Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, pepe sancez said:

Taman.

Bože zdravlja...da nam ni minut ne ostane dužan a ni mi njemu kratki za dolorese.

Nema sile da nije željan dokazivanja...samo kada krene da mlati ručerdama pod košem da nam ne zakači ex-kolegu Gista od stotinu leta...nema ni on više te reflekse.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Swift Pancakez said:


na kojoj se tacno poziciji vidi KC

 

I meni nije jasno. Idu price kako hocemo da imamo na svakoj poziciji po tri kvalitetna igraca, a vec su na dvojci Beron, Laza, Djenka. Da ne ubacujem i Dobrica u tu racunici. Dakle, stvarno, gde ce KC? 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Bože zdravlja...da nam ni minut ne ostane dužan a ni mi njemu kratki za dolorese.

Nema sile da nije željan dokazivanja...samo kada krene da mlati ručerdama pod košem da nam ne zakači ex-kolegu Gista od stotinu leta...nema ni on više te reflekse.

Po mom razumijevanju ove da bi dosegao odredjeni domet obavezno je da kvalitetno mozes da branis. A bez branjenja unutra nema kvalitetne odbrane. Koliko je kvalitetnijih unutrasnjih odbrambenih igraca od Kuzme u EL. Malo, jako malo. Ne bih da licitiram, preskocicu nekoga, vazno je da njega mozes mirne duse da stavis na bilo kog EL centra bez bojazni da nece biti u stanju da isparira fizicki. Moguce da ce biti nadigran, sli da ce biti urnisan vise puta na isti nacin, to nece. Plus, dokazano je da covjek zna braniti u sistemu, ako treba ponavljace se x puta na isti nacin sto je za stabilnost odbrane jako vazno. 

 

U napadu je to dosta skromnije, jedan Stimac ili Radko Katic su daleko raznivrsniji, ali to je i razlog zasto nam je dostupan. Da ima napadacku sirinu o njemu bi mogli samo mastati. 

To je njegov paket, kolika je onda cijena. Recimo njegovu naprednu verziju, tj. sila odbranu i bazican napad Efes placa 1,8 miliona. Vise od 450k  vjerujem dobijaju i igraci tipa Tajus, Hanter i tako sada moderni, iako mislim da bi nam manje znacili nego Kuzma. Ok, sa Gistom je to sada defanzivno cudesna odbrambena linija, ali onaj Kuzma js u saradnji sa bekovima sam drzao odbranu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bih najvise voleo da dodje Pefi. 

 

Mislim da su i Teo i Jovic bolji igraci, ali su isto tako obojica blede senke onih virtuoza od pre par godina.

 

Cak mi je tu Jovic rizicniji, iako ga inace vise volim od Tea. Uopste mi se ne svidja na sta je licio ovih proteklih godinu dana u Bajernu (i to kod Radonjica!).

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milijaš #10 said:

Ja kad sam pre desetak dana pisao o ulozi Filipa dobio sam ban od nedelju dana i raznorazne epitete.

 

Što bi Vladan Lukić rekao "život vas demantuje".😉

Nemoj da se pravis blesav. Znas ti odlicno zasto si dobio ban. I ne izigravaj uvredjenu mladu!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, medobrundo said:

 

Ja verujem da je plan --> startni plej + Đenka / Beron / Davidovac = 40 min

 

U normalnim okolnostima da. U nasim nije iskljuceno da Davidovac propusi pred pocetak sezone pa da gazdin mali zajase. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milijaš #10 said:

Ja kad sam pre desetak dana pisao o ulozi Filipa dobio sam ban od nedelju dana i raznorazne epitete.

 

Što bi Vladan Lukić rekao "život vas demantuje".😉

Čak i za šaljivo pominjanje viteza od Sopota na svetoj temi, trebao bi da dobiješ još nedelju dana banovine 😄

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

hahah "u slobodnom padu" 

pa ima 32 godine, neće biti u slobodnom usponu 

 

naravno da puno zavisi od njegove volje da trenira. što se fizikalija tiče, nikada nije bio dobar zarad njih, tako da, videcemo 

 

inače, ovo sto pišeš ima smisla kada nba klub razmatra da li igraču od 32 godine da fljusne jumbo ugovor na 4-5 godina a ne da li zvezda da potpiše tea na npr dve. 

 

svašta stvarno, diskusije da li nam se isplati teo al zato dobric kida jer ima borbenu facu 

A jebi ga kad brojke govore jedino hahaha ostaje. Secam se tvog hahaha i kad je odlazio u nba. Gotovo preslikana diskusija i eto njega nazad na polovini sezone. Malo mi smesno kad se potencira da je on mator sa 32 i da je normalno da je u padu. 28 do 32 se smatra prajmom kosarkasa, kod nekih dobro spremnih se produzava i do 34/35 dok ima frikova kao dzordan, lebron koji su produzili karijere i ne staju i kasnije.

Mi na terenu trazimo lidera koji ce da vodi ovu ekipu a posle svega recenog ja moje pare ne bih stavio na tea. Ako ga psiholoski izalaniziramo dolazimo do zakljucka da mu se ne igra. Ladno je odustao od takmicarskog basketa u decembru iako je imao ponude da igra. Ako pogledamo sta mu to beograd omogucava da bi se on skrasio bas tu (more, plaze, drustveni status, zdravstveno osiguranje, uslovi za zivot, uticaj...) vidimo da ni to nije slucaj. Covek je mislima ko zna gde. Strah me da ne bude kao genije kad se vratio iz milana u zvezdu... a mozda i izdominira kao u nba by cuvari vatre 😂

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milijaš #10 said:

Ja vam rekoh juče, vi se smejete.

Skromniji budžet od Budućnost skoro za 50 posto.

Razlika je u tome što nama nije GM Miško Ražnatović.

Fantastičan posao kluba.

 

Nije lepo da pises stvari koje nemaju veze sa mozgom. Komentarisem, naravno, deo posta da je budzet skromniji od (budzeta proslosezonske) Buducnosti za 50%.

 

Uzmimo da je Zvezda osvojila ABA ligu, a ne Buducnost. Da neko ponudi Earla Clarka i Jamesa Gista, koga biste izabrali?

 

Cotty Clarke ili Derrick Brown?

Omic ili Kuzmic?

 

Najlakse je iskrivljavati realnost brojkama koje nam odgovaraju. Pa je Cotty Clarke igracina koja prima 650k evra godisnje, a Derrick Brown je prihvatio porodicni koncept i "ne vise od 400k" platu.

 

Da se razumemo, rec je ovde o igracima koji su pre dve sezone primali sedam cifara necega godisnje. Jasno je, sad su jeftiniji. Toliko su jeftiniji da je potrebno izdvojiti neke od najvecih plata vidjenih u ABA ligi da bi se takvi igraci privoleli da dodju.

 

Nama je prosle godine nedostupan bio jedan Demetris Nichols, igrac koji je imao 33 godine i koji je daleko od jednog Gista ili Browna. Sta je tesko priznati da se klub ove sezone dobro otvorio?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@goldberg

Tebe, izgleda, najviše žulja budžet i poređenja sa Budućnosti. Samo o tome pišeš ovih dana. Prekjuče ničim izazvan si otvorio tu temu na topiku ABA liga, sada ovde odgovaraš liku koji je banovan zbog trolovanja. Zar je toliko bitno to potencirati kada se, realno, nema pojma kolike su cifre u pitanju? Otkud znaš da se klub otvorio više nego Budućnost prošle godine?

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...