Jump to content

Filip Čović - Tatin sin ili bek ap plej?


propolis

Recommended Posts

13 minutes ago, HAMMER said:

svi vi sto gledate ovo smece od videa samo reklamirate ovog sendvicara i dizete mu reputaciju. skroz kontra, treba ga ignorisati.

 

Sama činjenica da moraju da se angažuju ovako opskurni likovi da u jednočasovnoj "analizi" brane Filipa dovoljno govori koliko je to nenormalno što je on u ekipi, i koliki je to kancer. Za nekog "normalnog" igrača ovakvi klipovi se ne bi pravili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Da, jbte Enemikse, sta ti se događaja sa ovom fotkama? U poslednje vreme ne mogu da ih vidim, ne čita ih ni Chrome ni Firefox, pre neki dan u kafani si nesto okačio, svi se smeju, a ja ne znam čemu 😂

 

a jbm mu mater, radio neki online resize, mrzelo me u kompu...pa izgleda da tamo ne sljaka dugo, tj. da server brzo brise...elem, vidi jel radi sad...

 

ako ne:

Spoiler

olcDkGY.jpg

 

62Ek9VQ.jpg

 

:kece:

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras u hali u kojoj je odrastao, pruzao najbolje partije, stekao slavu koja ga je vinula do EL. Protiv tima koji mu lezi. Cela igra ce se zasnivati za njegov index

Filipe, pokazi da mozes, zapusi usta  hejterima. Mnogima je veceras bitnija tvoja dobra partija od same pobede.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras u hali u kojoj je odrastao, pruzao najbolje partije, stekao slavu koja ga je vinula do EL. Protiv tima koji mu lezi. Cela igra ce se zasnivati za njegov index
Filipe, pokazi da mozes, zapusi usta  hejterima. Mnogima je veceras bitnija tvoja dobra partija od same pobede.
Ako večeras odigra dobro, tj napuni sve kolone, kupiće sebi a ujedno i ekipi mir sve do PO. Niko ga više neće dirati. Tako da večeras Filipe, igraj za besmrtnost.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NMX said:

 

a jbm mu mater, radio neki online resize, mrzelo me u kompu...pa izgleda da tamo ne sljaka dugo, tj. da server brzo brise...elem, vidi jel radi sad...

 

ako ne:

  Reveal hidden contents

olcDkGY.jpg

 

62Ek9VQ.jpg

 

:kece:

 

 

Radi mi i ona gore iznad, nego uopšteno u poslednje vreme ne vidim samo fotke koje ti kacis pa rekoh da iskoristim priliku da priupitam, kad već Beron spomenu da ne sljakaju. 

Link to comment
Share on other sites

Drugovi, nepotizam ne poznaje klupske boje. Ne volim Zvezdu, ali vise ne volim tatine sinove, zbog kojih momci koji su doneli odluku da probaju da zive od kosarke/studiraju medicinu/vredno rade i trude se u čemu god,  moraju da se lade da bi bi bilo mesta za Nesinog smrdu. 

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Realno da mi napravimo mali presjek popularne lakijeve emisije ''Guzonjin sin''. Dakle, do sada smo imali 4 evroligaske epizode I jedan aba spinoff. Meni licno je omiljena s01e04, ali generalno sve epizode su odlicne I preporuka za sve koji nisu slucajno pogledali. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...