Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

23 minutes ago, uini said:

 

ako si u stanju da proizvedeš na svom poslu ono što teo može na terenu, odmah da ti kažem da ne moraš da obavljaš te svakodnevne dužnosti baš uvek  ( :


To ja kažem ovim mojima u preduzeću: Mora da se uradi to i to, da li će te ga raditoi od 9 do 5,  od 7 do 3  tri dana po 12 sati pa onda dva dana blejati... ne iteresuje me, organizujte se kako vam odgovara i to mora da se odradi ako mislimo da budemo plaćeni.   Simple Math.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

Izgleda da je dobio bolesno dobru ponudu... 

Ponudu da ce osvojiti sigurno EK ? ILi ponudu da selektoru pomogne da izbrendira drugi italijanski klub kao neminovnost za A licencu od sledece godine.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stondisha said:


To ja kažem ovim mojima u preduzeću: Mora da se uradi to i to, da li će te ga raditoi od 9 do 5,  od 7 do 3  tri dana po 12 sati pa onda dva dana blejati... ne iteresuje me, organizujte se kako vam odgovara i to mora da se odradi ako mislimo da budemo plaćeni.   Simple Math.

Znas kako lepi, u sustini ne podrzavam tezu da je Teo tamo otisao (ako je ovo definitivno) da ne trenira, ladi jaja i pomalo igrucka. Ali da kazemo da jeste to se nikako ne moze porediti sa nekom firmom i poslom od 7-15. Kad platis covjeka veliku lovu onda on ili neko ko ga je doveo garantuje da ce ponijeti najveci teret. Ako se to ne desi onda on ili taj neki ko za njega garantuje da moze ima da snosi posljedice. Posto se igraci teze pedaliraju zna se sta slijedi u slucaju bola u medjunozju. Tako da ne mislim da bi se dvije glave igrale svojom sudbinom uz unaprijed dogovor o nezalaganju.

Edited by pepe sancez
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajd ovako ćemo:

 

Quote


ja sam ono skontao kao vrhunsku zajebanciju što se nadam i da jeste, inteligantan si momak nemam razlog da verujem da nije bilo drugačije (Selektor mrzi CZV)
@Pavaroti


 

Quote

@Threekola   da batali da temu "oplemenjuje" sa vedetama iz FK jer če verovatno postati prvi čovek koji je ikad banovan na KK CZV temi Prelazni Rok zbog trolovanja i spamovanja



 

Quote

@svi ostali:

Upisi kao: nije mu dosta para,  papučar, naćerala ga žena, zavlačio nas, i ostala i omalovažavanja prema igraču koji je (valjda) potpisao za klub u Italiji koji vodi Selektor reprezentacije Srbije, a on istoj toj reprezentaciji kapiten takodje neće biti tolerisani, tako da pamet u glavu i nemojte da su vam prsti brži od pameti.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pepe sancez said:

Znas kako lepi, u sustini ne podrzavam tezu da je Teo tamo otisao (ako je ovo definitivno) da ne trenira, ladi jaja i pomalo igrucka. Ali da kazemo da jeste to se nikako ne moze porediti sa nekom firmom i poslom od 7-15. Kad platis covjeka veliku lovu onda on ili neko ko ga je doveo garantuje da ce ponijeti najveci teret. Ako se to ne desi onda on ili taj neki ko za njega garantuje da moze ima da snosi posljedice. Posto se igraci teze pedaliraju zna se sta slijedi u slucaju bola u medjunozju. Tako da ne mislim da bi se dvije glave igrale svojom sudbinom uz unaprijed dogovor o nezalaganju. 



Ja kad platim čoveka veliku lovu, ja očekujem da on ponese naveći teret i da mi to ISPORUČI, da li će on posao da mi završi u bermudama i Fila papučama ili u odelu od 12000 eura ne interesuje me, samo nek mi to isporuči, da li će na tome da radi 2x24 sata ili 6x8 sati ni to me ne interesuje, samo mi je bitan krajnji rezzultat,  oli što bi se reklo na Engleskom: Šta me briga koje je boje mačka, bitno mi je da miševa nema.


P.s

nevezano za priču mačke i miševa, samo da ti napomenem onaj PM što ti polah pre 7 dana i ništa više :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...