Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Može lemur, može mravojed, može vepar, samo ne sme svinja debela. 

 

Ova tri su simpaticni zivotinjski nadimci, a ovo cetvrto je ipak uvreda casti. 

 

Haos Drope 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Mile1 said:

Ennis je ove godine potpisao za Monako, a koliko vidim o njemu se razglaba na vec nekoliko strana

Nije to taj Ennis Mile nego bruder iz Fenera. Posle se ušlo u frizerske rasprave...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dekkard said:

Najteža kvalifikacija za našeg trenutnog selektora koju sam upotrebio je Ćelava Prevara i to u polušaljivom tonu i akronim ĆP, nijednu od ovih koje si ti spomenuo nisam nikad napisao.
Što se tiče dvostrukih aršina, ostaje ono što sam napisao, ili živite sa tim ili promenite to.

Dajes nadimke nekome na osnovu fizickog izgleda, a onda se bunis sto to drugi rade. I vepar je u polusaljivom tonu.

 

Plus je tvoja uvreda jos gora jer Salo nije mogao da bira hoce li da bude celava ili cupava prevara, a Ficko bi mogao da ne bude vepar samo kada bi ikada pomislio da nije u redu da tako izgleda jedan kosarkas i da kada je vec skracen, spor, neatletican i igra u nasem klubu zbog tate, bar ne mora debeo da bude.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Swift Pancakez said:

 

o sposobnostima, sutu, ulazu i ostalom nema mnogo smisla pricati...kad svi znamo zbog koga je oteran

 

Koliko znam glavni razlog za šimiku u bulju bio je taj, što je na zadnjoj tekmi u PG na pred sam kraj utamice odbio da napravi taktički faul što je posle obrazložio sa "Nisam došao ovde da bih pravio faulove" ili nešto jako slično tome, zaboravio sam već.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Koliko znam glavni razlog za šimiku u bulju bio je taj, što je na zadnjoj tekmi u PG na pred sam kraj utamice odbio da napravi taktički faul što je posle obrazložio sa "Nisam došao ovde da bih pravio faulove" ili nešto jako slično tome, zaboravio sam već.

cuo sam za to, ali ne znam koliko je to kredibilan izvor

nije ni bitno, kad znamo da ga je zamenila sveza krv, koja je isto tako pred kraj utakmice rekla "sefe, ali ja ne mogu da prebacim ako on podigne ruke"

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nije previše šokantno ovo uparivanje repstacijskih jarana u Bolonji. Mislim da je Zvezda ovde dobro prošla izbegavanjem Markovića, jer bi sigurno preplatili čoveka koji ne bi napravio toliku razliku na terenu u odnosu na ostale opcije. Njemu sve najlepše dogodine.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ... said:

Prenos lopte i igranje odbrane na protivnickim jedinicama apsolutno veze sa vezom nemaju. Cak, plejmejker moze i centar da bude.

Postavljanje napada je ono sto Deki moze da radi a i radio je do sada, jer prolly vise kapira igru od bilo kog drugog kosarkasa (!!!) u rosteru. 

Naravno, to sto Filip povremeno igra za Zvezdu ga ne cini profesionalnim kosarkasem. 

 

Poenta je, ako vec neces da dovedes rezervnog pleja, onda je sasvim u redu da Davidovac igra to. Ukoliko Filip se bavi tim poslom, onda je ovo, bojim se, jos jedna protracena sezona na poluamaterski klub. Za takve neambiciozne igrarije vec postoji FMP. 

 

 

Pa imaju veze, jer čim on kao projektovani plej to ne radi, znači da igrači sa drugih pozicija moraju da budu sposobni za to, samim tim je njegovo prisustvo na terenu uslovljeno prisustvom određenih saigrača koji bi radili posao za njega. Neki Jokić može da bude plejmejker u smislu napadačke uloge, ne i u smislu pozicije kao što se to pokušava sa Davidovcem... Ponavljam, on nije čak ni posebno dobar razigravač, a ni dinamičan šuter iz driblinga, kada se tome dodaju i prethodno navedene stvari, jasno je da nije za primarnog kreatora u petorci, bez obzira na solidan ball handling i visoku košarkašku inteligenciju. Mislim da bi i za njega i za ekipu bilo bolje koristiti ga kao nekog glue guy-a koji deluje iz drugog plana i radi dosta "malih" stvari za tim, nego ga preopteretiti ulogom koju teško da može iznese, posebno na EL nivou.

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Swift Pancakez said:

cuo sam za to, ali ne znam koliko je to kredibilan izvor

nije ni bitno, kad znamo da ga je zamenila sveza krv, koja je isto tako pred kraj utakmice rekla "sefe, ali ja ne mogu da prebacim ako on podigne ruke"

Pa nije to bas isto, majku mu. Jedno je odbijanje izvrsiti naredjenje, a ovo drugo je stating the obvious ako trener to nije sam primetio. Siguran sam da mu je Tomic odbrusio da gleda svoja posla i radi sto mu se kaze da bi Covic izveo aut. Sa istim, porazavajucim ishodom.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...