Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Biće odpuštanja zarada tokom sezone, 1/1. 

 

Iako su sva pojačanja i potpisi dobri, stvarno mislim da smo pretrpani i da će u takvim uslovima Tomiću biti dosta zajebano da iskristališe uloge. Uvek sam mrzeo EL ekipe kod kojih se ne zna ko ima kakvu ulogu, igrači ne mogu da se opuste kad znaju da igraju max 20ak minuta. Nije to ni toliki problem u toku sezone, ali kad dođe stani-pani, mora da se zna petorka plus još max trojica koji će izneti borbu za trofeje.

My dear friend, mislim da gresis i da ce Tomic bas moci da kombinuje petorke, s tim da je Fajeu skrenuta paznja da ce imati limitiranu minutazu. Pored toga, Braun i Gist ne mogu vise da giljaju 35 minuta ni u KLS.

Osim FC3 i BB, u nasem timu svi mogu sve da preuzimaju. Ja mislim da cemo imati bas jbacku odbranu gde cemo, za razliku od ove sezone, braniti pik na nivou ZOC-ovih ekipa.

Pik bi uz pass first pga trebalo da bude nase najjace oruzje i u napadu....ali da sacekamo i zvanicno Gista i dolazak tog Tea.

Link to comment
Share on other sites

Call me crazy ali mene ne popusta osecaj da ce Teo da zajasevodi ovu nasu zverkuekipu.
Pa definitivno je momenat ili sada ili nikada. Dosta stvari se poklopilo, pitanje je da li se to dešava dva puta u životu. Mislim i da ne dodje ok je, ali zapalio nas je sve onom svojom izjavom a north remembers. :)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Call me crazy ali mene ne popusta osecaj da ce Teo da zajasevodi ovu nasu zverkuekipu.

Teo je u ovom trenutku najbliži nama od sve trojice koja su u igri. Ne pitajte me koji su 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

My dear friend, mislim da gresis i da ce Tomic bas moci da kombinuje petorke, s tim da je Fajeu skrenuta paznja da ce imati limitiranu minutazu. Pored toga, Braun i Gist ne mogu vise da giljaju 35 minuta ni u KLS.

Osim FC3 i BB, u nasem timu svi mogu sve da preuzimaju. Ja mislim da cemo imati bas jbacku odbranu gde cemo, za razliku od ove sezone, braniti pik na nivou ZOC-ovih ekipa.

Pik bi uz pass first pga trebalo da bude nase najjace oruzje i u napadu....ali da sacekamo i zvanicno Gista i dolazak tog Tea.

 

Za tebe, gospodine, imam samo jedno da kažem:

 

Eq_it-na_pizza-margherita_sep2005_sml.jp

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...