Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

6 minutes ago, Sector said:

 

Ubio me vepar moj Manojlo, kako biti optimista. Jos 2 teske godine, minimum. 

 

PS. Zaboravih Simona 😄 On je trenutno i najgora opcija od svih povratnika. 

 

 

Nadam se da ce doci. Posle ovakvih upisa obicno pokida sezonu. Samo jos da mu neko broji dane i roka trojke s'devet metara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

Nisam rekao da je cudno :classic_smile:

 

Mene zanima da li ta klauzula zaista postoji, to prvo, i kao drugo da li i koliko NBA timovi plaćaju ta obeštećenja?

 

:brojim pare za Dilejnija:

Kad je prelazio u Fener bilo je objavljeno da će Zvezda dobiti 20% od narednog transfera. Siguran sam u to jer se sećam da sam se smejao kao lud kad sam pročitao vest jer u košarci u 90% slučajeva istekne ugovor pa nema ni otkupnine, ali eto dr Čović, mađija 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Knipex said:

Kad je prelazio u Fener bilo je objavljeno da će Zvezda dobiti 20% od narednog transfera. Siguran sam u to jer se sećam da sam se smejao kao lud kad sam pročitao vest jer u košarci u 90% slučajeva istekne ugovor pa nema ni otkupnine, ali eto dr Čović, mađija 

 

stavrno madjija, svaka cast. verovatno su se i turci smejali kada im je ovaj trazio tih 20% od sledece prodaje. slatkih 150k, nema sta

Link to comment
Share on other sites

Kako je krenulo (dosadasnji ugovori/produzeci), pa sad jos i bivsi igraci (u mnozini!), moze biti da mi pravimo roster sa min. 18 igraca, od kojih bi jedan dobar deo prvenstveno igrao ABA, a ostali EL. Izgleda da nam se moze.

 

Da li je tacno da Needham i Pullen idu za Mornar? Oni se spremaju...za sta, jos mi nije jasno...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haggard said:

 

stavrno madjija, svaka cast. verovatno su se i turci smejali kada im je ovaj trazio tih 20% od sledece prodaje. slatkih 150k, nema sta

Nisu se smejali jer je trazio 1.3 miliona za fixno obestecenje, pa je posle pao dogovor ajde moze 1 mil uz 20 % od sledece prodaje. U tom trenutku Fener je bio na dobitku, a i sada je jer ako je kao sto se  prica 1 mil obestecenje, jos 200 k ide nama.

 

Naravno posle je pao i dogovor sa Fenerom oko preuzimanja dela plate Pere Antica od 150.000 eur jer da je ostao Pera tamo te sezone bi primio skoro 1.5 miliona. Ovako je opet Fener ustedeo dobru kintu.

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, drakon1 said:

Kako je krenulo (dosadasnji ugovori/produzeci), pa sad jos i bivsi igraci (u mnozini!), moze biti da mi pravimo roster sa min. 18 igraca, od kojih bi jedan dobar deo prvenstveno igrao ABA, a ostali EL. Izgleda da nam se moze.

 

Da li je tacno da Needham i Pullen idu za Mornar? Oni se spremaju...za sta, jos mi nije jasno...

 

Da implementiraju taktiku gde ce 80% suteva biti van linije 6.75, onaj ostatak otpada na ofanzivne skokove Lukovica (posle promasenih trojki) i zicere posle toga.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...