Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

7 minutes ago, LordOfTerror said:

Jel ima negde da se kladi na ovu lutriju? :classic_biggrin:

 

Kao teoreticar zavere i nevernik u loptice probao bih sa ovih "14%" na Knickse, jer jednostavno mislim da je verovatnoca da dobiju prvog pika mnogo, mnogo veca...

 

 

 

 

da si ti meni živ i zdrav, odavno knicksi nisu miljenici lige (ako su ikada i bili, cenim da smo ewinga morali sami da namestimo);

nba konta da će knicksima biti dosta flat kyrie da se lože (što je najveća fora i hoće) i to tradicionalno loženje-pa-ispaljivanje glavnog FA igrača.

 

ja bih pare metnuo na hawkse da sam na tvom mestu (ja se ne kladim) a valja razmisliti i o 7.5% pelicansa (edit možda i wizardsi da se digne franšiza, tamo bukvalno 15 ljudi ide na tekme)

 

knicksi biraju 5i ili drugi imho. taman da se sa druge pozicije loži peć kako treba uzeti jah moranta, pa da li ćemo da trejdujemo pik a malo je za davisa o nesrećo zašto samo nas gledaš i ostale floskule. 

 

postovao sam već kod mairosua na temi ali evo i ovde odds prvih 12 timova

 

image.thumb.png.51b2bf04cceb2825a3434614a9387d50.png

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, LordOfTerror said:

Ne mislim da su Knicksi miljenici lige ali mi deluje da taj top pick treba ligi podjednako koliko i Knicksima.

 

Ako postoji neki wink,wink Duranta i Kajrija taj pik ce ubrzo biti pretvoren u Davisa...

 

 

 

e ono u šta sam siguran je da ako knicksi dobiju taj prvi pik - neće ga trejdovati za davisa, tj čak ni za davisa.

 

gubitak porzingisa je bolan zato što je gubitak "home grown" zvezde ili kako se to već zove. njima je to jako važno, makar koliko i relevantna ekipa

 

@BattleBorn

 

valjda je tu bitan redosled kako s mi objašnjavali nyk fanovi. prvo moraš trejd da napraviš pa onda da pazaris free agents

naravno, to bi značilo da knicksi odu bogaoca preko capa i da trejduju pik i mitch roba minimum

 

ma neće se to desiti sigurno. davis će u la ili celticse. nadam se i kyrie

kyrie lebron davis to je kul za showtime

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, BattleBorn said:

kako je to sve selerikepovski izvodljivo?

 

Sto ne bi bilo izvodljivo kada bi nakon tog trejda maltene imali celokupan salary cap slobodan.

 

@Uini 

 

Ne verujem ako Durant dolazi da ce se zajebavati sa Zionom, Knoxom i ostalima. Eventualno Mitch moze da ostane jer je vec profilisan kao mobilno drvo kojem lopta nije potrebna.

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Sto ne bi bilo izvodljivo kada bi nakon tog trejda maltene imali celokupan salary cap slobodan.

 

@Uini 

 

Ne verujem ako Durant dolazi da ce se zajebavati sa Zionom, Knoxom i ostalima. Eventualno Mitch moze da ostane jer je vec profilisan kao mobilno drvo kojem lopta nije potrebna.

 

pa mitcha bi u svakom trejdu prvo tražila bukvalno bilo koja ekipa a kamo pelicansi kojima na toj poziciji ide igrač.

 

nije to uopšte opcija "neće se zajebavati sa klincima". to su friendly ugovori koje ne možeš da nađeš kod veterana, pogotovo ne na duže od sezone.

dsj (ako dođe irving on sam traži trejd i ide za kikiriki), ntilikina, knox, dotson, pik ovogodišnjeg drafta, mitch rob pa i kadeem allen, kornet i taj jones koga su potpisali je jedini način da sagradiš ekipu sa dva opasna igrača i dva veterana ispod cene

 

čitam sada dimne ekrane kao knicksi zainteresovani za roziera i burazera morrisa, gluposti.

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da cete dobiti 1 pika, sta vise navijam za vas danas. Ovi ostali su ili imali svog prvog pika u poslednje 20 godine (neki imali i  4 prva pika), sem Hawksi . Ili vi ili oni neka dobiju Ziona. Doduse oni su mogli Luku da uzmu prosle godine a to je kao 1 pik tako da Lets go Knicks lets go

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...