Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

7 minutes ago, SunZero said:

ozaloscene nugetlije oborise forum

 

kada se sve uzme u obzir strasna sezona ove mlade ekipe

 

 

Rekao bih da bi bila strasna da su prosli u finale, ovako je nekako meh. Prosli su samo prvu rundu, nikakav epski uspeh mada korak napred svakako.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam odusevljen kako se Lilard podredio i povukao rucnu. Nije to lako kad se od malih nogu ucis da ti pobijedis i da si alfa muzjak. Definitivno je taj osjecaj hijerarhije kod Portlanda kljucan za pobjedu. To Denver nije razvio.

Link to comment
Share on other sites

Lagana prica.

 

Inace svaka cast Jokicu, i ovo je sasvim dobro odigrao.

 

Overall, sramotno je koji tim je bio broj dva na zapadu, verovatno najgori broj dva Zapada u poslednjih 15 godina.

 

Mada nije preterano bitno, jer i jedne i druge bi cekala metla od Dubsa.

Link to comment
Share on other sites

Murray kada se odvoji od Jokica pokazace kakva je prevara, ok ima tu sposobnost da zatrpa 1/5 tekmi i generalno fearless karakter ( njegovom slucaju to je vise lose nego dobro) ali jos nisam video beka koji ima toliko uzasan tajming dodavanja, bukvalno svaki pas je prevremen/brzoplet ili zakasneo/kada bas ne moze da pripali

 

njegova senka je toliko velika da je pokrila i Harrisa, jesu ga hebale povredice ali i Jamalova neogranicena sloboda ga stavlja u ulogu totalnog sidekicka a u ovakvom backcourtu Gary mora da ima veci protagonizam u napadu

 

Jokic takodje los u drugom poluvremenu ali svejedno strasan playoff

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto Maloumn nije koristio Beaslya u II poluvremenu. Ima dobru osnovu Denver, čak i dobre role playere ali utisak je da bi im neki pouzdaniji strelac od Murraya doneo prolaz ovde i mnogo manje mučenja protiv Spursa koje su prošli kroz iglene uši. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

opustite se sa kritikovanjem igraca. ovo je denveru 14 utakmica u playoffu, ocekivano je bilo da ce crci. pri tome su gotovo svi igraci osim millsapa pocetnici u playoffu. nije ovo ni toliko los rezultat s obzirom na sve ovo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Del Piero said:

pobeda kosarke nad analitikom, pobeda midrangea nad trojkama, veliki dan za sport

Znaš kako, plašim se da midrange dobija trojke jednom u 38 utakmica...

 

Obrukao se na kraju Denver, iako je strašna sezona i plejof ran iza njih. Ni meni nisu najjasnije Melounove izmene, imali su nekih 15 razlike, imali su i suđenje naklonjeno. Umesto da nastave sa onim penetracijama koje su im i donele prednost (a Džoniju 0 asistencija)... Koliko god mi se sviđao Mari, pa i Haris, plašim se da nisu baš za 2. i 3. mesto u hijerarhiji ozbiljnog WC contendera, eventualno 3 i 4. Kapiram da je Milsap dao ono što je mogao i da je možda trenutak da razmisle da ga negde pošalju pod stare dane. Drago mi je što vidim Portland u finalu, žao mi je što je ispao Denver, lepasporckapriča. 

 

Ne verujem da će nešto baš da pršti u finalu zapada, kapiram da će da pokušavaju da postuju Karija, što će biti promena u odnosu na mučenje pikovima Hjustona... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

opustite se sa kritikovanjem igraca. ovo je denveru 14 utakmica u playoffu, ocekivano je bilo da ce crci. pri tome su gotovo svi igraci osim millsapa pocetnici u playoffu. nije ovo ni toliko los rezultat s obzirom na sve ovo.


Igrači OK, trener je fejlovao. Potpuno rasulo na kraju, u situacijama kada se sve raspada, trener mora da zavede red. Pa ako će da se fejluje, OK, će fejlujemo, ali ćemo da fejlujemo radeći ono što smo zacrtali. A ne, njemu na 3 minuta 7. tekme u plejofu ne znaš ko šta radi, a tajmaute koristi samo da pređe pola. Pa jebiga sad.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Esc said:

ne verujem da cu ovo reci ali trebalo je vise Bartona

 

i ja sam ocekivao ovo od Maloumna, kada je tekma krenula niz vodu imao sam osecaj da jedino Butthead moze da ih povadi nekim no no yes trojkama

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SunZero said:

Murray kada se odvoji od Jokica pokazace kakva je prevara, ok ima tu sposobnost da zatrpa 1/5 tekmi i generalno fearless karakter ( njegovom slucaju to je vise lose nego dobro) ali jos nisam video beka koji ima toliko uzasan tajming dodavanja, bukvalno svaki pas je prevremen/brzoplet ili zakasneo/kada bas ne moze da pripali

 

njegova senka je toliko velika da je pokrila i Harrisa, jesu ga hebale povredice ali i Jamalova neogranicena sloboda ga stavlja u ulogu totalnog sidekicka a u ovakvom backcourtu Gary mora da ima veci protagonizam u napadu

 

Jokic takodje los u drugom poluvremenu ali svejedno strasan playoff

 

Lepo rekoh da im treba Kyrie, upravo za ovakve utakmice.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SunZero said:

Murray kada se odvoji od Jokica pokazace kakva je prevara, ok ima tu sposobnost da zatrpa 1/5 tekmi i generalno fearless karakter ( njegovom slucaju to je vise lose nego dobro) ali jos nisam video beka koji ima toliko uzasan tajming dodavanja, bukvalno svaki pas je prevremen/brzoplet ili zakasneo/kada bas ne moze da pripali

 

E ovo sam i ja primetio i to me užasno ispizdi svaki put: ili prekasno, kada je saigrač već pokrive, ili rano dok još trči ka mestu ili u noge, pa majkumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...