Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

41 minutes ago, bosMan_jr said:

Bukvalno je mogao mnogo bolje od obe. Ja bih iskreno voleo Russa sa Butlerom, bilo bi zanimljivo, svakako OKC sada ulazi u rebuild i nisu interesantni.

Pa i nije zanimljivo, barem ne meni.

Ne cini mi se da imaju neki ogroman upside kao duo i da je neko 1/2 istoka max. Ako jure superstara numero dos,  daj Beala on i Butler vec imaju potencijal za vise, uz dobro pomocno osoblje.

Link to comment
Share on other sites

Pa moze Beal, ali ostaces bukvalno bez icega, samo sa njim i Butlerom.

Ovako zadrzavas par korisnih igraca i mogucnost da Russu i Butleru dodas i trece dobro ime sledeceg leta (ako se ne rastvori organizacija Miami Heat u otrovnim supstancama do tada). 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoste, potpis Granta je sjajna stvar za Denver. Decko je ubica. Omatoreli Milsap mozda vec od all stara predje na klupu. Milsapu i Plumu isticu ugovori na kraju sezone, ovim potezom su se lepo osigurali.

 

Koliko se secam, Grant je vise igrao small ball C, nego SF, prethodnih par sezona. PF mu je primarna pozicija.

Edited by Wook
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao Pelicans - Bulls. Biće dobra highlights reel ekipa Pelikani, to je sigurno. Impresirao me Alexander Walker - pravi plejmejker, atleta, visok i dug, šut, odbrana ... znam da je summer league, ali opet - sjajna utakmica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2019 at 12:03 AM, Manu said:

Iiidemo jedan krsten igrac, jos i odlican ugovor. Sto se mene tice izvucen fa ovim potpisom.

sta se na kraju  desilo sa trejdom za dragica kad je majami cistio budzet za batlera?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, riviera said:

sta se na kraju  desilo sa trejdom za dragica kad je majami cistio budzet za batlera?

 

ispostavilo se da dallas nije hteo dragica vec olynika+jonesa ili kako se vec zove onaj sto je pobedio u zakucavanjima :lol_2: :ajme: Ne pitaj nista, i meni je skroz nejasno

 

@Wook Walker je i prethodne sezone bio zdrav pa kod Popa nije uopste dobijao sansu, verovatno zato sto nije timski igrac iako nesumnjivo ima kvalitet. Pretpostavljam da ce ponovo Belineli i Forbes biti ispred njega u rotaciji.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Manu said:

 

Walker je i prethodne sezone bio zdrav pa kod Popa nije uopste dobijao sansu, verovatno zato sto nije timski igrac iako nesumnjivo ima kvalitet. Pretpostavljam da ce ponovo Belineli i Forbes biti ispred njega u rotaciji.

 

lonnie walker je počeo da igra tek u januaru i to uglavnom u g league

pop je ozbiljan trener i sigurno neće nekog rukija tek tako da ubaci u rotaciju nakon operacije kolena i ispred ekipe koja je tu od trening kampa

 

možda nije timski igrač, ne sporim, tj nisam ga ni gledao ali sam siguran da je tromesečna pauza bila osnovni faktor

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Decko je igrao g ligu na visokom nivou, tako da mene ove partije ne iznenadjuju. Povreda nije razlog njegovog neigranja, jer je on u decembru uveliko picio g ligu. Odlazio je s vremena na vreme u prvi tim, ali se ubrzo i vracao. 

Sto se tice sledece sezone, opet nece imati puno prostora, vraca se Marej, Vajt i Mils ce povremeno razmenjivati bekovske pozicije. Cak ce i Forbs imati prednost, jer je proslu sezonu neocekivano odigrao na dobrom nivou. Dosta je poboljsao sut za 3, cak 43%.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...