Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Uh, Djenka bas ide na ovu ekipu kao kec na deset. To verovatno znaci da necemo produziti KC-a. 

 

Meni je misterija i sta se planira sa Perperom, nekako je cela prica utihnula, pominju se ponude iz Grcke i njegova zelja da se vrati u domovinu. I uopsteno da li se planira 3/4 igrac ako on ne ostane ili cemo ipak rizikovati sa nesto jacim ulogama za Dobrica i Davidovca (ja sam ipak vise za ovo, nego za nekog Simona). 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Uh, Djenka bas ide na ovu ekipu kao kec na deset. To verovatno znaci da necemo produziti KC-a. 

 

Meni je misterija i sta se planira sa Perperom, nekako je cela prica utihnula, pominju se ponude iz Grcke i njegova zelja da se vrati u domovinu. I uopsteno da li se planira 3/4 igrac ako on ne ostane ili cemo ipak rizikovati sa nesto jacim ulogama za Dobrica i Davidovca (ja sam ipak vise za ovo, nego za nekog Simona). 

Do sutra mora da se izjasni na ponudjen ugovor.

Link to comment
Share on other sites

Menjam dva KC-a za jednog Djenku, ovom timu je trebao kombo koji pegla odbranu, a Djenka je kao nacrtan.Sa tri PF u timu, i Brown-om kao slobodnim umetnikom, mislim da ni Stratos nije pod moranje, meni bi nekako na ovu kompoziciju Ponitka legao kao budali samar, kao neki twiner koji skace kao lud...inace je od juce slobodan igrac

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam vise za Dobrica i Dedu u 12, pogotovo kad se zna da je Filip zacementiran. Ali mi svakako deluje da cemo pojuriti Simona ako nas Perper odbije.

 

Jovic, Covic

Beron, Jenkins, Davidovac

Lazic, Dobric

Braun, Simanic, Faje

Kuzmic, Ojo

 

Meni je ovo sasvim ok, u skladu sa nasim mogucnostima, a nekako mi se cini i najrealnije. Bas jedna Radonjalike ekipa, samo bi bilo pitanje koliko bi Tomic mogao da izvuce iz nje. 

 

Naravno, bekap kec jeste problem, ali nema potrebe ne stavljati ga u ovakve kombinacije kad je siguran u 12. Eventualno doselekcija na trojci, ako bude neophodno, tamo oko NG. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Posle finala ABA, odnosno negde kad su se pojavile naznake da bi mogli, i naravno trebali, da zadrzimo Berona jedina zelja mi je bila da sledece sezone gledam Djenku i Bilija...

Ajde objavljute zvanicno pa da vec sad proglasim sezonom uspesnom 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Maverick88 said:

Znaci ipak je Djenka pristao, bilo je problema i oko uloge u timu i oko novca, ja sam nacuo da nankraju nece ni dolaziti, ali vrv da je KC odbio pa se povecala ponuda i Djenki

Sto se mene tice 

 

Not Great
Not Terrible

Ovo je bio moj tok misli:

- trebamo dva pleja -> Djenka je visak onda; u toj kombinaciji nekako mi je KC bio bolja opcija od Perpera, mislim da je to sa Jovicem i jos jednim dobrim plejem mogla biti napadacki zajebana ekipa

- razvoj situacije da necemo eva pleja i da je tu sa KC-om nesto zapelo namjesta da je Djenka dobra opcija. Pokriva dvije pozicije, moze se kombinovati i sa plejevima i sa dvojkama/trojkama. Uz to nemas dilemu gdje najbolje igra. Bice tu problema sa odbranom od skoka i protiv visokih ekipa, ali ne moze se sve dobiti.

- sada je Jovic ili Jovic like plej pod moranje, tu nema vise izbora. Necemo imati cetiri igraca na jedan i dva ispod prosjeka pozicije, da ne kazem da neki idu u ekstremno slabo 

- sada i Perper djeluje kao dosta bolji izbor jer mi djeluje da cemo igrati teretniju kosarku nego sto je moglo biti 

 

Kuzmica naravno ne razmatram, njega sam vec uknjizio u tim.

Jesam li daleko od istine.

Link to comment
Share on other sites

Jos plej i centar i to je to, mislim da Perper ne ostaje.
1. Plej, FC
2.Bili, Djenka, Dobric
3. Lazic, Davidovac
4.Mo, Simana, Brown
5. Centaj, Ojo
Treba nam jos igraca jer je duga sezona, ali ovo je sigurno tih 12 koji ce izneti sezonu, ne verujem da ce biti zvucnijih pojacanja mimo ovih 12.
Tu su Nenadic i Radanov ako ostane, Seselj nadam se ide... Nadam se vecoj ulozi Dobrica i da nece visiti za minute kao u prvoj polovini sezone.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:
9 minutes ago, Dobar Los Milos said:
Kako bi se samo Laza obradovao Jovketu, Djenki i Kuzmi, vise nego iko drugi.

Uključiš autopilot i pustiš ih da igraju. Tomić da ustane sa klupe samo kad Fića udje u igru.

 

Samo jos Danguba fali i opet bi svi redom poradjali 60 poena. Naravno, sve dok tatin sin ne udje...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...