Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Ajmo jos jednom Stimac nije u planovima.

@leki bg nIsam mislio na prave prijatelje i ne znam zasto tako burno reagujes. Nista lose nisam mislio, sem da ti koji ti to javjaju ocigledno lupaju.

Dovesce se samo jedan play, nikakva dva playa, roster ce imati 15 igraca, i sada smo na 14 sa Kuzmicem i Nenadicem u rosteru, Radanov je u Fmpu, Jovanovic je jos na cekanju sta sa njim.

Znaci dovodi se samo jos jedan igrac i to play, Nikakvo epohalno otkrice. Vise od 15 igraca nece biti u rosteru a pogotovo ne jos dva stranca.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Šarac said:

Ajmo jos jednom Stimac nije u planovima.

@leki bg nIsam mislio na prave prijatelje i ne znam zasto tako burno reagujes. Nista lose nisam mislio, sem da ti koji ti to javjaju ocigledno lupaju.

Dovesce se samo jedan play, nikakva dva playa, roster ce imati 15 igraca, i sada smo na 14 sa Kuzmicem i Nenadicem u rosteru, Radanov je u Fmpu, Jovanovic je jos na cekanju sta sa njim.

Znaci dovodi se samo jos jedan igrac i to play, Nikakvo epohalno otkrice. Vise od 15 igraca nece biti u rosteru a pogotovo ne jos dva stranca.

 

Znaci otprilike ovako:

 

Novi plej, Davidovac, Covic

Jenkins, Baron, Nenadic

Lazic, Perperoglou, Dobric

Brown, Simanic, Faye

Gist, Ojo, Kuzmic

 

Van 12 su sigurno Kuzmic (do kada, ko to zna?) i Nenadic i ja bih i Covica uvek izostavljao u evroligi ako su svi ostali zdravi. Posle, kad Kuzmic uskoci neka se rotiraju Kuzmic, Faye i Covic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, goldberg said:

 

Znaci otprilike ovako:

 

Novi plej, Davidovac, Covic

Jenkins, Baron, Nenadic

Lazic, Perperoglou, Dobric

Brown, Simanic, Faye

Gist, Ojo, Kuzmic

 

Van 12 su sigurno Kuzmic (do kada, ko to zna?) i Nenadic i ja bih i Covica uvek izostavljao u evroligi ako su svi ostali zdravi. Posle, kad Kuzmic uskoci neka se rotiraju Kuzmic, Faye i Covic.

Davidovac nije plej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, leki bg said:

Prijatelje ne menjam. Ne prodajem ih za pare, niti za pogresan ili tacan info iz jbne KKCZ.

 

Niko iz KKCZ mi nije prijatelj. Mogu da budu tu 1 dan ili 10 godina, licno mi se jebe za svakog clana KKCZ ponaosob, narocito za upravu, a jos vise mi se jebe hoce li Stimac doci ili ne.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pavaroti said:

Kad mu udare visoki presing ala Djani Curcic nece videti loptu a ne prevesti i svi ce vikati: Uvedite vepra, on bar zna prevesti.

Pfff! Kakvi ste tradicionalisti, das nekom Dzemki da je prevede i pustis Davidovca ostalo da radi. Zbog toga nije losa ideja sa kombo bekovima u sastavu i Davidovcem kao rezervnim plejmejkerom. Junior, naravno, nije ozbiljna opcija i moze samo da izigrava 15. igraca kome je calac kupio kartu za prvi red na Zvezdinim juroligaskim tekmama.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Davidovac nije čak ni neki razigravač, mislim lepo je to što on ume da odigra sa loptom i što je inteligentan igrač, al' to ga ne čini plejmejkerom. Ako će drugi da prenose loptu, postavljaju napad, razigravaju saigrače i igraju odbranu na protivničkim jedinicama, onda ne znam po kom kriterijumu bi on bio plej.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Guru said:

Ako će drugi da prenose loptu, postavljaju napad, razigravaju saigrače i igraju odbranu na protivničkim jedinicama, onda ne znam po kom kriterijumu bi on bio plej.

Prenos lopte i igranje odbrane na protivnickim jedinicama apsolutno veze sa vezom nemaju. Cak, plejmejker moze i centar da bude.

Postavljanje napada je ono sto Deki moze da radi a i radio je do sada, jer prolly vise kapira igru od bilo kog drugog kosarkasa (!!!) u rosteru. 

3 hours ago, Guru said:

al' to ga ne čini plejmejkerom.

Naravno, to sto Filip povremeno igra za Zvezdu ga ne cini profesionalnim kosarkasem. 

 

Poenta je, ako vec neces da dovedes rezervnog pleja, onda je sasvim u redu da Davidovac igra to. Ukoliko Filip se bavi tim poslom, onda je ovo, bojim se, jos jedna protracena sezona na poluamaterski klub. Za takve neambiciozne igrarije vec postoji FMP. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Davidovac je trojka koja je protekle i sezonu pre toga igrala iznuđeno na 1. Zvezda ima igrače koji imaju natprosečni court vision u odnosu na poziciju na kojoj igraju (Baron, DD, tu bih stavio i Jenkinsa koji nikad nije bio 1 po meni), ali svi oni mogu da igraju sekundarne plejeve ne i backup.

Ovde se provlači polako priča od insajdera/wannabe insajdera da će se dovesti još jedan plej i to je to. Mislim da će to biti pogubno i da bi morali da imamo dve prave opcije na 1 za EL Navedena tri igrača su osigurač ako bi nešto krenulo po zlu sa tom dvojicom plejeva, baš kao i prethodnih sezona.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne možemo da imamo dva prava pleja, jer bi to onda zatvorilo fč3. Ovako ostaje prostor za njega, a kada baš dođu utakmice gde bi se on suviše blamirao, igraće Đenka na pleju, Davidovac... to je neozbiljno i improvizovanje. Npr Radonja je uvek insistirao da ima dva ozbiljna pleja jer je dobro znao koliko je back up plej bitna karika.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Stvarno bi mogli nagaziti ljude u feneru i videti kakva je situacija sa ennisom. Ne samo posle povrede vec i pre nje. On je doveden u ozbiljan tim za ozbiljne pare i sigurno da nisu imali mala ocekivanja od njega. Imamo sansu za info iz prve ruke to bi trebalo iskoristiti.

Meni je on svakako pismenije i bolje resenje od nekih payton jr. Ili NML. 

Ennis>NML>payton jr.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nate said:

Stvarno bi mogli nagaziti ljude u feneru i videti kakva je situacija sa ennisom. Ne samo posle povrede vec i pre nje. On je doveden u ozbiljan tim za ozbiljne pare i sigurno da nisu imali mala ocekivanja od njega. Imamo sansu za info iz prve ruke to bi trebalo iskoristiti.

Meni je on svakako pismenije i bolje resenje od nekih payton jr. Ili NML. 

Ennis>NML>payton jr.

Da li stvarno mislis posle epizode sa njegovim bratom I sutiranjem iz kluba preko noci da on uopste I razmislja o nama ili mi o njemu?

Da li bi ti svog nekog bliskog prrporucio da ide u firmu odakle si izbacen?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i dekkard poceo da shvata ozbiljnost slucaja vepar. :s_d:
 
Naravno da se nece dovoditi drugi plej, ne zbog para ili broja stranaca vec da zdepasti vepar ne bi ostao bez sansi da se igra kosarke u EL.
Ne znam o čemu ti to, ja otpočetka zastupam stav da moramo da imamo dva EL pleja. Kao što takođe zastupam stav da FČ3 bude u 15 igrača, za ABA I KLS, jer je to zaslužio.
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Šarac said:

Da li stvarno mislis posle epizode sa njegovim bratom I sutiranjem iz kluba preko noci da on uopste I razmislja o nama ili mi o njemu?

Da li bi ti svog nekog bliskog prrporucio da ide u firmu odakle si izbacen?

 

Kako izbacen. Zar mu nismo posle dali uramljen dres u znak izvinjenja? Uostalom preko nas je i napravio transfer u spaniju. Ne mora to biti tako lose iskustvo. A ako jeste, onda definitivno nesto kod nas ne stima u klubu jer previse je zatvirenih vrata guzicom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nate said:

 

Kako izbacen. Zar mu nismo posle dali uramljen dres u znak izvinjenja? Uostalom preko nas je i napravio transfer u spaniju. Ne mora to biti tako lose iskustvo. A ako jeste, onda definitivno nesto kod nas ne stima u klubu jer previse je zatvirenih vrata guzicom. 

Verujem da je palo "pomirenje" sa replikom dresa of 3,900 dinara ,jednom soljom spakovano u pvc kesi.To je ekvivalent raskidom trogodisnjeg ugovora.

 

Na stranu tezine povrede zbog kojeg ni Fener ne zeli ga kod sebe iako je potpisao dvogodisnji sa njim. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...