Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Ponudio bih Teu milionče, sa klauzulom da igra EL i derbije u ABA i naravno plej of ABA. Suma sumarum 50tak utakmica.   Jesu duplo manje pare nego kod Olija, ali je i manji broj utakmica  (to naravno ako budu igrali grčku ligu).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

meni samo nije jasno odakle novac.

 

jer sa dobrim PGom ova ekipa dosta kosta.

 

verujem da nije najskuplja, jer je I Bjelica kod nas ima 450k, ali poprilicno poprilicno skupa jeste.

 

 

 

 

Na ovo se podseća isklhučivo u spojleru sa napomenom "Pre otvaranja nitroglicerin pod jezik".

Edited by Laki21
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Teo je u hamburger fazonu trenutno, a i odbrana bi nam bila kanal...i sve to sa debelim popustom min. milionce?

 

Ja bih za tu keshovinu radije Jovica + da mi ostane za produzetak Filipa za godinu dana zbog obestecenja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da smo za Gista ozbiljni (jer bi bio super add za nas) i da se ne radi o dizanju njegove cene. Recimo za... njegov povratak u KKP.... Ali, verovatno sam paranoican... 🙂

 

Ovo kako je krenulo... Da li zbog stednje prosle godine ili imamo vise para od drzave ove godine (ili oboje)...ne znam. It seems almost too good to be true. Mada, ako se napravi bomba tim postoji verovatno i kalkulacija da bi Arena i Pionir bili skoro svaku utakmicu puni, a i broj prodatih sezonskih karata bi strmoglavo skocio (mada je iovako prilicno dobro, kako se moze procitati).

 

Mozda je ovo i nova prekretnica i definitivno utemeljivanje Zvezde kao No. 1 u Srbiji. Ide li s tim i A licenca? Ko zna sta se gazdi sve vrti u glavi. Nadam se ne scenario: "Posle mene, potop".

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Princeton said:

Teo, Stefan

Jenka, Baron, Lazic

Stratos, Davidovac

Brown, Mo,

Gist, Kuzma, Ojo

 

(Dobric, Simanic + Cox)

 

Sta znam, malo smo tanki na trojci..

Da posaljemo koju sarmicu badava Kavaju, samo da se navuce kasnije cemo lako

Link to comment
Share on other sites

Председник КК Црвена звезда, Небојша Човић је за ТВ Прву изјавио да су у плану још два до три појачања. Потврдио је наша писања у протеклим данима да се пре свега траже појачања на позицији плејмејкера и центра односно крилног центра, не желећи да спекулише о именима.

 

„Ми покушавамо да направимо коктел тима за следећу сезону. Циљ је превасходно био задржавање играча из претходне сезоне, као и довођење квалитетних појачања. Играчи као што су Кузмић и Џенкинс су већ били у систему и са те стране познају наш клуб. Играч као што је Браун је неопходан Црвеној звезди за такмичење као што је Евролига.“

Упитан за нова појачања и имена:

„Не бих сад о именима јер су преговори у току и објављивање имена од стране менаџерских агенција могу само да штете том послу. Сигурно ће бити два до три појачања. Дакле 100% на позицији плејмејкера као и на позицији центра. О именима и националностима играча не бих овом приликом“ рекао је први човек КК Црвена звезда.

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Poslednja informacija za Gista kaze 480k dolara po sezoni plus bonusi za rezultate. 35k dolara za ABA prsten, 20k za top 8 EL i 10k dolara za domacicu.

 

U sustini nije preskup, 430k evra po sezoni, ili 860 za dvogodisnji ugovor.

Edited by Firga
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko ocekivao drugaciji scenario nakon povratka u El? Posle epizode ciji je VIP sektor bahatiji i ludji dosli smo do toga ciji je novcanik deblji price. Medjutim, dovoditi dokazane iskusne EL igrace, od kojih su neki u prajmu zasluzuje mnogo veci hajp. 

 

 

Doduse Braun nas je opasno usrao, dok su se za Kuzmica i Dzenkinsa opet poklopile stvari bas kad nam je trebalo. Jos pass first plej i da kidamo. 

 

Ps. Nadam se da Tomic ima predstavu sta ga ceka od avgusta.. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Teodosić je 2013. godine za podgoričke "Vijesti" izjavio: "Iskreno bih voleo, ali u svakom slučaju ne da se vratim sa 35 godina, kada bih bio, tako da kažem – prestar. Ako bih se vraćao, voleo bih da to bude u nekim normalnim godinama, tu do 32. godine. Da pomognem ovoj Zvezdi na pravi način, a ne da se vratim samo da tamo završim karijeru".

 

Quote
Born March 19, 1987 (age 32)

 



spacer.png

 

Edited by Dobar Los Milos
  • Like 8
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HAMMER said:

Imaj na umu da teo ne fizicki nego ni mentalno nije u kosarci sto je daleko veci problem. Cenim da ce da bude veliko razocarenje na svetskom prvenstvu posto ce 100% da ide.

 

Posto mu je fizika inace bila cokoladna strana. Ovo za mentalno stavljam pod cisto nagadjanje, a niti je on lud, niti su svi klubovi koji ga jure, pa da ne zna sta bi ga ocekivalo (pogotovo kroz cigansko lozenje³) ili sta se od njega ocekuje i sta moze da doprinese. Ostvario se, sve je osvojio, zezao se i po NBA parketima, familija mu je tu, malo dete je sve ali nije mobilno, sad je bas ta prilika da se igra za dusu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...