Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

7 hours ago, VoodooDerina said:

AKO Teodosić potpiše nemojte molim vas da se gađamo avionima, kamionima, penzijama, školama i bolnicama... Čovek bi više nego duplo spustio platu koju mu nudi nekoliko evroligaša, plus bi dobar deo bio u nekretninama.

 

kakve veze ima teo? ova do sada ekipa koja je potpisana ili najavljena, u poređenju sa onim što ste zvali pijani milioneri iz podgorice što švercuju cigare je prva postava zvezdanih staza. 

 

 

 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Боги said:

Ваљало би почети смарати Јелисавету на друштвеним мрежама, јер Тео очигледно не даје позитивне сигнале.. Чак шта више, даје никакве сигнале :classic_biggrin:

 

spacer.png

Miloš Teodosić tokom cele karijere daje nikakve signale :whistling::classic_blink:

Zato je Teo Magija - uspavan a plodi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

meni samo nije jasno odakle novac.

 

jer sa dobrim PGom ova ekipa dosta kosta.

 

verujem da nije najskuplja, jer je I Bjelica kod nas ima 450k, ali poprilicno poprilicno skupa jeste.

Realno kad se pogleda, ovi igrači koji su ostali su dobili povećanje do 20%, ne više, sigurno. Ne verujem da je Kuzmić koji izlazi iz onakve povrede imao previše opcija, rekao bih tu negde kao Majk prošle sezone. Đenka, Braun i Gist su oko 1,5m po sezoni, možda i manje. Plej koji treba da dođe, neće imati značajno više od Reglenda. 

 

To znači ukupno oko 2m više nego prošle sezone. To realno može da se pokrije, odlaskom Gudure u NBA, igranjem EL u odnosu na EK (Veći prihodi od sponzora, TV prava i igranje u Areni + veće plaćanje po pobedi). 

Link to comment
Share on other sites

Sve je super i nista mi nije jasno 😎

 

KC je bivsi, verovatno i Odzo. Ne znam sta je sa nesrecnim Risticem, mozda i ostane za nedajboze. 

 

Ostalo je sve jasno, pitanje je samo da li ce biti 1 ili 2 pojacanja na pleju. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

kakve veze ima teo? ova do sada ekipa koja je potpisana ili najavljena, u poređenju sa onim što ste zvali pijani milioneri iz podgorice što švercuju cigare je prva postava zvezdanih staza. 

 

 

 

 

Možda u nečijoj mašti. Nijedan od ovih igrača ne prelazi 500k$ po sezoni i to bi bio Gist kao ubedljivo najskuplji.

Teodosić BI već BIO neka druga dimenzija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VoodooDerina said:

 

Možda u nečijoj mašti. Nijedan od ovih igrača ne prelazi 500k$ po sezoni i to bi bio Gist kao ubedljivo najskuplji.

Teodosić BI već BIO neka druga dimenzija.

 

meni je drago ako zvezda može da dobije i izdvoji više para, tako da eto. 

 

ne bih dalje ulazio u diskusiju na temu, jasno sam napisao sa kojom ekipom i kojim stavovima na temu sam poredio roster koji je izgledan. 

 

znam da onaj marketing sektor radi opasan posao godinama, pa sada verovatno ubiramo plodove tog vanserijskog rada (:

 

kako god, treba biti srećan a ne tražiti opravdanja 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

meni je drago ako zvezda može da dobije i izdvoji više para, tako da eto. 

 

ne bih dalje ulazio u diskusiju na temu, jasno sam napisao sa kojom ekipom i kojim stavovima na temu sam poredio roster koji je izgledan. 

 

znam da onaj marketing sektor radi opasan posao godinama, pa sada verovatno ubiramo plodove tog vanserijskog rada 🙂

 

kako god, treba biti srećan a ne tražiti opravdanja 

 

 

Takođe, a napisao sam i na KKP temi da je ovo prvi put od izbacivanja psihopatinog brata iz kluba da je Zvezda dobila nesimboličnu sumu od grada i države kao jedini predstavnik u elitnom košarkaškom takmičenju. Budžet je veći nego do sada, ali ne bih rekao da se bacaju pare, uglavnom su to sve provereni igrači koji su već u klubu ili povratnici.

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo o marketingu (tj. PR) ovo ljeto je uradjen fantastican iskorak. Tviter najave i nacin objavljivanja potpisa su isprzili navijace. Ako dodje Teo broj prodatih sezonskih ce odletjeti debelo preko pet hiljada.

Edit.

@uini

Edited by pepe sancez
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites



Sve je super i nista mi nije jasno [emoji41]
 
KC je bivsi, verovatno i Odzo. Ne znam sta je sa nesrecnim Risticem, mozda i ostane za nedajboze. 
 
Ostalo je sve jasno, pitanje je samo da li ce biti 1 ili 2 pojacanja na pleju. 
 
 


Odžo ne ide nigde,dobiće naš pasoš i biće domaći kao Dženkins
Ristić je višak,ništa nije pokazao i verovatno će da ide raskid ili možda neka pozajmica

Na pleju jedno pojačanje,Dženkins pomaže plus Davidovac
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, vepar said:

Sve je super i nista mi nije jasno 😎

 

KC je bivsi, verovatno i Odzo. Ne znam sta je sa nesrecnim Risticem, mozda i ostane za nedajboze. 

 

Ostalo je sve jasno, pitanje je samo da li ce biti 1 ili 2 pojacanja na pleju. 

Odzo ostaje.

26 minutes ago, vepar said:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Desiderius said:

Treba videti da li se vraća Jovanović iz Italije, dobra sezona.
 

 


Odžo ne ide nigde,dobiće naš pasoš i biće domaći kao Dženkins
Ristić je višak,ništa nije pokazao i verovatno će da ide raskid ili možda neka pozajmica

Na pleju jedno pojačanje,Dženkins pomaže plus Davidovac

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

meni samo nije jasno odakle novac.

 

jer sa dobrim PGom ova ekipa dosta kosta.

 

verujem da nije najskuplja, jer je I Bjelica kod nas ima 450k, ali poprilicno poprilicno skupa jeste.

 

Stavi ovo u spojler da Losmija ne strefi srčka na sabajle :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...