Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

... i samo da kažem, ko me zna zna da mi je najveća uvreda da me neko optuži za rasnu ili bilo koju drugu netrpeljivost jer se celog života borim za jednaka prava za sve ljude, i sam sam iz mešovite porodice i jako bi bilo glupo s moje strane kad bi bilo drugačije. Ali, ok, ne poznajete me u kapiram da je moglo i drugačije da se shvati.
Zato mi i smeta vređanje Filipa Čovića koje apsolutno nije zaslužio, a ako pristajete na dvostruke aršine, žao mi je, onda ste licemeri.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dekkard said:

... i samo da kažem, ko me zna zna da mi je najveća uvreda da me neko optuži za rasnu ili bilo koju drugu netrpeljivost jer se celog života borim za jednaka prava za sve ljude, i sam sam iz mešovite porodice i jako bi bilo glupo s moje strane kad bi bilo drugačije. Ali, ok, ne poznajete me u kapiram da je moglo i drugačije da se shvati.
Zato mi i smeta vređanje Filipa Čovića koje apsolutno nije zaslužio, a ako pristajete na dvostruke aršine, žao mi je, onda ste licemeri.

 

al ti vredjanje selektora rerezentacije srbije ne smeta uoste 

 

serem ti se u tvoju borbu za jednaka prava za sve ljude.

 

ovamo ti smeta vredjanje filipa, a ne smeta ti pickasujetnacelava, cak se i sam divis slicnim nadimcima i epitetima.

 

tacno je da nisi rasista, ti si licimercina!

Edited by kalistenika u rutini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
al ti vredjanje selektora rerezentacije srbije ne smeta uoste 
 
serem ti se u tvoju borbu za jednaka prava za sve ljude.
 
ovamo ti smeta vredjanje filipa, a ne smeta ti pickasujetnacelava, cak se i sam divis slicnim nadimcima i epitetima.
 
tacno je da nisi rasista, ti si licimercina!
Najteža kvalifikacija za našeg trenutnog selektora koju sam upotrebio je Ćelava Prevara i to u polušaljivom tonu i akronim ĆP, nijednu od ovih koje si ti spomenuo nisam nikad napisao.
Što se tiče dvostrukih aršina, ostaje ono što sam napisao, ili živite sa tim ili promenite to.
Link to comment
Share on other sites

Realno, legalizovanjem "vepra" ovde je mnogo toga postalo dozvoljeno. Prosto vise ne mogu da zamislim da vredjanje bilo kog igraca, trenera, funkcionera izazove ban. To je neko proslo veme.

 

Mislim, kad krene negde lose, pa isklija negativa na live temi, svaki atnipaticni lik sa terena ili netalentovani igrac moci ce bez pardona da dobije na forumu kilo uvreda, bez da se brise ili doticni opomene, ne da Boze banuje.

Edited by Firga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Firga said:

Realno, legalizovanjem "vepra" ovde je mnogo toga postalo dozvoljeno. Prosto vise ne mogu da zamislim da vredjanje bilo kog igraca, trenera, funkcionera izazove ban. To je neko proslo veme.

 

Mislim, kad krene negde lose, pa isklija negativa na live temi, svaki atnipaticni lik sa terena ili netalentovani igrac moci ce bez pardona da dobije na forumu kilo uvreda, bez da se brise ili doticni opomene, ne da Boze banuje.

 

pre vepra su jednog igrača zvali mravojed pa nikom nije smetalo osim jednom kolegi koji je prestao redovno da piše. tako da nije počelo sa covicem. a to su samo nadimci sa životinjama, zajebancija na račun izgleda je postojala i pre 10 godina na ovim basket temama, jedino se narod pobunio kada je tatino zlato dobilo jedan 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

pre vepra su jednog igrača zvali mravojed pa nikom nije smetalo osim jednom kolegi koji je prestao redovno da piše. tako da nije počelo sa covicem. a to su samo nadimci sa životinjama, zajebancija na račun izgleda je postojala i pre 10 godina na ovim basket temama, jedino se narod pobunio kada je tatino zlato dobilo jedan 

 

Ne znam o kome se radi, ne zato sto se pravim lud, vec verovatno tada nisam citao, a bili je tih vremenskih intervala. Ne znam ko je u pitanju, ali je svakako uvreda i ako vam nije smetalo ne znam sta s vama nije u redu. 

 

Slican, da ne kazem isti post sam vec procitao od tebe, pa mi se sve vise cini da insistiras na tome da taj niz mravojed, vepar, _______, ______, (videcemo vec mastu forumasa na live temi) itd, treba nastaviti a ne prekinuti. Bar sam takav utisak stekao time sto mravojed opravdava vepra.

 

Za jednu si stvar verovatno u pravu. Taj mravojed (iako sam ga "prespavao") je omogucio vepra, a vepar ce nekog papkara, ovaj manguulicu, a ona zutokljunca. Videcem vec sta sve ljudima moze pasti na mastu. U svakom slucaju, teze od poraza, a nadamo se da ih nece biti mnogo,  bice citati ovde zivotinjske pseudonime za svakog ko nekome bude remetio dusevni mir dok gleda utakmicu.

 

 

 

Edit. Bio je i Lemur. Meni je smetalo, vecini nije, ne da nije nego se ustalilo Bogami. I to dosra onih koji se danas kunu u Radonjica.

Edited by Firga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vepar se odomaćio jer nijedna druga reč ne opisuje bolje od nje tatinog sina. Sportista i košarkaš nije. Da ima savesti ne bi ni igrao u Zvezdi i uzimao 100 i kusur hiljada po sezoni ali ovo mu je jedina šansa da igra evroligu, vidi prave košarkaše i otapka loptu sa njima. Inače vepar je papkar...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da da i ja se secam vremena kada je sada opste obozavani Radonja bio lemur i mungos, u vreme kada je 2 sezone gubio sve redom guste zavrsnice....ali je cinjenicno stanje da vecina navijaca naseg kluba ima pamcenje kisne gliste🤔

Inace dok je Ennis igrao kod nas bio je opste prihvacen nadimak Halid i ne secam se da se neko uzbudjivao zbog toga

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekkard said:

... i samo da kažem, ko me zna zna da mi je najveća uvreda da me neko optuži za rasnu ili bilo koju drugu netrpeljivost jer se celog života borim za jednaka prava za sve ljude, i sam sam iz mešovite porodice i jako bi bilo glupo s moje strane kad bi bilo drugačije. Ali, ok, ne poznajete me u kapiram da je moglo i drugačije da se shvati.
Zato mi i smeta vređanje Filipa Čovića koje apsolutno nije zaslužio, a ako pristajete na dvostruke aršine, žao mi je, onda ste licemeri.

yLW6W30.gif

 

Ko te ne zna - pomislio bi da si izvor istine.:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...