Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 minute ago, Sector said:

Lebronovska partija Kawhija, nema sta.

 

 

 

lol pa lebron nikada u životu nije imao ovakvu partiju. on ove šuteve može da pogodi 2-3 x po tekmi. onakvu završnicu u plej ofu u napadu lebron ne igra

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

kako da oteraš igrača koji ima još 3 sezone ugovor? mogu da probaju da ga trejduju negde ali nešto nisam siguran da će biti zainteresovanih contendera a za ekipe koje taktiziraju i tankuju je to previše dugačak ugovor. logičnije je da od njega probaju napraviti role playera po nuggets meri, da malo smanji doživljaj u napadu, uključi mozak koliko je to moguće u oba smera. nije to opasno veliki ugovor ali teško da će ga tek tako trejdovati negde

 

Mnoge NBA ekipe vole te igrače koji siluju loptu, nije nemoguće da ga trejduju (naravno, ako ga uopšte i vide kao štetočinu). To što ti pričaš je možda logično ali je pitanje da li je Barton igrač koji bi pristao na takvu ulogu. Na stranu njegove igre, vidi se po izjavama da misli kako je glavni igrač, čak ima i te momente kad napušava Jokića i govori svima šta treba da rade na parketu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vepar said:

 

Mnoge NBA ekipe vole te igrače koji siluju loptu, nije nemoguće da ga trejduju (naravno, ako ga uopšte i vide kao štetočinu). 

 

 

takvi igrači su obično puno kvalitetniji od burtona, pa se zato sviđaju ekipama 

Link to comment
Share on other sites

CJ je uvek bio kulturiška, veoma fin i vaspitan momak, studirao je novinarstvo, nikada nikakav ispad, čak je i u intervjuu nakon utakmice u kojoj je bio alfa i omega isticao Damea kao lidera ekipe. On je u srednjoj školi i na koledžu valjda bio vrlo nizak i slabašan, u svakom slučaju jako sitan iako je skillom bilo jasno da je budući NBA igrač. Sada bez problema kuca na postavljenu odbranu nakon splita, ona chasedown blokada na Murrayu je bila baš Lebronovska, nisam verovao da je toliko fizički sposoban. Baš se polomio lik i u odbrani iako ne važi za nekog defanzivca. Baš me kupio u ovom playoffu, mislio sam da nije igrač za max.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Koja tuga, ali ipak je zasluzeno prosao Toronto. Filadelfija sa mnogo vise ofanzivnog materijala nije uspela da se izdigne, zakljucali su ih nacisto.

 

Ovo sto u ovom plejofu radi Lenard, ma koliko ljudi pricali da je autistican i bez osecaja za desavanja na terenu, lazni kralj nije radio nikad.

 

Ovakva lokomotiva je bio samo i iskljucivo Majkl Jebeni Dzordan.

 

Sto se mene tice, ako uspe ovu ekipu da dovuce do trona, sa nub trenerom, zasluzuje da se popne na pobednicko postolje levo od Dzordana.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

CJ je uvek bio kulturiška, veoma fin i vaspitan momak, studirao je novinarstvo, nikada nikakav ispad, čak je i u intervjuu nakon utakmice u kojoj je bio alfa i omega isticao Damea kao lidera ekipe. On je u srednjoj školi i na koledžu valjda bio vrlo nizak i slabašan, u svakom slučaju jako sitan iako je skillom bilo jasno da je budući NBA igrač. Sada bez problema kuca na postavljenu odbranu nakon splita, ona chasedown blokada na Murrayu je bila baš Lebronovska, nisam verovao da je toliko fizički sposoban. Baš se polomio lik i u odbrani iako ne važi za nekog defanzivca. Baš me kupio u ovom playoffu, mislio sam da nije igrač za max.

Konkurise li danas CJ za najboljeg jedan na jedan igraca u ligi? 

 

Meni je fascinantno koliku stetu cini protivnicima iz takve igre imajuci u obzir da fizikom nije elitni. Ali mu je zato dribling mocan, fintira i zavrsava na razne nacine, stalno odbranu drzi u neznanju kako ce zavrsiti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Konkurise li danas CJ za najboljeg jedan na jedan igraca u ligi? 

 

Ne znam ali nakon sinocne predstave konkurise sigurno za najboljeg kosarkasa svih vremana according to Mc & co. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Da je ovo prva ovakva partija Lenarda pa i da pricamo.

 

LeBron je promovisan u drugog najboljeg (a neki se usudjuju reci i najboljeg) kosarkasa svih vremena za mnogo manje od ovoga sto Kavaj radi u ovom plejofu.

 

Da vas podsetim da je LeBron svaku titulu uzeo sa 2 All Star igraca u petorci i odlicnim pomocnim osobljem, a Lenard ovaj plejof igra maltene sam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nekoliko utisaka sa sinocnjih tekmi:

- CJ je verovatno slabiji igrac od Lilarda, ali na mnogo razlicitijih nacina moze da postigne kos od njega te ga je malo teze potpuno neutralisati

- Jokara tesko moze da zavrsava 1na1 u PO zavrsnicama kad se pusta tuca. Potreban mu je bolji skorer i malo bolji passer od Murray gde bi pravio jos veca cuda, kontam da bi sa nekakvim Kembom bio ubitacan.

- Kao sto pisah na pocetku PO, prvi put posle nekoliko godina GSW nije najbolja odbrana lige vec Toronto, stvarno imaju vrhunske defanzivce, pametne i iskusne koji su i dovoljno atleticni- jedino mi je zao sto se onako raspadaju napadacki inace bih rekao da imaju sanse da se posibaju i sa GSW. Ne kapiram i dalje sto Marka koriste kao 3D opciju bez ikakvog spustanja lopte dole da zida.
- Ona visoka petorka Nursea je neverovatna u doba ovakvog small balla- Siakam, Ibaka i Gasol zajedno na terenu sa Kawhijem na 2, kontam da se Kari Pesic maksimalno uzbudio :) 
 

Jedva cekam duel Robot vs Cudoviste, samo da cuvaju jedan drugog (u sta ne verujem nazalost) pa da prsti na sve strane. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Magia said:


 

Jedva cekam duel Robot vs Cudoviste, samo da cuvaju jedan drugog (u sta ne verujem nazalost) pa da prsti na sve strane. 

 

to bi bilo lepo za gledanje ali plašim se, neproduktivno za raptorse, pošto će kawhi onda da izgine a već su igrali 7 utakmica dok su bucksi malo odmarali. i kao što brogdon reče, vratio im se brogdon  : /

 

očekujem da siakam čuva đanu a da leonard povremeno preuzima

naravno, videćemo kako će to izgledati već u prvoj tekmi (da li siakam to može, trebalo bi da može).

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam uživo do poluvremena i zaspao, negde početkom druge četvrtine  Filip Čović za siromašne vodi loptu, ide na ulaz po levoj strani, malo ga stisli, tapne sebi loptu u stopalo i padne u aut... Razmišljam sa kakvim padavičarima mora Kavaj da igra, faking Lauri vodi loptu...

Link to comment
Share on other sites

Moguće da će malo više aktivirati Marca kao post up pretnju. Nije baš Embiid igrač protiv koga će to dati neki veliki rezultat kad se dozvoli PO tuča. Toronto i pored Kawhia u ovom Jordan mixed up with Pippen izdanju neće proći Buckse ako se ostali ne priključe i počnu da ubacuju nešto spolja - pre svih Green, Lowry i FVV. Kad se vraća Anunoby? Takođe, čudno mi je da Nurse baš ni sekund ne daje Linu, šta su ga koji kurac dovodili u sred sezone...on može sebi nešto da iskreira a to im je falilo poprilično. Odbranu igraju baš paklenu. Čak se i Lowry ne da na postu kad se gura sa centrima. Ibaka je bio jako dobar i koristan, nije ona atletska zver kao dok je bio u tridesetim, ali malo se adaptirao situaciji, jbga nije lako igrati sa 40+.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odgledah poslednju cetvrtinu sad (sinoc prekinuo zbog GOt-, shame on me).

samo mi se potvrdio utisak da je u svojevrsnom vakumu, neke PO moći, Kawhi Leonard najmocniji igrac na Svetu.

i kad promasi imas osecaj da je protivnik silovan imao srecu/njegov mercy.

janisov ulaz i kucanja ko na sobnom kosicu i su jako mocna stvar, ali ipak nisi nemocan i kad se digne na sut.

bad je zver Kawhi.

On, KD i Janis su druga dimenzija u odnosu na ostale, kolikogod da ih ne volimo.

Mogu stvari koje ni LBJ ne moze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Ljudi me video kao lidera tima, kao najboljeg igrača. Zbog toga osećam odgovornost za poraz. Promašio sam opet neka slobodna bacanja, kao i u četvrtoj utakmici. Promašio sam mnogo šuteva, a neke sam morao da ubacim“, rekao je utučeni Jokić posle meča.

Srpski as je imao poruku za saigrače na kraju sezone za Denver.
Molim samo momke koji će se vratiti u ovaj tim za narednu sezonu da dođu još spremniji i bolji, da napravimo velike stvari naredne godine“, istakao je Jokić.

Trener Denvera Majk Meloun bio je ponosan na Nikolu Jokića što je preuzeo odgovornost za poraz, ali istovremeno mu je bilo i krivo, jer svakako da srpski centar ne može da nosi sam to breme na leđima.
Jokić je u svlačionici preuzeo odgovornost za poraz. Nije ovo njegova krivica. Ovo je timska borba. Sve što se desilo je nakupljeni efekat posle 14 plej-of utakmica i naših zahteva da bude stalno na svom maksimumu. Sve je to uzelo danak u ovoj utakmici“, rekao je Meloun.

Na neki čudan način, u Denveru su zadovoljni što vide koliko je Jokić bio utučen posle poraza. Njegova nonšalantnost da prihvati pohvale, odavala je malo utisak kao da ga nizašta nije briga. Sada se najzad pokazalo da to nije tačno.
To je ono što mi se sviđa. Da vidim koliko je emotivno sve ovo podneo, da se vidi iz svake reči koliko mu je bilo bitno. Nikola zna da mnogo tražimo od njega i sada je uznemiren, jer smatra da nije učinio dovoljno da bismo pobedili. Volim to što ga nije strah da preuzme pritisak, iako zna da ne zavisi sve od njega. Zajedno i gubimo i pobeđujemo“, podvukao je Majk Meloun

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, CikaKURE said:

Nisu imali iskustva Nuggetsi a ni kvaliteta osim Jokica da zavrse posao. Sad da otpuste Milsapa i lovu iskoriste za jednu 4 sa dobrom odbranom i jednog coveka koji moze da izmisli neki poen kad Jokic ne igra.

 

4 hours ago, Princeton said:

Denver nema takvih igraca, koji ce energijom da poguraju ekipu. Izgledaju kao dobra regular season ekipa, koja igra u istom ritmu, tokom citave utakmice/sezone. Nemaju mogucnost ubacivanja u drugu u brzinu u odbrani da bi odrzali prikljucak sa protivnikom kada ih ne ide napad. Trebaju vise kvalitetnijih timskih igraca, koji ce da se podrede timskim zadatcima. Previse je tu skorera, a premalo elite za nesto vise od semis konferencije. Ovo je isto fantastican rezultat za njih, i odlicna sezona za Jokaru, svaka cast junacino.

 

Baš tako. Dobra rekonstrukcija je potrebna za nešto više. Neće se svake sezone tako otvoriti karte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pominjao prije mjesec kako im treba jedno 3&D krilo da podignu nivo odbrane. A ono njima trebalo takvih na svim pozicijama osim te :lol_2: Jahali onog mucenog Krejga na sve tri spoljne pozicije, nije im sinoc bilo malo sto je ustopovao.Lilarda nego u neka doba preuzmi i CJ-a 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...