Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Ne verujem u Teov dolazak, i to zbog supruge glumice, kojoj Beograd verovatno nije dovoljno atraktivna lokacija za Insta-story. Mislim, Beograd ima kad hoce, pa sto ne bi neku drugu lokaciju, dok jos moze. Da je dete pred polaskom u skolu, pa 'ajde.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jel ovo sad kod nas prave djedove od igraca koji ima 32 godine?

 

Teo u padu je zmaj od igraca za Zvezdu, isto vazi za Browna, Gista, Williamsa, Perpera... Takve igrace cemo moci da dovodimo na vrhuncu nikad. Jedino da nas posere neki Miller za sta treba x stvari da se poklopi.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

ako Teo dođe na kraju smatram se zaslužnim zbog tog klimoglava koji jedan drugom uputismo na Tesli prekjuče. možda nisam stigao da kažem (a i delilo nas je staklo) ali je u očima video iskrenu emociju. 

  • Like 13
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

И ја сумњам да је Тео реалан, али није ваљда да се дискутује о њему какво би био појачање!? Идуће године да дође, био би бомба.

Такође се заборавља како ће се снаћи и Томић са квалитетнијим и плаћенијим играчима, у смислу ауторитета.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kad smo postali gadljivi na igrače poput KC? Do juče smo ih sanjali. 

 

1. Tomić ga želi i ceni.

2. Čovek je elitni EL defanzivac, uz Dženkins najbolji u sastavu.

3. Uz Berona najbolji šuter.

4. U ovakvom sastavu, njegova uloga bi bila mnogo korisnija nego da je on tim lider.

5. Sezona je preduga, a KC lako kroz sezonu može da ispadne i prvi čovek ekipe.

 

U svakom slučaju KC>Simon

 

 

Edited by Milijaš #10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tomic je bio deo velikog i ozbiljnog sistema. U Oly je prosao sve grane menadzmenta, od skauta, preko sefa skauta, pomocnog trenera i tamo je uvek imao ulogu loseg policajca, po faci mu se vidi da je lik zajeban i da ne odstupa.

Koga god buemo dovodili  pre svega cemo uraditi skauting i problematicne kosarkase cemo izbegavati, samo da navijaci ne preteraju sta je problematican a sta svoj. Uglavnom, svi koji dolaze znaju manje vise kakav je to klub i na tom vecem nivou vise je nas klub postovan od strane tih igraca poput Gista  negoli od strane svojih navijaca. Svi oni postuju i znaju ko je Zvezda, ali takodje oni igraju za novac. S tim u vezi, po cim se desi da je nasa ponuda tu negde u rangu njihovih najboljih ili nesto manja nemaju dilemu gde zele da dodju, osim , naravno, ako im supruga brani 😂 .

Sanse da potpisemo jednog od  ova 3 domaca pleja su mnogo male, mada, smo mi odradili sve sta je do nas. Verovali ili ne, ide nam na ruku da se par timova poput Barse ekstremno pojacaju i odskoce poprilicno od ostalih  jer mozda jednom od njih nestane sportski motiv kada vidi kolika je razlika izmedju Makabija i EA u odnosu na Barsu i recimo Fener.

Ne znam za vas ali poprilicno patim za Pionirom, sa ovom ekipom u onom grotlu mogli bismo da upisemo 17 pobeda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kalistenika u rutini said:


 

 


Cega Covic 150 ... Cvaraka?
Brisi to dok nije video Sektor. emoji3.png
Dobric 100, a Vetar 150, ne zaebai.
Laza 250 nema shane, do 200 max.

 

FČ prosle god imao 120k. Zvaničan podatak bio. Laza ima izmedju 200 i 250. Za Dobrica ne znam, odokativna procena.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mairosu said:

ako je ekipa valjana pobeđivaće i kod mene u Vrčinu u dvorištu OŠ Sveti Sava. na nama je da popunimo Arenu koja je često umela da bude ljuta kad su uslovi pravi (Budiveljnik, PAO, CSKA itd.) 

 

cenim da je punjenje arene jedan od glavnih razloga zasto su stavili ovako jeftine sezonske. u alimpijevoj sezoni morali smo da se vratimo u pionir jer je dolazilo po 4-5 hiljada ljudi, sto izgleda tuzno u areni. sa 5 hiljada sezonaca, a izgleda da ce bar toliko biti prodato, imamo garanciju da ce makar donji prsten uvek biti pun. a ako krenu rezultati punice se i gore

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

@Dobar Los Milos

Ne bih da mracim ali radim na slicnoj tematici ovih dana i skroz sam u tematici liderstva u sportu. Ono sto je bitno je da postoje bukvalno sabloni po kojima se prati karijera vrhunskih i profesionalnih sportista. Sad da skratim pricu. Kod profesionalaca posmatrane osobine su strogo definisane i svode se (pojednostavljujem) na cinjenicu da ako profesionalac posle treninga ima druge stvari u glavi ili ima interesovanja koja su mu preca od daljeg usavrsavanja ili takmicenja u periodu od jednog makro ciklusa ce doziveti pad u formi (makro ciklus je period od 3 meseca). Posle kombinovanja sa psiholoskim i socioloskim faktorom (ni jedan ne ide teu na ruku) sledi zakljucak da je teo u slobodnom padu. Kucam sa telefona pa zato skromnija verzija.

 

Sad si najebao. Bogohuliš.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Vini, tebi se Dobric bas nesto zamerio. 😄

 

ma zavitlavam se, dobar je on u toj ulozi sa klupe kada zabode otvorene šuteve, pokupi ofanzivne otpatke, trči kontre 

 

.. nego me nervira kada se pišu hvalospevi samo zato što narod voli te borbene facijalne ekspresije, dok u odbrani ispada jako često. 

 

sve kul, rispek za dobrica, pogotovo za plej of izdanje kada ga je tomić odmrzao u mikrotalasnoj 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...