Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Da i u Fili je bio jedan od najglupljih igraca u celoj ligi,  iako je igrao u uzasnoj ekipi sa Simsom i ostalim vendetama koje je Hinkey gurao zbog procesa.
Uzasni procenti, visok broj To, on i MCW dominacija.

"Vedetama", vendeta=osveta 🙂 Izvini jbg, pretpostavljam da je auto korekt na telefonu ali mi bilo smešno.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2019 at 7:30 PM, pepe sancez said:

Ma kakav Dio.

 

Kazes to jer je veci deo sezone proveo povredjen?

 

Nece se sigurno moci dovesti brutalno dobar plejmejker za ono sto mi nudimo, a to je maksimum 600 - 650 hiljada $. Svi igraci koji su pominjani do sada su ili nerealni ili ne mogu da sami da prave razliku u evroligi. Zato je bolje da imamo dva dobra resenja koja mogu da zaigraju na najvaznijoj poziciji, a to je plej, nego da gledamo kako se Davidovac ili ne daj Boze, Filip, muce protiv evroligaskih zvezda.

 

Ako je vec receno da ce budzet biti osetno veci, treba videti kako najbolje sastaviti tim da bi on mogao da bude konkurentan u evroligi. Ja se ne bih kockao na pozicijama 1 i 5, zato mi je mnogo logicnije da potpisemo kombo igraca nego da produzimo Riversa.

Link to comment
Share on other sites

Ako pogledamo koja strana pojačanja je Tomić dosad dovodio (Ragland, Baron, Stratos, Faje, Braun) vidimo da on veruje isključivo vrlo iskusnim igračima sa puno evropskih sezona. Takvog pleja možemo i sada očekivati, stoga nikakvi rukiji ili sofmori tipa Wroten ne dolaze u obzir. Treba gledati koji Ameri imaju bar 5 godina iskustva u Evropi, sve ostale eliminisati kao kandidate. To jeste malo rigidno za moj ukus, ali trener ima svoje kriterijume koji zasad daju rezultate.

 

Link to comment
Share on other sites

Ili ko se dovodio u vezu sa Oly u zadnje 3-4god.

 

Nego, sta kaze Synergy, ima li talentovanijeg igraca od Filipa u Srbiji? Valjda ima jbmu! Ako ne, neka se gasi taj FMP, i mladje kategorije, i sve skole po Srbiji i okolini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Princeton said:

Ili ko se dovodio u vezu sa Oly u zadnje 3-4god.

 

Nego, sta kaze Synergy, ima li talentovanijeg igraca od Filipa u Srbiji? Valjda ima jbmu! Ako ne, neka se gasi taj FMP, i mladje kategorije, i sve skole po Srbiji i okolini.


Verovatno da ima, al treba platiti školovanje i to... a zlatno doba nastupilo jel te.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa ovo "muda do poda" kod Filipa i ne mora da bude toliko pohvalno. To ne znaci da je hrabar, vec kratak.  


Očigledno je da nešto ljudi znaju što mi neznamo... nama Stondishama ostaje da se nadamo da to znači nešto u ovom stilu:

giphy.gif

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Briante Veber je isto slobodan igrač, a zaista se radi o odličnom igraču, a i Oktagonov je igrač. Prodor igrač koji ima dobar pregled igre i poene u rukama, fizički prespreman igrač koji pegla vrhunsku odbranu i uništava protivnike ritmom. Odličan raspon ruku i odličan rad nogu, tako da sa njim i Lazom dobijamo granitnu odbranu na perimetru. Mislim da bi poludeo i igrao kao posednut pred punom Arenom, kao i odlučujuće ABA mečeve. Nije neki šuter, ali solidno izvodi bacanja, a prošle godine ga je čak i šut služio.

 

Dolazak Brauna nam zaista daje velike mogućnosti pošto on može da kreira za sebe, a u stanju je i da zavrti pik kao ball handler.

 

Takođe moram reći da smo izvukli dosta dobrih stvari iz povrede Reglenda, videli smo da DeDa i Bili mogu da organizuju igru, i to nam je ogromna dodatna ofanzivna opcija. Naravno da se ne može sezona izgurati sa njima kao primarnim organizatorima, to je svima jasno, ali je svakako kvalitet više naše ekipe. Sad je pitanje da li DeDa ima kvalitet i da u EL fura taj pont forward fazon na adekvatnom nivou.

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...