Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

22 igraca su imala loptu u svom posedu po utakmici duze nego Jrue.

A ekipa je 30. Kada se sve sabere/oduzme, neka ekipa forsira sistem, neka izolacije. Dobije se ovo.

NOP nije video sistema i timske igre.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nssa said:

 

Odgovor je u prvoj recenici i glasi : Vreme. Nisu njega potpisali da bi imali isti rezultat nego bolji, a to nisu dobili, samo sad sa jos manje prostora da prave contendera.

Bukvalno nisu dobili nista, posto su Kapela i Harden ionako vezani ugovorima.

 

Ne bi imali mnogo prostora u capu ni da su batalili Pola, ne bi mogli da potpisu nekog bitnog igraca.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

A ekipa je 30. Kada se sve sabere/oduzme, neka ekipa forsira sistem, neka izolacije. Dobije se ovo.

NOP nije video sistema i timske igre.

Pa da, znaci 22 ekipe su imali igraca koji je imao loptu u posedu vise nego Jrue pa je malo ko imao toliko asistencija.

 

Nisam gledao dovoljno Pelikane da kazem zasto, ali sigurno nije zbog usg ili poseda lopte.

Link to comment
Share on other sites

edit: Primer Toronta : posle prosle godine odlucili da sa DeRozanom ne mogu dalje i ili je rebuild ili all in. Posrecilo im se da dobiju u trajdu Kandzu za DeRozana i vec imaju uspeh. Da nisu imali bi dobru startnu poziciju za rebild. Gotovo istovetna situacija sa Valanciunasom i Gasolom. Nisu mogli da izgube kako god da okrenes (mislim  Toronto)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Bukvalno nisu dobili nista, posto su Kapela i Harden ionako vezani ugovorima.

 

Ne bi imali mnogo prostora u capu ni da su batalili Pola, ne bi mogli da potpisu nekog bitnog igraca.

 

I sta ce sada da rade...cekaju da CP3 istekne ugovor, posto ce ga teskoi trajdovati sledece 2-3 godine i onda krenu u stvaranje drugacijeg tima? Ocigledno gledamo na to iz drugacijeg ugla

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nssa said:

edit: Primer Toronta : posle prosle godine odlucili da sa DeRozanom ne mogu dalje i ili je rebuild ili all in. Posrecilo im se da dobiju u trajdu Kandzu za DeRozana i vec imaju uspeh. Da nisu imali bi dobru startnu poziciju za rebild. Gotovo istovetna situacija sa Valanciunasom i Gasolom. Nisu mogli da izgube kako god da okrenes (mislim  Toronto)

Ne znam ko je odlucio,meni je ta vest pala kao iz vedra neba. Toronto cini mi se nije bio uopste u prici za trejd sa Sparsima.

Uostalom, zasto bi trejdovali igraca i isli na rebild, kada je ekipa u prethodnoj regularnoj sezoni bila prva na istoku . To je potez van svake pameti.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

Ne znam ko je odlucio,meni je ta vest pala kao iz vedra neba. Toronto cini mi se nije bio uopste u prici za trejd sa Sparsima.

Uostalom, zasto bi trejdovali igraca i isli na rebild, kada je ekipa u prethodnoj regularnoj sezoni bila prva na istoku . To je potez van svake pameti.

Da bi nesto omrcili i ojadili u PO a ne da gledaju iz godine u godinu raspad glavnih igraca kad je stani pani i metle. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Da bi nesto omrcili i ojadili u PO a ne da gledaju iz godine u godinu raspad glavnih igraca kad je stani pani i metle. 

Razumem situaciju kada imas priliku da uzmes Lenarda i das Derozana. To se vec isplatilo u ovoj jednoj sezoni.

Ne razumem situaciju, kada ekipa zavrsi prva na istoku i bude izbacena u drugoj rundi od drugog najboljeg igraca ikada, ide na rebild? Sta da kaze Portland, dace Lilardu 191 milion bez ikakvih problema, a govora o tituli nema.

 

Da nije bilo sage Lenarda i danas bi Derozan igrao u Torontu.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Odličan... Nema Lejkersa u PO i opet se o njima piše.

@delgado  ne mogu bez Lejkersa i Lebrona😃 kako si mi brate moj dobri sa druge strane zakona?

 

  Nije lako, Miki. Vidis da nas polako opet svi odjebavaju kao prosle godine i za vreme trade deadlinea, plasim se samo kako cu izdrzati jos 1g da gledam retardiranog Kuzmu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Bukvalno nisu dobili nista, posto su Kapela i Harden ionako vezani ugovorima.

 

Ne bi imali mnogo prostora u capu ni da su batalili Pola, ne bi mogli da potpisu nekog bitnog igraca.

 

Ipak su izgubili deo fleksibilnosti sigurno, sa ogromnim ugovorom za CP.

Mozda nisu imali prostora da potpisu Dzon Vola (sic!) kao slobodnog agenta,

 

ali da nemaju Pola na ovom ugovoru mozda bi mogli da pokusaju trejdovima nesto.

Ovako im nema nikakvog smisla da utapaju Kapelu za nesto bolje,

ostaje im da cute I smrde.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kido from Junkovac said:

 

Ipak su izgubili deo fleksibilnosti sigurno, sa ogromnim ugovorom za CP.

Mozda nisu imali prostora da potpisu Dzon Vola (sic!) kao slobodnog agenta,

 

ali da nemaju Pola na ovom ugovoru mozda bi mogli da pokusaju trejdovima nesto.

Ovako im nema nikakvog smisla da utapaju Kapelu za nesto bolje,

ostaje im da cute I smrde.

 

 

Mislim da su bili negde oko 10m ispod capa pre potpisa Pola, nije to neka cifra.

 

Mozda nesto nekim trejdom, ali niti je to sigurno niti bi imali koga sa velikim platama da daju, posto van Hardena najvise uzima Kapela (15m). 

 

U svakom slucaju, sve to je hipoteticki i nije sigurno kako bi izgledala ekipa. Ovako su bar probali da urade nesto, isli all-in i ove sezone nisu uspeli. Videcemo kako ce izgledati naredne, da li ce CP3 uspeti da podigne nivo igre ili ce nastaviti da pada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, gggggggg said:

meni se cini da ti ne kontas kako rade ugovori i kako funkcionisu fransize.

 

Mislis da Houston moze da bitno popravi rooster kada je salary cap potrosen na 3 igraca? Da su mogli uradili bi to tokom ove sezone

 

Treba da se nadaju i cekaju da se salary cap poveca pa da dovedu 2-3 osrednja igraca i na to plate luxury tax da bi imali kakav takav plan B kada trojke ne upadaju? Imas za primer i njih i Milwaukee da bez plana B u play off u ne ide bas. to sto su Buksi  demolirali Celticse je vise do Celticsa nego do samih Buksa.  Ili Toronto sa Kawhaijem. Kad ne idu sutevi sa distance covek forsira iso, kada sutevi upadaju 9+7 assistencija.

Pa cak je i GSW je doveo KD zbog toga, a i bez njega su imali najbolji sut spolja.

41 minutes ago, Drakaris said:

Razumem situaciju kada imas priliku da uzmes Lenarda i das Derozana. To se vec isplatilo u ovoj jednoj sezoni.

Ne razumem situaciju, kada ekipa zavrsi prva na istoku i bude izbacena u drugoj rundi od drugog najboljeg igraca ikada, ide na rebild? Sta da kaze Portland, dace Lilardu 191 milion bez ikakvih problema, a govora o tituli nema.

 

Da nije bilo sage Lenarda i danas bi Derozan igrao u Torontu.

 

 Pa mozda i ne bi. I pre tog trade Casey je dobio otkaz iako je izuzetan trener (najbolji ikad u Torontu) i omiljen i kod navijaca, igraca i FO. Odmah posle PO prosle godine je pocela prica da tako ne ide ako Toronto zeli da napravi iskorak. Tri godine uzastopce i corak na kraju. Bili su u prici i DeRozan i Lowry, jedan ili cak obojica. Inace od igraca koje je nasledio kad je preuzeo Raptorse Ujiri je jedino ostavio Lowryja

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2019 at 10:48 AM, Miki28 said:

Jel igra KD? FMVP zadnja 2 finala i covjek koji je ubio svaki momentum Cavsa.

Jesu Steph i druzina bez KD 1-1 u finalima? 

Jel Toronto defanzivno los kao proslogodisnji Cavsi?

Poredim prve dve serije sa klivlendom i meni su Cavsi iz tih sezona bolji od Toronta. I gsw je tada imao jacu klupu, ali glavni igraci su im jos tu.

Ako su zdravi Kari, Tompson, Grin i Igudala mislim da su tesko pobedivi. Pogotovo kada se skoro ceo svet iskenja po vrv dva najveca sampiona i pobednika u ligi trenutno, tj. po Grinu i Kariju i posle omalovazavanja Kleja sa ovim all nba postavama jer je njima realno trebao samo motiv, pomalo su se bili zasitili, ovo ih je mentalno i motivaciono vratilo u 2016. 

Link to comment
Share on other sites

Ja kapiram da u ovom sastavu sledece godine mogu da izgledaju samo slicno ovome,

pod pretpostavkom da i CP odigra slicno, sto je realno.

Kapela se nije pokazao kao veoma pouzdan, ali on, Gordon I Taker sa svojim platama

su ipak neka vrednost koju ce biti tesko popraviti reejdovima.

Tj, svaki trejd sa njima bice jos veca kocka nego CP.

Ulaze u turbulentan period svakako.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, threepwood said:

@uini razocarao. Nije spremio nikakav post za 35. rodjendan najelegantijeg debelog trpaca u poslednjih 30tak godina lige

 

: (

 

vi ste svi krivi jer ste mi izbrisali pamćenje. sutra ću 35 postova o melu da posadim, ne obavezno ovde. 

 

(javite arseniju) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema Morey potrebe da panici i povlaci neki veliki potez.

 

Osnova ekipe je tu i naredne sezone a i zapad moze da bude solidno otvoren kad Durent ode. Odradis dobar posao sa sitnijim FA da popunis ekipu i cepas ponovo, jake su Rakete u svakom slucaju.

 

Naravno, situacija se menja ako je ovaj CP3 vs Harden + MDA sukob veci nego sto mislim da jeste, ali mislim da bi i to moglo da se resi na drugi nacin, ne trejdom.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Milsap za Pola i da ukljuce jos neku trecu ekipu iz koje bi Denver dobio solidnu cetvorku, a hjuston nekog beka, a da daju po 2-3 polovnjaka, a imaju ih i Hjuston i Denver.

Zasto bi to Hjuston prihvatio? Mogu dobiti mnogo bolje za Pola. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Milos 3.14 said:

Poredim prve dve serije sa klivlendom i meni su Cavsi iz tih sezona bolji od Toronta. I gsw je tada imao jacu klupu, ali glavni igraci su im jos tu.

Ako su zdravi Kari, Tompson, Grin i Igudala mislim da su tesko pobedivi. Pogotovo kada se skoro ceo svet iskenja po vrv dva najveca sampiona i pobednika u ligi trenutno, tj. po Grinu i Kariju i posle omalovazavanja Kleja sa ovim all nba postavama jer je njima realno trebao samo motiv, pomalo su se bili zasitili, ovo ih je mentalno i motivaciono vratilo u 2016. 

2 najveca sampiona i pobjednika u ligi? Auuu...

 

Klej je trebao da upadne u ove 3 petorke umesto koga? Ja sam ga i branio kad su ga pljuvalji za igre u reg dijelu sezone ali ne bi rekao da je bas zasluzio da bude u ove 3 petorke.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Zasto bi to Hjuston prihvatio? Mogu dobiti mnogo bolje za Pola. Pol ce najverovatnije u neku ekipu koja sledece sezone nema preterano veliki cap. 

I st ce tamo? Jel vi znate uopste kako funkcionisu ugovori i salary cap?

Aj mi objasni kakvu korist bi dobila neka ekipa koja tankuje da uzme ugovor CP3? Jel isticuci ugovor? Sto bi sami sebe zakopali u narednih nekoliko godina sa takvim uzasnim ugovorom? 

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...