perimetru kad pozeli.

 

Luni je 5x korisniji od Kazinsa. Samo se nadam da nece igrati mnogo minuta posto moze opasno da unakazi GSW.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...