Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Beron, KC, Brown, vintage Kuzmic, Ojo, Mo, ova ekipa uz ozbiljnog pleja koji ce da cvrsto drzi uzde i igra odbranu (neki Nelson 2.0 sa mudima i glavom) moze da osvoji EL

 

jos 2 preduslova su Fica out i Danga umesto Lazica

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, SunZero said:

Beron, KC, Brown, vintage Kuzmic, Ojo, Mo, ova ekipa uz ozbiljnog pleja koji ce da cvrsto drzi uzde i igra odbranu (neki Nelson 2.0 sa mudima i glavom) moze da osvoji EL

 

jos 2 preduslova su Fica out i Danga umesto Lazica

Uhuh, kako je nedostajalo ovo loženje ❤️

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Brine me sto pleja nema ni u najavi. Ajde bre insajderi otvorite se ako znate. Sta je sa Jasonom Grangerom iz Baskonije? Zar mu nije istekao ugovor? Koliko znam koleno je sanirao tj. igrao je protiv PAO u plej off-u. Mislim da bi nam dobro lego. Pricalo se da je uso u sukob sa trenerom. Mislim da bi nam samo tako lego, s' obzirom da moramo dobro da se otvorimo ako kupujemo samo jednog pleja.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, I Pantelija je bio delija said:

Brine me sto pleja nema ni u najavi. Ajde bre insajderi otvorite se ako znate. Sta je sa Jasonom Grangerom iz Baskonije? Zar mu nije istekao ugovor? Koliko znam koleno je sanirao tj. igrao je protiv PAO u plej off-u. Mislim da bi nam dobro lego. Pricalo se da je uso u sukob sa trenerom. Mislim da bi nam samo tako lego, s' obzirom da moramo dobro da se otvorimo ako kupujemo samo jednog pleja.

Jason ima ugovor za sledecu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Па циљано сам и гађао ту 6-ицу у пређашњем посту :classic_biggrin:

Нека нам и плеј буде упола тога, онда не морамо за Брауна да бринемо.. Испоручиће он своје. Није ни чудо што је најбоље партије пружао управо у Локосима 

Edited by Боги
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

Beron, KC, Brown, vintage Kuzmic, Ojo, Mo, ova ekipa uz ozbiljnog pleja koji ce da cvrsto drzi uzde i igra odbranu (neki Nelson 2.0 sa mudima i glavom) moze da osvoji EL

 

jos 2 preduslova su Fica out i Danga umesto Lazica

Bukvalno su obojica produzili ugovore pre 3 dana, jedno su zelje a drugo je Covic

Link to comment
Share on other sites

 

12 hours ago, Dobar Los Milos said:
13 hours ago, BojanaCZV said:
zadrzati celu ekipu najboljih I pojacati se, moze!

Ajde zagrli i Ficu, molim te. Zahvalni smo za svaki plus(-ić) kad vec moramo da ga gledamo.

 

Nema Bojana toliko dugačke ruke da bi uspela da obgrli Filipa.

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Odličan posao kluba u dosadašnjem delu prelaznog roka. Veoma je bitno zadržati starosedeoce poput Laze i produžiti odane i vredne strance poput Bilija i Fajea. Koašarka je timski sport, a barem u EL ima mali milion primera da 12 individualac ne čine tim. Kad dodjes u ekipu koja je na okupu duzi vremenski period i u kojoj nisu naruseni međuljudski odnosi, onda ti je mnogo lakse da se uklopis i da odradiš ono zbog čega si doveden. Upravo su taj neki kontinuitet i "krvava kolena" ono što nas čini drugačijim od Armanija, Galate, Himkija, proslogodisnje Buducnosti. Jasno ti je da ne mozes doci u takvu ekipu samo da bi odradio ugovor, uzeo lovu i nabio statistiku.

 

Od svih potpisa daleko najdraza su mi dva produzenja ugovora sa kapitenom Lazicem. Da si nam ziv i zdrav i da podigneš još veliki broj pehara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...