Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Nisam očekivao da Teo dođe i bakće se sa ludim fanovima svakodnevno, ne liči mi to na njega. Otišao je za više novca u zdraviju i opušteniju sredinu i bez obzira na slabiji kvalitet tima i takmičenja, vjerovatno je dobro postupio. 

 

Ipak, bez obzira na to, doveo sam se neželjeno u poziciju da neću biti zadovoljan bilo kojim drugim pojačanjem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

ali kad procitam kako je milion gore-dole nebitan novac, znaci ne mogu 😄

 

iako je u ovoj prici par miliona gore-dole 😄

U odnosu na koga par miliona gore dole? Mozda u odnosu na nas, ali u odnosu na nekog drugog svakako nije. Ej. da igras Evrokup. Posle Virtusa pravac Kina. Deli lekcije kako EL klubovi nemaju roster za napad evrolige .... Koj sportski motiv ima Teo u Virtusu? Teo je ogolio svoju bit, covek je legionar, ima pravo na to. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam koliku razliku u zivotu moze da ti napravi kad imas 15 umesto 14 miliona evra na kontu. 🙂

 

Al opet kazem i u finansijskom smislu, sledece sezone milion evra manje bi mozda moglo da dovede do 2 miliona evra vise u one tamo dve naredne sezone. Jeste mozda rizicnije sto ne znaci da je automatski nerezonski. Zavisi sta su prioriteti. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, The Walking Dravot said:

 

Onaj ovde medju nama koji je odbio pare zbog drugih motiva, neka baci prvu flasu.

Mnogo si tezak covek. u picku materinu. Ko igra dzabe? Niko nikad, da ti je ta premisa lose postavljena Ne pada mi napamet da se macujem stobom. Slobodno produzi. Pametnjakovic maldji the walking Dravot. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

Stvarno ne znam koliku razliku u zivotu moze da ti napravi kad imas 15 umesto 14 miliona evra na kontu. 🙂

 

Al opet kazem i u finansijskom smislu, sledece sezone milion evra manje bi mozda moglo da dovede do 2 miliona evra vise u one tamo dve naredne sezone. Jeste mozda rizicnije sto ne znaci da je automatski nerezonski. Zavisi sta su prioriteti. 

 

svi ti bogatasi su kao hrchci, vole da gomilaju. i bil gejts kada je zaradio milijardu nije batalio i krenuo da trosi na kurve i koks, nego je morao da dotera do 60 milijardi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

Stvarno ne znam koliku razliku u zivotu moze da ti napravi kad imas 15 umesto 14 miliona evra na kontu. 🙂

 

Al opet kazem i u finansijskom smislu, sledece sezone milion evra manje bi mozda moglo da dovede do 2 miliona evra vise u one tamo dve naredne sezone. Jeste mozda rizicnije sto ne znaci da je automatski nerezonski. Zavisi sta su prioriteti. 

 

3 godine x 2 miliona nije SIGURNO milion više od onoga što bi od zvezde dobio. to su ozbiljne pare do kraja karijere. 

 

 

smešno je što uopšte pričamo na temu. kao da lova raste na drvetu pa je uberes kada ti zatreba. još u srbijici (:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

3 godine x 2 miliona nije SIGURNO milion više od onoga što bi od zvezde dobio. to su ozbiljne pare do kraja karijere. 

 

 

Od Zvezde bi dobio samo u prvoj godini. Ako bi odigrao dobro u sta ne sumnjam, sledece 2 sigurno ne bi bila Zvezda nego neki CSK, Fener ili Real. Oni sigurno mogu da ponude vise nego sto je 4 miliona za one tamo dve sezone koliko ce dobijati u Virtusu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Od Zvezde bi dobio samo u prvoj godini. Ako bi odigrao dobro u sta ne sumnjam, sledece 2 sigurno ne bi bila Zvezda nego neki CSK, Fener ili Real. Oni sigurno mogu da ponude vise nego sto je 4 miliona za one tamo dve sezone koliko ce dobijati u Virtusu. 

 

Jbg, sad kad si ovako razlozio, i on shvata da se zajebao.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...