Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Neko reče za Radanova da je takvog majnd seta da ga radi velika scena i da tu može da procveta. Tu se delimično slažem, može biti da je tu problem. Ja sam uvek za to da se mlad igrač baci u vatru, pa ili/ili. Znači ne garbage time, tu me čak i Radonja malo ljutio [emoji57] Mada poštujem i da se šansa zaslužuje.
Videli smo Simanica protiv Budućnosti onu sekvencu kad se prelama titula. Više mu to vredi nego pola sezone garbage-a.
A taj šljakerski deo da se odradi u Fmp-u kao Gudura i D&D. Zato mislim da je bolje da je odradio još jednu ful sezonu sa 25 mpg tamo, pa kad dođe u Zvezdu onda u vatru i klač tajm. Pogotovo kod igrača sa takvim temperamentom kao kod Radanova.

Link to comment
Share on other sites

Tyler Ennis? Ako je zalecio povredu kako treba, mogao bi da bude ozbiljno resenje, a ne verujem da mu je cena basnoslovna posle propustene sezone...zvati Halida da urgira😎

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Tyler ennis bi mogao biti odlicno resenje. Sigurno da iz fenra mozemo dobiti dobre infoe. Bio je veliki talenat. Za nba mu fali malo eksplozivnosti i atleticizma. Mogao bi biti bas ono sto nam treba!

Link to comment
Share on other sites

Ennis ako se oporavio potpuno posle one teze povrede onda svakako da bi valjalo pojuriti njegov potpis. Ne verujem da bi mogao da nas kosta puno a kod nas bi mogao da se lepo rehabilituje i vrati karijeru na pravi put i dobili bismo odlicnog pleja, plus u takvoj situaciji a kad je vec ocigledno da imamo nikad vise kesa mogli bi da dovedemo i nekog od vec dosta puta pominjanih mitru longa, pejtonovog malog, ma i cobbs bi bio odlican kao back-up, fica da se lepo preseli na tribine za el a u aba neka ga i to bi bilo nesto najbolje sto bismo mogli da uradimo. 

E sad naravno da se to nece desiti, pre ce stimeta da dovedu na poziciju na kojoj smo dobro popunjeni (uprkos ovoj nesreci sto je kuza zadesila a koji se hvala bogu super oporavlja, tu smo i dalje skroz korektni i za el uslove) samo da se juniorovo bitisanje u timu ne dovede u pitanje dovodjenjem dva pleja koji su nam realno potrebni da se zaokruzi ova zapoceta prica.

 

edit: evo, kao da sam znao, moje pretpostavke u vezi dovodjenja Stimbeta ce izgleda da se obistine po ovim poslednjim upisima :ajme:

Edited by khabib
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Šarac said:

Menjaj prijatelje, mnogo te lazu.

Prijatelje ne menjam. Ne prodajem ih za pare, niti za pogresan ili tacan info iz jbne KKCZ.

 

Niko iz KKCZ mi nije prijatelj. Mogu da budu tu 1 dan ili 10 godina, licno mi se jebe za svakog clana KKCZ ponaosob, narocito za upravu, a jos vise mi se jebe hoce li Stimac doci ili ne.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...