Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

3 minutes ago, BojanaCZV said:

ali 6.5 miliona za Teodosica od ekipe koja igra EC je stvarno suludo.

 

ja ne znam kako smo mi uspeli onda da uzmemo Gista i Brauna za tako male novce, uporedjujuci sa ovim ugovorom.

 

bas neka nenormalna ponuda po mom misljenju.

 

nasi klubovi ne izbacuju cifre za koje su igraci potpisani, imamo samo nagadjanja, i ono sto nam servira rsb. tamo su rekli da njih dvojica igraju za 350-400k, sto je meni tesko da poverujem. tako dva velika imena potpisana u junu - ranom julu, moraju kostati vise od toga.

 

secam se da su za markusa svojevremeno tamo napisali da on igra za 250k + bonusi

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

"Jelisaveta, duso, ne bih da se cimam do lezerne Italije, pa sam mislio da se odreknem tih sigurnih 6.5 miliona, ali ne brini, igracu ovde za Zvezdu u paklu za milion, pa AKO imamo dobru sezonu i AKO ja pokidam i AKO se ne povredim i AKO me te ekipe budu htele, MOZDA uzmemo 2.8 miliona godisnje i time bi bili na pozitivnoj nuli. Sta kazes??"
 
Legit.
 
Dušo ni ja tebe nisam pitala kada sam pristala da snimam ono njesra od serije Vojna akademija. Uostalom, imam svoja primanja, lepo nam je tako da ti preporučujem da poslušaš svoje srce.. [emoji3590]
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Na osnovu cega?

Pa na osnovu izbora kluba. Da je izabrao tim koji igra EL, to bi  znacilo da ima ambicije da ponovo grize. Ovo sa Bolonjom je ipak nivo nize.

Ono sto mu ne treba uopste, a dobio bi to igranjem za nas, je hrpa govana kojima bi bio nahranjen na vecitom derbiju. Vredjanje zene je takodje ono sto bi ga sacekalo. Neko yo moze da podnese, ljudi tankog fitilja, kao sto je on, ne. Tu su i problrmi sa nasom publikom koja bi se ostrvila na njega ukoliko bi poslo lose.

Treba li mu to u zivotu? Isto bi prosao i Bodiroga da je na kraju karijere dosao u KKP.

Onima koji su toliko toga uradili na svetskom nivou, a ova dvojica to jesu, ne treba ovaj mulj po kojem ce ga razvlaciti Tegeltije, Covici, Ostoje i jos neki Pantici.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Haggard said:

 

nasi klubovi ne izbacuju cifre za koje su igraci potpisani, imamo samo nagadjanja, i ono sto nam servira rsb. tamo su rekli da njih dvojica igraju za 350-400k, sto je meni tesko da poverujem. tako dva velika imena potpisana u junu - ranom julu, moraju kostati vise od toga.

 

secam se da su za markusa svojevremeno tamo napisali da on igra za 250k + bonusi

To su igraci koji su u padu, tako ti je i nba sampion Kol.dosao u Titograd, plus evroliga je uvek magnet, Braun ima 400 hiljada to je tacno za Gista pojma nemam.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, mister-no said:

Dušo ni ja tebe nisam pitala kada sam pristala da snimam ono njesra od serije Vojna akademija. Uostalom, imam svoja primanja, lepo nam je tako da ti preporučujem da poslušaš svoje srce.. emoji3590.png

 

Simsle đit 👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta smo doveli i kako smo doveli mi je manja briga koliko ocigledna cinjenica da cemo za pleja morati dati puno vise uz neuporedivo  veci rizik nego sto smo se nadali. (pod uslovima koje smo nudili Teo bi bio sveukupno gledajuci dzaba).

 

Djeluje mi prosto nemoguce naci kvalitetnog, pouzdanog, iskusnog igraca u profilu koji zamisljamo u datim okolnostima. 

 

Sada bi umjesnost svake vrste, bilo Covina moc ubjedjivanja, potplacivanja, Miskova ekstremna blagonaklonost ili specijalni skauting bili ne pozeljni, nego neophodni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bilo je ovde upozorenja da će biti velike muke izbunariti nekog iole pouzdanog pleja ...

sad, nek su nam svi menadžeri u pomoć. Zahebano skroz. Mogao je neko da skokne do Vegasa,

tamo su sad svi na okupu, menadžeri, skauti, treneri, igrači ... vredi otići. Sad je već dockan, možda dogodine.

Link to comment
Share on other sites

Teodosić može ovo najozbiljnije da proslavi...

masan ugovor u ovim godinama sa kojim može i da završi karijeru i u međuvremenu se odjavi iz reprezentacije...Bolonja...kraći bez mleka...proseko i prosciutto.

Đorđević će za slavlje morati da sačeka...nabustovana očekivanja uprave bivšeg EL šampiona, odbio da proda Kravića...otvorili se i za Hantera...hrabro i ambiciozno ali u slučaju belaja bi takođe mogao da završi trenersku klubašku karijeru bar za nivo nikad jačeg EC.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su nasi radili uveliko na dovodjenju nekog igraca, tj neke ideje sigurno postoje kao i par igraca sa kojima se pregovara itd mozda je to bilo po strani malo zbog Milosa, ali sada ocekujem u narednih nedelju dana konkretnije poteze... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pepe sancez said:

Da kazemo da je sve do sada islo po planu. A Tomic je rekao da hoce da ima pitanje tima rijeseno do 15. Znaci, jos dva dana. Super bi bilo da ostanemo u roku sa zeljenim igracem. Samo da ne bude zavlacenja sada.

 

Ne verujem da je Tomić mislio da pitanje pleja mora biti rešeno striktno do 15.jula, i da je to neki dedlajn. Više to razumem kao poruku da želi što pre da ima tim i da neće čekati last cut. 

Link to comment
Share on other sites

Da li je Kosta jedini forumas koji nije zelio ni Tea ni Jovica ni Pefija u ovom timu?

Teo-diskutabilna zelja za izgaranjem; ne igra odbranu, sto bi nam, posto je FC jos jedan koji ne igra istu, stvorilo defanzivni krater,koji ni pet Gistova ne bi zatvorilo.

 

Jovic-diskutabilna fizicka sprema i ogromna sklonost povredama. U sezoni gde ga ceka 90 tekmi. Ne, hvala.

 

Pefi-srozana statistika poslednjih godina, nije skorer(naprotiv, ciglar je), preskup.

 

I dalje trazimo pleja, ali tim ce definitivno biti bombonica. U slucaju ulaska u top 8,Jurolig vajld kard nam je 99% osiguran. Odusevljen sam prelaznim rokom, a jos nije gotov.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stefan Jovic
Milos Teodosic
Stefan Markovic
Joe Ragland
Jeremy Pargo
Will Cherry
Mantas Kalnietis
Codi Miller-McIntyre
Andrea Cinciarini
Derrick Walton Jr
Briante Weber
Justin Cobbs
Gal Mekel
Quino Colom
Curtis Jerrels
Norris Cole
Pieria Henry
Tyler Ennis
Jordan Theodore
Taylor Rochestie
Clevin Hannah
Pierre Jackson
Nikos Zisis
Brian Roberts
Diante Garrett
Chris Kramer
Tony Taylor
Tony Wroten
Travis Trice
Bryant Crawford
Ray McCallum

Isaiah Whitehead
Paul Lacombe
Tony Wroten
Toney Douglas 
Erick Green
Ray McCallum
Travis Trice
Bryant Crawford

Edited by Milijaš #10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...